195 Los(e)/Seite
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuwmet zeskantige vaasvormige kolom. Op driesprant; diam. 84 en h. 71 cm; [1]80 ...[more]
Gepatineerd messing vitrinekastmet in het front een deur waarachter vier gefacetteerde glazen
Notenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruiten in vakwerk; br
Notenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruiten in vakwerk; br 70, h. 68 en d. 20 cm.; 1200 ...[more]
Notenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met lade, vier pleet kandelaars en vier verwisselbare
Notenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met lade, vier pleet kandelaars en vier verwisselbare speelvelden300 ...[more]
Mahoniehouten poudreuse, 19e eeuw,met openslaande klep waaronder spiegel en wit marmeren blad. In
Mahoniehouten lessenaarmet rood leder ingelegd blad en opzet waaronder een lade. Het geheel versierd
Engeland, eikenhouten schrijfbureau zgn. Davenport, 19e eeuw,met openslaande klep waarachter een
Mahoniehouten dames werktafel, 19e eeuw,Onder de openslaande klep een interieur en een lade met
Mahoniehouten achtkantige wijnkoeler, 19e eeuw,met openslaand blad waaronder een tinnen binnenbak.
Teak- en wortelhouten bibliotheektrap, 19e eeuw,met vier treden en demontabele trappaal; br. 55,
Satijnhouten naaitafel, 19e eeuw,met twee opklapbare bladen waaronder opbergcompartiment en
Mahoniehouten fauteuil/bibliotheektrap, 19e eeuw,met vier treden en bruin lederen bekleding
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met gesmeed ijzeren slot (geen sleutel); br. 110, h. 37 en d. 35 cm150
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met gesmeed ijzeren slot (geen sleutel); br. 110, h. 37 en d. 35 cm150 ...[more]
Paar bruin gebeitste torchères, 19e eeuw,met hekwerk waaronder gedraaide en getorste kolom. Op
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw,het afneembare blad met twee speelvelden. Het onderstel met
Houten kistmet leder bekleed. Verstevigd met messing hoekstukken en siernagels; br. 89, h. 39, d. 46
Mahoniehouten stilletje, 19e eeuw,met openslaand blad. In het front een schijnlade en twee laden.;
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,Op gedraaide kolom waaronder drie- en viersprant. Samengesteld; 80 x
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,Op gedraaide kolom waaronder drie- en viersprant. Samengesteld; 80 x 55 en h. 44 cm; 160 ...[more]
China, hardhouten tafel en plantentafel51 x 36 en h. 66 cm/ 16 x 16 en h. 86 cm; 2100 ...[more]
Paar vergulde consoles, Louis XVImet grijs geaderd marmeren bladen. Het geheel versierd met gestoken
Lakwerk houten bijouxkastje,in twee verdelingen. Met openslaande deksel, lade en twee deuren,
Eikenhouten tafelvitrine, ca. 1900,met glazen wanden en schappen. In het front een deur met ruit. Op
Rood gelakte houten hangvitrine, ca. 1900,met spiegel achterwand en glazen schappen. In het front
China, drie hardhouten tafeltjes52 x 32 en h. 50 cm; 41 x 31 en h. 27 cm; 39 x 29 en h. 27 cm.;
Eikenhouten muntenkastjemet negen vitrineladen; br. 70, h. 70 en d. 35 cm.; Herkomst: Collectie
Eikenhouten muntenkastjemet negen vitrineladen; br. 70, h. 70 en d. 35 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1250 ...[more]
China, plantentafelHierbij, China zetel en voet voor vaas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, plantentafelHierbij, China zetel en voet voor vaas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3120 ...[more]
China, hardhouten kastjemet open vak en zes laden. Hierbij ander ladenkastje; br. 57, h. 119 en d.
Notenhouten hangoortafel, laat 19e eeuw,met kantige bladen. Op zes poten; 38/120 x 91 en h. 73 cm.
Notenhouten hangoortafel, laat 19e eeuw,met kantige bladen. Op zes poten; 38/120 x 91 en h. 73 cm.200 ...[more]
Verguld en gestoken houten console in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met schelpornament en bladranken. Met
China, vier hardhouten opiumtafeltjes, ca. 1900,versierd met gestoken houten schijven en spijltjes
Mahoniehouten ladenkastje, laat 19e eeuw,met vier laden; br. 50, h. 65 en d. 21 cm.; 1100 ...[more]
Gietijzeren tuinetagère, ca. 1900br. 93 en h. 102 cm.; 180 ...[more]
Thonet, set van vier stapelbare fauteuils,met groene stoffering; ; [4]250 ...[more]
Set van vier stalen stoelenmet aluminium kapregels en gestippelde stoffering; [4]200 ...[more]
Wim Ypma, paar grijs gelakt stalen stoelen en -salontafel, fabrikaat Riemersma, jaren '60/70,met
Frighetto, Italië, wit lederen kuipfauteuilmet gestoffeerd zitkussen. Op aluminium poten; [1]500
Frighetto, Italië, wit lederen kuipfauteuilmet gestoffeerd zitkussen. Op aluminium poten; [1]500 ...[more]
Martin Visser, set van vier verchroomd stalen stoelen, model SE 05 voor Spectrum,met pitriet
Martin Visser, set van vier verchroomd stalen stoelen, model SE 05 voor Spectrum,met pitriet bekleding; 4120 ...[more]
Martin Visser-stijl, eettafel en vier stoelen,de tafel met palissanderhouten blad, de stoffering van
Michiel van der Kley voor Artifort, Swamp Chair, Swamp XL en poef/ottoman, Poef P, 2009,met blauwe/
Michiel van der Kley voor Artifort, Swamp Chair, Swamp XL en poef/ottoman, Poef P, 2009,met blauwe/gedessineerde stoffering; [2]500 ...[more]
In hoogte verstelbaar krukje, 'Thur-up-seat', West Duitsland,met "Pagholzer' zitting en grijs stalen
In hoogte verstelbaar krukje, 'Thur-up-seat', West Duitsland,met "Pagholzer' zitting en grijs stalen onderstel; [1]80 ...[more]
Stal & Stil, Noorwegen, verchroomd stalen bureaustoel, 1973,met grijze stoffering en aluminium
Stal & Stil, Noorwegen, verchroomd stalen bureaustoel, 1973,met grijze stoffering en aluminium viersprant; [1]120 ...[more]
Brabantia, grijs gelakt stalen mimiset,ieder met teakhouten blad; 43 x 26 en h. 38 cm; 36 x 23 en h.
Brabantia, grijs gelakt stalen mimiset,ieder met teakhouten blad; 43 x 26 en h. 38 cm; 36 x 23 en h. 32 cm.; [2]80 ...[more]
Matteo Grassie, Italië, paar beige lederen tweezitsbanken (breedste afgebeeld)br. 197cm; br. 174
Matteo Grassie, Italië, paar beige lederen tweezitsbanken (breedste afgebeeld)br. 197cm; br. 174 cm.; [2]4000 ...[more]
Josep Llusca voor Amat 3, Spanje, paar verchroomd stalen stoelen, 'Street Stacking Chair',met
Josep Llusca voor Amat 3, Spanje, paar verchroomd stalen stoelen, 'Street Stacking Chair',met aluminium zitting en rugleuning; [2]250 ...[more]
Antonio Citterio & Oliver Löw voor Kartell, Italië, paar grijze kunststoffen en verchroomd stalen
G. Stoppino voor Kartell, Italië, zwart kunststoffen tijdschriftenhouder, jaren '70h. 44 cm.; [1]40
G. Stoppino voor Kartell, Italië, zwart kunststoffen tijdschriftenhouder, jaren '70h. 44 cm.; [1]40 ...[more]
Franco Albini, wit gelakte metalen bureau voor Knoll International,met glazen blad waaronder een wit
Berkenhouten rechthoekige tafelmet aluminium poten verbonden door een houten tussenregel; 150 x 90
Berkenhouten rechthoekige tafelmet aluminium poten verbonden door een houten tussenregel; 150 x 90 en h. 74 cm; 1300 ...[more]
Verner Panton, blauw gestoffeerde draaibare fauteuil "Lounge chair system 1-2-3, model E" voor Fritz
Verner Panton, blauw gestoffeerde draaibare fauteuil "Lounge chair system 1-2-3, model E" voor Fritz Hansen,met aluminium voet; 1800 ...[more]
Rode lederen autostoel, Rover P6 (1963-1971), zoals gebruikt door Ron Arad in zijn designstoel: '
Rode lederen autostoel, Rover P6 (1963-1971), zoals gebruikt door Ron Arad in zijn designstoel: 'Rover Chair'; 1500 ...[more]
D3, verchroomd stalen ronde salontafel, model no. 127, met 'd3' aan de onderzijde gemerkt,met
Elio Martinelli, wit gelakte metalen tafellamp, model 599 'Serpente', voor Martinelli Luce,met
Dom van der Laan (1905-1991), grijs gelakte houten tafel,met gesmede nagels; 200 x 86 en h. 75
Dom van der Laan (1905-1991), grijs gelakte houten tafel,met gesmede nagels; 200 x 86 en h. 75 cm; [1]2000 ...[more]
Charles & Ray Eames, aluminium fauteuil, model EA 103 voor Vitra,met vaste vierpoot onderstel en
Fabricius & Kastholm, aluminium fauteuil, model FK 'bird' chair voor International,met bruin lederen
Harry Bertoia, paar verchroomd draadstalen fauteuils, model 'Diamond' voor Knoll Associates,met
Harry Bertoia, paar verchroomd draadstalen fauteuils, model 'Diamond' voor Knoll Associates,met zwarte afneembare zitkussens; 2800 ...[more]
De Pas, D'urbino & Lomazzi, aluminium bureaufauteuil, model Cassia voor Zanotta,met zwart lederen
195 Los(e)/Seite