10 Los(e)/Seite
Twee wit beschilderde terracotta architectonische elementen37 cm. ; 2200 ...[more]
Paar wit beschilderde houten architectonische hoeksteunenbr. 20, h. 100 en d. 24 cm.; Uit de
Paar wit beschilderde houten architectonische hoeksteunenbr. 20, h. 100 en d. 24 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 2700 ...[more]
Rood en zwart beschilderde houten kaaspers met twee kaastonnenbr. 165, h. 173, d. 45 cm.; Uit de
Rood en zwart beschilderde houten kaaspers met twee kaastonnenbr. 165, h. 173, d. 45 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1500 ...[more]
Paar zilverkleurig gelakt houten consoles in Barok stijlin vorm van putto met hoorn des overvloeds
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Spanje, antiek notenhouten deel met schildpad belegde vargueño, basis 17e eeuw,het front met
Verguld en gestoken houten wandvitrinekastje, 19e eeuw,in Louis XV-XVI stijl (ruit ontbreekt); 1350
Verguld en gestoken houten wandvitrinekastje, 19e eeuw,in Louis XV-XVI stijl (ruit ontbreekt); 1350 ...[more]
Houten wit beschilderd bovenlicht in groene sponning126 x 120 cm.; Uit de collectie van een
Houten wit beschilderd bovenlicht in groene sponning126 x 120 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad;
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad; diam. 38, h. 63 cm.; 1600 ...[more]
10 Los(e)/Seite