Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
18 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Kristallen parfumflacon, Biedermeier,met 18krt. gouden montuur, gegraveerd met florale motieven.
Kristallen parfumflacon, Biedermeier,met 18krt. gouden montuur, gegraveerd met florale motieven. In etui. Hierbij een zilveren broche gezet met (e...
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (kleine beschadigingen). Op glazen voet;
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (kleine beschadigingen). Op glazen voet; 1300 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19 eeuw,met 14krt. gouden montuur, met florale motieven. Met kurken stopje;
Kristallen parfumflacon, 19 eeuw,met 14krt. gouden montuur, met florale motieven. Met kurken stopje; 1180 ...[more]
Drie kristallen parfumflacons, 19e eeuw,alle met zilveren montuur. Eén met dop in de vorm van een
Drie kristallen parfumflacons, 19e eeuw,alle met zilveren montuur. Eén met dop in de vorm van een kan, versiert met gravures. Met stopje. Andere t...
Zeven differente parfumflaconsalle met zilveren montuur. Eén op zilveren voetje (alle met defecten);
Zeven differente parfumflaconsalle met zilveren montuur. Eén op zilveren voetje (alle met defecten); 7180 ...[more]
Vijf differente kristallen parfumflaconsalle met zilveren montuur. Twee Engels, beide bol van
Vijf differente kristallen parfumflaconsalle met zilveren montuur. Twee Engels, beide bol van vorm, knop met florale versieringen. Eén met op de d...
Ronde kristallen coupe met golvende rand op zilveren voet en divers kristal met zilveren moteringen,ds120 ...[more]
Kristallen rozenstekermet koperen montering. Hierbij een cachepot met koperen montering; 2250
Kristallen rozenstekermet koperen montering. Hierbij een cachepot met koperen montering; 2250 ...[more]
Divers glas en europees aardewerkProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn30 ...[more]
Glazen herinneringsbokaal, circa 1900met gegraveerde tekst en gekroonde N 'den Edeln namen kann
Glazen herinneringsbokaal, circa 1900met gegraveerde tekst en gekroonde N 'den Edeln namen kann man erben, den Edeln geist must man erwerben' ; h....
Kristallen karaf en twee kannen, eind 19e eeuw,met zilveren en pleet montering; h. 25-35 cm.; 3200
Kristallen karaf en twee kannen, eind 19e eeuw,met zilveren en pleet montering; h. 25-35 cm.; 3200 ...[more]
Kantig geslepen karaf en drie conische kannen, eind 19e eeuw(één schilfer); h. 37-41 cm.; 4100
Kantig geslepen karaf en drie conische kannen, eind 19e eeuw(één schilfer); h. 37-41 cm.; 4100 ...[more]
Duitsland, glas, 18e eeuw,met gegraveerd decor van bloemen en knoop op de stam; h. 18 cm.; 1150
Duitsland, glas, 18e eeuw,met gegraveerd decor van bloemen en knoop op de stam; h. 18 cm.; 1150 ...[more]
Kelkvormig glas, 18e eeuw,met gegraveerde tekst 'Het Wel Vaaren van Onse Vrienden' cartouche
Kelkvormig glas, 18e eeuw,met gegraveerde tekst 'Het Wel Vaaren van Onse Vrienden' cartouche waarin vliegende vogels (flintertje); h. 19 cm.; 1120...
Vijf stuks gekleurd glas, 19e eeuw,met 'Mary Gregory' decor; h. 18-37 cm.; 5300 ...[more]
Vijf stuks gekleurd glas, 19e eeuw,met 'Mary Gregory' decor; h. 20-30 cm.; 5300 ...[more]
Vijf stuks gekleurd glas, 19e eeuw,met 'Mary Gregory'decor; h 12-27 cm.; 5250 ...[more]
Divers gekleurd glas, 19e eeuw,met 'Mary Gregory' decor; ds200 ...[more]
-
18 Los(e)/Seite