- Oberkategorie,
337 Los(e)/Seite
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100 ...[more]
August Aué (1866-1930)Parkgezicht; board; 33 x 48 cm.; gesign. l.o.; 1180 ...[more]
John van Deventer (1903-1952)Stadsgezicht Amsterdam; doek, beschadigd; 70 x 10 cm.; gesign. r.o.,
Gesigneerd linksonder, 20e eeuwStadsgezicht Parijs; doek; 42 x 53 cm.; 1200 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Drie diverse tekeningen; driemaal aquarel en gouache; allen ca. 30 x 45
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200 ...[more]
Diverse schilderijenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds100 ...[more]
Alfred Pietercelie (1879-1955)'Chappelle St. Lauren'; doek; 70 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
René Clarot (1882-1972)Landschap met korenschoven; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o., '18; Herkomst:
Nora Stroink (1897-1972)Kustgezicht; doek; 60 x 70 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Collectie Cserno,
Henri Michaux (1899-1984)Zonder titel; board; 27 x 40 cm.; gemonn. l.o., 1977, herkomst: Le Point
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 90 x 100 cm.; gesign. l.o.,'55, tentoonstelling: '
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (contrabas en piano); aquarel; 32 x 23 cm.; gesigneerd met
Serge Charchoune (1888-1975)'Bach Cantate (N 182?) Sol. Friedmann VII'; doek; 50 x 73 cm.; gesign.
Serge Charchoune (1888-1975)'Menotrs N5'; doek; 38 x 55 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 11200 ...[more]
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 80 x 110 cm.; gesign. l.o., '55; Tom Lenders,
Piet Ouborg (1893-1956)Compositie met ruit; board; 35 x 27 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Toegeschreven aan Serge Charchoune (1888-1975)Zonder titel; olieverf op doek op board; 19 x 35
Jan Stekelenburg (1922-1977)Zonder titel; board; 28 x 44 cm.; gesign. l.o., '55, verso gesigneerd en
Leonhard Fink (geb. 1982)Dierfiguur; potlood; 30 x 42 cm.; gesign. l.o., 2006; Tom Lenders,
Sava Sekulic (1902-1989)Zonder titel; gemengde techniek op board; 43 x 60 cm.; gemonn. r.o., 1980;
Breyten Breyntenbach (geb. 1939)'Paysage'; doek; 136 x 136 cm.; verso gesign., Breyten 12 X '64,
Hubert van Hille (1903-1983)Watervlak / Zijne Majesteit de Patiënt; tweemaal doek, niet ingelijst;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Guest at Easter'; doek, niet ingelijst; 80 x 100 cm.; gesign.
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Landschap; doek, niet ingelijst; 81 x 65 cm.; gesign. r.o., 1976,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Dolche'; doek; 66 x 93 cm.; verso titel en signatuur, 2010;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Zonder titel; board; 36 x 50 cm.; gesign. r.b., '76; Tom Lenders,
Albert Blitz (geb. 1938)Portret van Tom Lenders; doek; 70 x 48 cm.; verso gesign., 1966; Tom
Hendrik Valk (1897-1986)'De verstoorde stilte', opus:22; achterglasschildering; 17,5 x 23 cm.; verso
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 70 x 70 cm.; ongesigneerd, 1956; Tom Lenders,
Lucebert (1924-1994)'Basta'; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o., '90, herkomst: Galerie Nouvelles
Lucebert (1924-1994)Figuur; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 14000 ...[more]
Henri Plaat (geb. 1936)"Amorgos'. Hierbij onbekende kunstenaar, aquarel, figuren; aquarel; 20 x 13
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200 ...[more]
Jörg Remé (geb. 1941)Zonder titel; doek; 60 x 45 cm.; gesign. r.o., '70; Uit een Amsterdamse privé
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300 ...[more]
337 Los(e)/Seite