9 Los(e)/Seite
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek;bestaande uit zestien pagina's, aan beide zijden getekend,
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek voor 'langs het tuinpad van mijn vaderen';bestaande uit
Rien Poortvliet (1932-1995)twee bladen met schetsen van een baby; twee pentekeningen, niet ingelijst; 20 x 23 cm.; ongesign.; map250 ...[more]
Wilhelm Buddenberg (1890-1967)Vos in de sneeuw. Hierbij twee tekeningen door andere kunstenaars, '
Diverse schilderijen, tekeningen en reproductiesvds200
Diverse topografische gravuresdeels m.b.t. Dirksland en Schiedam; doos200 ...[more]
Vijf posters met afbeelding naar Rien Poortvliet70 x 80 cm.; map80 ...[more]
Beukenhouten schildersezel en twee schildersdoeken;reeds gegrond door Rien Poortvliet. Grote ezel
Hout gesneden corpus, gesneden door Rien Poortvlietl. 42 cm.; 1150 ...[more]
9 Los(e)/Seite