57 Los(e)/Seite
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek;bestaande uit zestien pagina's, aan beide zijden getekend,
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek voor 'langs het tuinpad van mijn vaderen';bestaande uit
Rien Poortvliet (1932-1995)twee bladen met schetsen van een baby; twee pentekeningen, niet ingelijst; 20 x 23 cm.; ongesign.; map250 ...[more]
Wilhelm Buddenberg (1890-1967)Vos in de sneeuw. Hierbij twee tekeningen door andere kunstenaars, '
Diverse schilderijen, tekeningen en reproductiesvds200
Diverse topografische gravuresdeels m.b.t. Dirksland en Schiedam; doos200 ...[more]
Vijf posters met afbeelding naar Rien Poortvliet70 x 80 cm.; map80 ...[more]
Beukenhouten schildersezel en twee schildersdoeken;reeds gegrond door Rien Poortvliet. Grote ezel
Hout gesneden corpus, gesneden door Rien Poortvlietl. 42 cm.; 1150 ...[more]
Diverse grafiek, tekeningen en glas-in-loodds100 ...[more]
Marino Marini (1901-1980)Compositie met figuur en paard; ; ets; 25 x 30 cm.; gesign. r.o., 43/65;
Wobbe Alkema (1900-1984)Compositie in rood en zwart I; houtsnede; 17 x 12 cm.; gesign. r.o., '25,
Enrico Castellani (1930-2017)Zonder titel; seriegraphie, niet ingelijst; 42 x 50 cm.; gesign. r.
Museumjournaal voor moderne kunst, 1964,met omslag door Lucio Fontana; 25 x 19 cm.; 1350 ...[more]
Roy Lichtenstein (1923-1997)'Brushstroke'; seriegrafie, niet ingelijst; 58 x 73 cm.; gesign. r.o.,
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Zonder titel; litho; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., '67; 1120 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Zonder titel; litho; 46 x 50 cm.; gesign. r.o., 20/100; 1200 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)Twee etsen, samen ingelijst; tweemaal ets; ca. 32 x 40 cm.; gesign.,
Jan Meijer (1927-1995)'Socrate, le dernier souffle'; serie van 12 litho's (carborundum) in map; 90 x
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's; 30 x 25 cm.; vier litho's gesign. en
Salvador Dali (1904-1989)Faust. Hierbij gesigneerde inkjet afdruk van een foto door.; ets; 35 x 25
Piero Manzoni (1933-1963)'Main droite - main gauche'; lithografische afdruk van een vergrote foto;
57 Los(e)/Seite