96 Los(e)/Seite
Rien Poortvliet (1932-1995)Vos op pad; aquarel; 22,5 x 26 cm.; gesign. r.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.;
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Kop van een ree; aquarel; 18 x 15 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Drie kolganzen; aquarel; 29 x 39 cm.; ongesigneerd; 13000 ...[more]
Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld (1911-2004)Studie van twee bomen; aquarel; 29 x 22,5 cm.;
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500 ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)Vissersboot op het strand bij een dorpje / Studieblad met schetsen van
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) naar Jan van Huysum.Rozen, hyacinten en andere bloemen in
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap bij Gouda; houtskool; 20 x 26,5 cm.; gesign. r.o., sept. '86;
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap bij Gouda; houtskool; 20 x 26,5 cm.; gesign. r.o., sept. '86; 1200 ...[more]
Hollandse school, 18eStaande man met een stok; tekening; 22 x 12,5 cm.; ; ; 1250 ...[more]
Hollandse schoolRustende koe; tekening; 12 x 14 cm.; 180 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwSchapen / Twee tekeningen van pluimvee; drie tekeningen; 14 x 17 cm.
Hollandse school, 17e / 18e eeuwBeekje; inkttekening; 13 x 16 cm.; 1220 ...[more]
G. Bonte (vroeg 19e eeuw)Schepen voor anker op een kalm meer; inkt en aquarel; 43 x 61 cm.;
Louis Apol (1850-1936)Figuur bij molens in de sneeuw; houtskool en wit krijt; 8 x 11,5 cm.;
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op zee vanaf de duinen; aquarel; 8 x 15 cm.; gesign. r.o.; 180
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op zee vanaf de duinen; aquarel; 8 x 15 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.;
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Boom in een landschap; tekening; 30 x 24 cm.; gesign. BCK m.
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op Amsterdam; houtskool; 14 x 20 cm.; initialen
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op Amsterdam; houtskool; 14 x 20 cm.; initialen r.o.; 1100 ...[more]
Pieter Josselin de Jong (1861-1906)Landschap; houtskool en pastel; 23 x 35 cm.; gesign. r.o.; 1100
Pieter Josselin de Jong (1861-1906)Landschap; houtskool en pastel; 23 x 35 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Jaap London (1872-1953)Gezicht op een meer. Hierbij aquarel door Ben Meddens; ets; 35 x 40 cm.;
Otto van Rees (1884-1957)Twee studietekeningen; twee tekeningen; 14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.;
Georg Rueter (1875-1966)Portret van een jonge vrouw; houtskool en krijt; 55 x 45 cm.; gesign. r.
Matthieu Wiegman (1886-1971)De annunciatie; houtskool en aquarel; 30 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200
Matthieu Wiegman (1886-1971)De annunciatie; houtskool en aquarel; 30 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Quirijn van Tiel (1900-1967)Marskramer; inkttekening; 27 x 17 cm.; gesign. l.o., '32; 1200 ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)Paard, staand naar links; ets; 13 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Slapend jongetje; houtskool en aquarel; 40 x 29 cm.; gesign. l.o., '28; 1100
Toon Kelder (1894-1973)Slapend jongetje; houtskool en aquarel; 40 x 29 cm.; gesign. l.o., '28; 1100 ...[more]
Hendrik Schaap (1878-1955)Paarden op een kade; houtskool en pastel; 32 x 50 cm.; gesign. l.o., 1905;
Hendrik Schaap (1878-1955)Paarden op een kade; houtskool en pastel; 32 x 50 cm.; gesign. l.o., 1905; 1120 ...[more]
Gesigneerd LCvHMan te paard; inkt en aquarel; 22 x 27 cm.; 180 ...[more]
Henk Henriët (1903-1945)Zeven diverse tekeningen waarvan één ingelijst; zeven tekeningen; 35 x 25
Henk Henriët (1903-1945)Vijf diverse tekeningen; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.;
Matthieu Wiegman (1886-1971)Boerderij; aquarel; 20 x 28 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Nola Hatterman (1899-1984)Portret van Elisabeth de Nijs; houtskool; 55 x 46 cm.; gesign. l.o., te
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)'De eenogige'; tekening; 28 x 32 cm.; gesign. l.b.80 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Kade aan de Seine, Parijs; inkt en aquarel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1200
Jan Korthals (1916-1972)Kade aan de Seine, Parijs; inkt en aquarel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Ids Wiersma (1878-1965)Drie diverse aquarellen en drie diverse etsen; ds300 ...[more]
Arthur Eland (1884-1948)Vrouw langs een pad; aquarel; 34 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal
Japan, houtsnede, P.J. Apol, inkttekening en Bali, gouache3100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd; aquarel; 45 x 60 cm.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38 cm.; 1200 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51
Verhaege (20e eeuw)Vissersboten; aquarel en pastel; 1120 ...[more]
Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.;
Jan den Hengst (1904-1982)Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam; inkt en aquarel; 34 x 46 cm.;
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (vogelkop); aquarel; 30 x 20 cm.; gesigneerd met initialen r.
Piet Ouborg (1893-1956)Zonder titel; inkttekening; 21 x 13 cm.; ongesign.,1948, verklaring door
Piet Ouborg (1893-1956)Paard en berijder; druk, aquarel en gouache; 24 x 28 cm.; ongesign., 1948/'
Co Westerik (1924-2018)Twee figuren met een scooter; inkttekening; 17 x 15 cm.; gesign. r.b., '54;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]
Franz Kernbeis (1935-2019)Figuur bij een huis; potlood; 20 x 30 cm.; gesign. m.o., 1979; Tom
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguren en figuren; potlood; 30 x 40 cm.; gesign. m.b., 1979; Tom
96 Los(e)/Seite