224 Los(e)/Seite
China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi,met decor rondom van lange lijzen in landschap, met
China, blauw-wit porseleinen sauskom, Qianlong,met gecontourneerde rand, en decor van kraanvogels
China, blauw wit porseleinen gendhi, 18e eeuwmet decor in cartouche van pagodes in landschap. Met
China, blauw-wit porseleinen schotel en drie borden, Kangxi,met decor van zeeegel en asters in
China, serie van zeven blauw-wit porseleinen borden, laat Kangxi,met geschulpte rand en decor van
Japan, drie blauw-wit porseleinen diepe borden, 18e eeuw,met decor van figuur in prieel waarnaast
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van chrysant, bamboe en bloesem bij
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van chrysant, bamboe en bloesem bij rots. (haarscheur); diam. 39 cm.; [1]250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi,met gecontourneerde rand en decor van rotsformatie.
China, grote blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van koekoek in 't huisje (restauratie); diam. 44 cm.; [1]; restored300 ...[more]
China, paar Imari plooiborden, 18e eeuw,met decor in vakwerk (randen fritting); diam. 27,5 cm.; [2];
China, paar Imari plooiborden, 18e eeuw,met decor in vakwerk (randen fritting); diam. 27,5 cm.; [2]; fritting to rim250 ...[more]
China, grote Imari schotel, Qianlong, vroeg 18e eeuw,met decor van granaatappels, de rand met
China, kapitale Imari Chine de Commande wapenschotel, vroeg 18e eeuw,met decor van familiewapen en
China, kapitale famille rose schotel, Qianlong,met decor van pioenroos en vogels bij bloesem, de
China, Amsterdams bont trekpot en en Imari trekpot, 18e eeuw,(beide met niet origineel deksel); h.
China, paar kopjes en serie van vier kop en schotels, 18/19e eeuw.met kakiemon/'Chinese taste' decor
China, divers porselein, vnl. 18e eeuwds80 ...[more]
China, serie van zes famille rose borden, Qianlong,met decor van pioenroos, de rand met cartouches (schilfertjes); diam. 22 cm.; 6500 ...[more]
Serie van twaalf kop en schotels, 19e eeuw,met famille rose decor van fruitmand met o.a. vingercitroen.; ; 24500 ...[more]
China, twee paar famille rose borden en vier koppen en vijf schotels, 18e eeuw(enkele met haarscheurtjes en schilfertjes); ; 13400 ...[more]
China, vijf blauw-wit en famille rose porseleinen borden met geschulpte rand, ca. 1800,hierbij
China, diverse porseleinen kop en schotels, w.o. 18e eeuw,o.a. elf famille verte mokka koppen en
China, porseleinen bord, decor met karpersh. 27,5 cm. 200 ...[more]
Drie aardewerken kommen uit het Vungtao scheepswrak, hierbij kommetje met deksel; diam. 9 - 15,5
Drie aardewerken kommen uit het Vungtao scheepswrak, hierbij kommetje met deksel; diam. 9 - 15,5 cm.; 4200 ...[more]
China, serie van drie dun porseleinen famille rose borden, vroeg 18e eeuw,met decor van bloesem,
China, poederblauwe porseleinen schotel, circa 1800met resten van vergulde beschilderingen van
China, set van tien blauw-wit porseleinen dekselkopjes naar Europees model, Qianlong,met decor van
China, blauw wit porseleinen dekselvaas, mogelijk 17e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix (
China, blauw wit porseleinen dekselvaas, mogelijk 17e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix (randschilfertjes); h. 40 cm.; [1]300 ...[more]
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,met decor van foenix vliegend boven
China, twee blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugels (fritting); diam. 21
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli,met decor van kever op rots, de rand met vakwerk
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli,met decor van kever op rots, de rand met vakwerk en drakenkoppen; diam. 22 cm.; 1500 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli,met decor van sprinkhaan op rots, de rand met
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli,met decor van sprinkhaan op rots, de rand met vakwerk en drakenkop; diam. 22 cm.; 1500 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom en kommetje, Wanli,met decor van kostbaarheden, de rand met
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen; diam. 17 cm.; 1400
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen; diam. 17 cm.; 1400 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen miniatuurvazen, Kangxi,met decor van afwisselend lange lijzen en
China, blauw-wit porseleinen peervormig klein trekpotje, Qing dynastie, mogelijk Kangxi,één zijde
China, blauw-wit porseleinen gendhi, 18e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix; h. 22,5 cm.; 1400
China, blauw-wit porseleinen gendhi, 18e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix; h. 22,5 cm.; 1400 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ajour kom, 18e eeuw,met decor van zes cirkels waarin landschappen
China, twee blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met geplooide rand en decor van lotussen. De
China, paar fraai gevormde blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met gelobde rand en fijn geschilderd
China, kapitaal vijfdelig blauw-wit porseleinen kaststel, Kangxi,bestaande uit drie dekselvazen
China, blauw-wit porseleinen klapmuts, Kangxi,met decor rondom van lange lijzen bij hekwerk en
China, twee blauw-wit porseleinen kommen, Kangxi,met decor van pioenroos en vlinders. Gemerkt met
China, paar blauw-wit porseleinen achtkantige zoutvaten, 18e eeuw,de vier gebogen pootjes op
China, paar blauw-wit porseleinen achtkantige zoutvaten, 18e eeuw,de vier gebogen pootjes op vierkante voet; 8 x 8, h. 5,5 cm.; 2350 ...[more]
China, Imari bol trekpotje, 18e eeuw,met decor van pioenroos en bloesem; h.12 cm.; 1220 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ovale theepot, 18e eeuw,met fraai relief van bloesem en pioenroos en
China, capucijner ofwel café au lait porseleinen trekpotje, acht koppen en tien schotels, 18e eeuw,
China, tien blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw,in twee soorten (enkele schilfertjes);
China, tien blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw,in twee soorten (enkele schilfertjes); 20100 ...[more]
China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,met decor van drie jagers te paard,
China, blauw-wit porseleinen tulpenvaas, 18e/vroeg 19e eeuw,met vijf openingen rond de hals en decor
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional,met decor van bergmeer in plat, de buitenrand met
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, Kangxi,met fijn geschilderd decor van vier verschillende
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met decor van chrysanten bij rotsformatie,
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van gans, waterplanten en rotsformatie,
China, blauw porseleinen pot Swatow, 18e eeuw,met decor van vliegende paarden en draken. (
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches;
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches; diam. 40 cm.; ; 1800 ...[more]
224 Los(e)/Seite