73 Los(e)/Seite
China-Tibet, kleine bronzen Amithayus, 18e eeuwh. 7,5 cm.; ; 1500 ...[more]
Tibet-Bhutan, kleine verguld bronzen Padmasambhava, 18e eeuwh. 6,5 cm.; ; 1400 ...[more]
Tibet, tangka, 18e-19e eeuw;op zijde beschilderde tangka met voostelling van monnik op lotustroon
China, ronde aardewerk daktegel, Ming Dynasty,met in hoog relief een afbeelding van een vijf-
Perzie, zeskantige tegel, mogelijk antiek.met voorstelling van gestileerde bloemen. In blauw,
Perzie, Kashan, bruin-geel lusterglazuur kom, 12e-13e eeuw,Hierbij een Perzie kom met bruin
Perzie, Kashan, groen-blauw geglazuurde kom, 12e eeuw,op hoge standring. Hierbij Kashan periode
India, beschilderd houten hoofd, 19e eeuw,Hierbij India bronzen staf bekroond met stierenkop, ca.
Thailand, staande bronzen Boeddha, 16e eeuw.Hierbij India, twee bronzen sculptuurtjes van Goden, 18e
Birma, houten gezeten addorant, ca. 1900met handen voor de borst.; h. 22 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
Indonesie, Java, fragment van een antiek stenen stele,met relief afbeelding van een godheid,
South India, stone stele of Vishnu, 8e eeuw.(hersteld); h. 47 en br. 33 cm.; Herkomst: Collectie
India, bronzen sculptuur met resten van vergulding, Rama, 16e eeuw; h 10,7 cm; Herkomst: Collectie
India, bronzen sculptuur, Alvar; Tamil dichter-heilige uit Zuid India, 16e eeuw.Roodkleurige
Zuid India, bronzen sculptuur, Parvati, 16e eeuw.rechter enkel en voet afgebroken; h 10,2 cm;
India, Kerala, bronzen sculptuur van zittende Vishnu, 16e eeuw; h 7,8 cm; Herkomst: Collectie
India, Kerala, bronzen sculptuur van zittende Vishnu, 16e eeuw; h 7,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, bronzen sculptuur van staande Rama, 18e/19e eeuw; h 11,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
India, bronzen sculptuur van staande Rama, 18e/19e eeuw; h 11,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, Kerala, bronzen sculptuur van staande Rama, 19e eeuw; h 15,7 cm; Herkomst: Collectie
India, Kerala, bronzen sculptuur van staande Rama, 19e eeuw; h 15,7 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, zes metalen sculpturen Ganesh, Parvati, baby Krishna ea, waarbij 19e eeuwse; h 3,5 tot 8,8
India, vier metalen sculpturen, Khandoba, Shiva manifestatie, losse rijder op paard, waarbij drie
Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuw; h 8,7 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
Tibet, aardewerk votief amulet Tsha-Tsha, 15e eeuw; h 12,5 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, Mewar, miniatuur, 19e eeuw,met voorstelling vanMaharana Pratap Singh met wapenuitrusting,
Nepal, twee beschilderde tempeldoeken, begin 20ste eeuwmet mythologische voorstellingen.; ; 2400
Nepal, twee beschilderde tempeldoeken, begin 20ste eeuwmet mythologische voorstellingen.; ; 2400 ...[more]
India, ivoren kam, 19e eeuw,met in relief een afbeelding van godheid onder Naga troon met twee
India, rijk gestoken ivoren dekseldoosje, 18e eeuw,met decor in laag relief van florale patronen,
India, Pala Periode, zandstenen buste van Bodhisatva, 12e-13e eeuw,met gedraaide tors, uitgewerkte
India, Pala Periode, Gujurat, zwart stenen stele van vierarmige Vishnu, 12e eeuw,met voorstelling
Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van vleermuizen en florale motieven.; 1; TIbetan wool
India, zilveren halsketting,met een medaillon in midden waarin verguld zilveren midden met glaskraal.; L. 48 cm.; 1150 ...[more]
India, Gujarat, court art bag with glass beaded panels, possibly 16th-17th century.depicting a
India, drie diverse ceintuurs, twee paar kettingen met armband en een halsketting,de sluitingen
Oezbekistan, souzani doek, geborduurd met gestileerde florale motievensamengesteld uit kleinere
Oezbekistan, souzani doek, geborduurd met gestileerde florale motievensamengesteld uit kleinere stukken; l 222 en b 122 cm; 1400 ...[more]
Oezbekistan, Ikat overjas en geborduurde doek met floraal motiefde dames overjas in groen en rose
Tibet, Chino-tibetaanse beschilderde tijgerdoek, hierbij een tijgerpoot-kleedje, twee stoffen
Tibet, verguld bronzen sculptuur, 18e-19e eeuw;Brahma met drie gezichten en zes armen. Met oud
Tibet, bronzen sculptuur van Manjushri, ca. 1900,met zwaard, lotusbloem en uitgedost met juwelen.
Tibet, amulet container ‘gau/jantara’, 19th/20th centuryworn around the neck to protect against
Tibet, Dughti knive, 19th century.Dughti are worn by Karavan leaders and rich merchants, Silver,
Tibet, powder horn, 19th century. Silver, wood, leather, horn, turquoise and coral.Opens at two
Tibet, powder horn, 19th century. Silver, wood, leather, horn, turquoise and coral.Opens at two sides; w 16 and b 10 cm; 1300 ...[more]
Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van draken. Mogelijk een paardendeken.; 1450
Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van draken. Mogelijk een paardendeken.; 1450 ...[more]
Tibet, wollen kleed, ca. 1930/1950versierd met een rond medaillon in midden.; 1400 ...[more]
Turkmenistan, Yomud, bridal headdress,versierd met metalen en zilveren kralen, enkele met vegulding,
Persian ceremonial knife with gilded engravings of floral patterns, 19th century,with ivory handle ;
Persian ceremonial knife with gilded engravings of floral patterns, 19th century,with ivory handle ; l 37,5 cm; 1600 ...[more]
Indo-Persian sword with metal shaft with inlay, ca 1900the handle with metal and silver threads
Thailand, Cambodja, een collectie potjes waarbij antieko.a. met dierfiguren; h. 3-10 cm.; 14;
Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200
Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200 ...[more]
Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o.
Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o. mogelijk antiek; h. 20,5 cm; 4200 ...[more]
Oezbekistan, zijden ikat deken, ca. 1950met een katoenen voering; 200 x 163 cm; 1200 ...[more]
Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief;
Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief; 141 x 236 cm; 1150 ...[more]
73 Los(e)/Seite