201 Los(e)/Seite
China, drie blanc de Chine plengofferbekers, Kangxi,met relief van kersenbloesem, één met tak als
China, zes blanc de Chine plengofferbekers, 18e en 19e eeuwh. 3-5,5 cm.; 6400 ...[more]
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.;
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.; [4]160 ...[more]
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van vergulding; h. 19 cm.; [1]400 ...[more]
China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.; 2120 ...[more]
China, Yixing, theepotje, 18e eeuw,met verfijnd relief decor van figuur met palmblad in handen in
China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengofferbekers, 18e/19e eeuw.Het schoteltje met
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen papkom, Kangxi,met decor van lange lijzen en twee ajour oren. Gemerkt
China, paar Sancai porseleinen vormstukken, Qing dynastie, 19e eeuwKylin, met jong en met bal, op
China, Sancai trekpotje, laat Qing dynastie,in vorm van vingercitroen, perzik en granaatappel (
China, Sancai 'brushwasher', Qing dynastie,in vorm van lingzhi-paddestoel, de rand met vleermuis; 15
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden en famille noir kom, 18e eeuw(kom hersteld);
Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400
Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400 ...[more]
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de hand; h. ca. 50 cm.; [1]160 ...[more]
China, paar famille rose diepe borden, 18e eeuw,met deels verguld decor van kraanvogels bij
Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400
Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400 ...[more]
Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand; diam. 25 cm.; 1280 ...[more]
Celadon kom en kommetje280
Celadon kom en kommetje280 ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers,
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers, haarscheur); 1200 ...[more]
201 Los(e)/Seite