100 Los(e)/Seite
Wenen, atelier August Klein, wit lederen presentatie-band waarschijnlijk voor verheffing in
Bronzen portretbuste, 19 eeuw;Vorst met epauletten en onderscheidingen, op marmeren voet; h. 34,5
Bronzen portretbuste, 19 eeuw;Vorst met epauletten en onderscheidingen, op marmeren voet; h. 34,5 cm.; 1650 ...[more]
Bronzen siercoupe op marmeren voeth. 47 cm. ; 11000 ...[more]
Frankrijk/Italië, diverse antieke kleine bronzen, vnl. 18e/19e eeuw;o.a. 'Grand Tour'. Herkomst:
Frankrijk/Italië, diverse antieke kleine bronzen, vnl. 18e/19e eeuw;o.a. 'Grand Tour'. Herkomst: Kunsthandel Cserno; zkj300 ...[more]
Frankrijk, drie antiek bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw;Putto. Herkomst: Kunsthandel
Frankrijk, drie antiek bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw;Putto. Herkomst: Kunsthandel Cserno; h. 13,5 - 14,5 cm.; 3250 ...[more]
Frankrijk, vier bronzen en ijzeren 'Grand Tour' bronsjes, 19e eeuw;Victory/ bronzen klok ornament
Italië, twee gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw;Stier. Herkomst: Kunsthandel
Italië, twee gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw;Stier. Herkomst: Kunsthandel Cserno; h. 6,5 cm, b. 8 cm.; [2]100 ...[more]
Vijf antieke 'Grand Tour' sculptuurtjes, 18e en 19e eeuw,o.a. Romeiense Keizer/Narcissus; h. ca.
Frankrijk, zes verguld bronzen en ijzeren 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw,w.o. Mercurius; h.
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Medici Leeuw', staand met linkerpoot op vergulde bal,
Lady Constance Steward Richardson, naar Troubetzkoyh. 36,5 cm. ; 1800 ...[more]
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e/20e eeuw;'Medici leeuw', de linker poot staande op bal,
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur;'Vercingétorix'. Gesigneerd Laporte; h. 84 cm.; 1800 ...[more]
Terracotta sculptuur, 19e eeuw;Zittende windhond, met polychromie; h. 67 cm.; 1600 ...[more]
Terracotta tuinbeeld, eind 19e eeuw;Cupido met vis; h 46 cm; [1]160 ...[more]
Houten, zilver beschilderd, architectonisch element88 cm. ; 1300 ...[more]
Een paar zilveren zink sculpturen van figuren in harnas op gipsen stenen piëdestal; h. 94 cm. /
Frankrijk, paar bronzen kandelaars in Louis XVI stijl, 19e eeuw,de stam in vorm van vrouwfiguur
Marmeren sculptuur naar de klassieken;Minerva staand met geplooid gewaad en losse lans in de hand.
Paar gipsen afgietsels van Dag en Nacht door B. ThorvaldsenBertel Thorvaldsen (1770-1844)De ronde
Twee gipsen afgietsels van Francois Dieussart (geb. 1600-1661), portretmedaillons ter gelegenheid
Gipsen afgietsel Catherina de GroteJean-Bapiste Nini (1717-1786)Profiel van Catharina II (de
Paar zilverkleurig gelakt houten consoles in Barok stijlin vorm van putto met hoorn des overvloeds
Terracotta portretbuste van Joséphine de Beauharnais (1763-1814).Genummer 30. Joséphine was de
Albasten sculptuur naar de klassieken, 19e eeuw;Pauline Borghese als Venus (één voet beschadigd); 52
Petrus de Leeuw (1833-1909), marmeren sculptuur;Eva met Kaïn en Abel, de eerste wieg,; h. 55, 16 x
100 Los(e)/Seite