- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Nur Massenlose anzeigen
2845 Los(e)/Seite
Japan, zes ivoren netsukes, Taisho periode;twee in de vorm van zeeoren, awabi, een dokters lady en
Japan, bronzen vaas, ca. 1900,versierd met gouden vlekken en kind draak, chilong, in relief.; ; h.
Japan, zeven verschillende Satsuma dierfiguren, Meiji-Taisho periode;dieren van de dierenriem. (
Japan, twee houten sculpturen, ca. 1900;staande Bodhisatva met bloem in de handen en wachterfiguur
Japan, verguld houten sculptuur van Boeddha Amida Nyorai, ca. 1900,gezeten op hoge troon met
Japan, verguld lakwerk houten Boeddha, ca. 1900,met mandorla en in een reiskist, zushi, waarop tekst
Japan, gelakt en verguld houten beeld van een staande monnik, Edo periode,met details op de robe,
Japan, klein reisaltaar, ca. 1940,in zushi. Hierbij een lege zushi, 19e eeuw.; h. 8 en 27 cm.;
Japan, houten tabaksdoos, buxus houten figuur van Chinese man, ca. 1900.de doos, kiseru met vier
Japan, benen sculptuur van man met aap en manden en scultpuur van man met aapje, ca. 1900;gesigneerd
Japan, twee houten sculpturen, ca. 1920;van oude man met pad op schouders en oude vrouw met
Japan, buxus houten sculptuur van man met inktvissen en houten sculptuur van demoon, ca. 1900.de
Japan, gezwart bronzen scultpuur van een olifant, ca. 1900h. 14,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Japan, gezwart bronzen scultpuur van een olifant, ca. 1900h. 14,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
Japan, gestoken houten sculptuur van Boeddha Amida, 18e-19e eeuw,met brede usnisha en resten van
Japan, gebronsd metalen scultpuur van een gezeten aaph. 22,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Japan, gebronsd metalen scultpuur van een gezeten aaph. 22,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
Lot diverse Japanse objecten;waarbij een aardewerk beker met figuur in reliëf, gesigneerd en een met
Japan, hinoki en keyaki houten keukenkast, 'mizuya-dansu', Meiji-periode,in twee verdelingen. De
Japan, paar kantige porseleinen Imari schalen, Meiji periodemet voorstelling van bloemen, dieren
Japan, serie van drie Satsuma gelobde schaaltjes, Meiji periode,met voorsteling van figuren onder de
Japan, vier porseleinen Imari sprenkelaartjes, 19e eeuw,met blauw glazuur, een met eekhoorn als
Japan, rechthoekig lakwerk dienblad, ca. 1930versierd met ingelegde beschilderd porseleinen
Ferry Bertholet, houtdruk en stenen Oosterse sculptuur, ca. 1900,van een baviaan, met resten van
Japan, paar Imari vazen, Meiji periode,met uitlopende hals en twee oren (één hersteld); h. 46 cm.;
Japan, paar Imari vazen, Meiji periode,met uitlopende hals en twee oren (één hersteld); h. 46 cm.; 2; one damaged250 ...[more]
Japan, vierkant wierookdoosje 'kogo', gesigneerd Takahashi Rakusai IV (geb. 1925)met origineel
Japan, vierkant wierookdoosje 'kogo', gesigneerd Takahashi Rakusai IV (geb. 1925)met origineel houten bewaardoosje; 2150 ...[more]
Korea, porseleinen karaf met cupvormige halsopening.Hierbij een theekom (restauraties), 19e eeuw;
Korea, porseleinen karaf met cupvormige halsopening.Hierbij een theekom (restauraties), 19e eeuw; 2200 ...[more]
Japan, serie van drie Imari schotels, Meiji periode,met decor van mon en vakwerk; diam. 30 cm.;
Japan, serie van drie Imari schotels, Meiji periode,met decor van mon en vakwerk; diam. 30 cm.; 3250 ...[more]
Japan, houten dekseldoos, ca. 1900,met gevlochten rieten banden. Tekst op onderzijde; [1]80
Japan, houten dekseldoos, ca. 1900,met gevlochten rieten banden. Tekst op onderzijde; [1]80 ...[more]
Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,
Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,5 cm.; [1]100 ...[more]
Japan, Kunisada, gesigneerd Toyokuni III, twee houtsnedes,twee gedeelten van een triptiek, in lijst;
Japan, Kunisada, gesigneerd Toyokuni III, twee houtsnedes,twee gedeelten van een triptiek, in lijst; 35 x 25 cm.; [2]100 ...[more]
Tibet, tangka, 18e-19e eeuw;op zijde beschilderde tangka met voostelling van monnik op lotustroon
China, ronde aardewerk daktegel, Ming Dynasty,met in hoog relief een afbeelding van een vijf-
Perzie, zeskantige tegel, mogelijk antiek.met voorstelling van gestileerde bloemen. In blauw,
Perzie, Kashan, bruin-geel lusterglazuur kom, 12e-13e eeuw,Hierbij een Perzie kom met bruin
Perzie, Kashan, groen-blauw geglazuurde kom, 12e eeuw,op hoge standring. Hierbij Kashan periode
India, beschilderd houten hoofd, 19e eeuw,Hierbij India bronzen staf bekroond met stierenkop, ca.
Birma, houten gezeten addorant, ca. 1900met handen voor de borst.; h. 22 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
Indonesie, Java, fragment van een antiek stenen stele,met relief afbeelding van een godheid,
South India, stone stele of Vishnu, 8e eeuw.(hersteld); h. 47 en br. 33 cm.; Herkomst: Collectie
India, bronzen sculptuur met resten van vergulding, Rama, 16e eeuw; h 10,7 cm; Herkomst: Collectie
India, bronzen sculptuur, Alvar; Tamil dichter-heilige uit Zuid India, 16e eeuw.Roodkleurige
Zuid India, bronzen sculptuur, Parvati, 16e eeuw.rechter enkel en voet afgebroken; h 10,2 cm;
India, Kerala, bronzen sculptuur van zittende Vishnu, 16e eeuw; h 7,8 cm; Herkomst: Collectie
India, Kerala, bronzen sculptuur van zittende Vishnu, 16e eeuw; h 7,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, bronzen sculptuur van staande Rama, 18e/19e eeuw; h 11,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
India, bronzen sculptuur van staande Rama, 18e/19e eeuw; h 11,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, Kerala, bronzen sculptuur van staande Rama, 19e eeuw; h 15,7 cm; Herkomst: Collectie
India, Kerala, bronzen sculptuur van staande Rama, 19e eeuw; h 15,7 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, zes metalen sculpturen Ganesh, Parvati, baby Krishna ea, waarbij 19e eeuwse; h 3,5 tot 8,8
India, vier metalen sculpturen, Khandoba, Shiva manifestatie, losse rijder op paard, waarbij drie
Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuw; h 8,7 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
Tibet, aardewerk votief amulet Tsha-Tsha, 15e eeuw; h 12,5 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1300 ...[more]
India, ivoren kam, 19e eeuw,met in relief een afbeelding van godheid onder Naga troon met twee
India, rijk gestoken ivoren dekseldoosje, 18e eeuw,met decor in laag relief van florale patronen,
India, Pala Periode, zandstenen buste van Bodhisatva, 12e-13e eeuw,met gedraaide tors, uitgewerkte
India, Pala Periode, Gujurat, zwart stenen stele van vierarmige Vishnu, 12e eeuw,met voorstelling
Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van vleermuizen en florale motieven.; 1; TIbetan wool
India, zilveren halsketting,met een medaillon in midden waarin verguld zilveren midden met glaskraal.; L. 48 cm.; 1150 ...[more]
India, Gujarat, court art bag with glass beaded panels, possibly 16th-17th century.depicting a
India, drie diverse ceintuurs, twee paar kettingen met armband en een halsketting,de sluitingen
2845 Los(e)/Seite