Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen,
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
213 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Andreas Schelfhout (1787-1870)Vissersboot op het strand bij een dorpje / Studieblad met schetsen van
Andreas Schelfhout (1787-1870)Vissersboot op het strand bij een dorpje / Studieblad met schetsen van een vissersboot (recto en verso); houtskool e...
Dirk Verrijk (1734-1788)Dorp aan een vaart; aquarel; 18 x 29 cm.; gesign. m.r.; 1300 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een heer; doek; 67 x 55 cm.; Herkomst: Uit een particuliere
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een heer; doek; 67 x 55 cm.; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; 1120 ...[mo...
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) naar Jan van Huysum.Rozen, hyacinten en andere bloemen in
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) naar Jan van Huysum.Rozen, hyacinten en andere bloemen in een vaas / Perziken, druiven en pruimen; tweemaal ...
Navolger van Godfried SchalckenStilleven bij kaarslicht; paneel; 18 x 21,2 cm.; 1250 ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap bij Gouda; houtskool; 20 x 26,5 cm.; gesign. r.o., sept. '86;
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap bij Gouda; houtskool; 20 x 26,5 cm.; gesign. r.o., sept. '86; 1200 ...[more]
Hillegonda Loder (1851-1879)Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi; doek; 150 x 100 cm.;
Hillegonda Loder (1851-1879)Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi; doek; 150 x 100 cm.; gesign. ; [1]400 ...[more]
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]350 ...[more]
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)Zeelui op het strand, etend en drinkend; ets; 18 x 23 cm.; 1701; 1120
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)Zeelui op het strand, etend en drinkend; ets; 18 x 23 cm.; 1701; 1120 ...[more]
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o.,
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o., 1860; [1]150 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan met pijp; potlood en rood krijt; 10 x 10 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)Schaatsers op een bevroren vaart; inkt en aquarel;
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)Schaatsers op een bevroren vaart; inkt en aquarel; 13 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1600 ...[more]
Dijkshoorn (19e eeuw)Stilleven; paneel; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het
Dijkshoorn (19e eeuw)Stilleven; paneel; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Te...
Hollandse school, ca. 1800Jachgezelschap; doek; 130 x 90 cm.; [1]350 ...[more]
Frits Hubeek (1884-1952)'Vroege morgen' / Polderlandschap; paneel; 25 x 51 cm.; gesign. r.o.,
Frits Hubeek (1884-1952)'Vroege morgen' / Polderlandschap; paneel; 25 x 51 cm.; gesign. r.o., 1908, verso titel en doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm....
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)Interieur met vrouw aan tafel bij een vrouw in bed /
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)Interieur met vrouw aan tafel bij een vrouw in bed / Interieur met figuren; tekening; 16 x 19 cm.; gemonn. ...
Mogelijk van de hand van Johannes BosboomKerkinterieur; paneel; 20 x 15,5 cm.; gesign. l.o.;
Mogelijk van de hand van Johannes BosboomKerkinterieur; paneel; 20 x 15,5 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Kunsthandel Kupperman; [1]350 ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee; paneel; 20 x 25 cm.;
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee; paneel; 20 x 25 cm.; ongesign.; 11200 ...[more]
Anthonie Waterloo (1609-1690)Boerderij aan het water. Hierbij drie diverse etsen en houtsnedes,
Anthonie Waterloo (1609-1690)Boerderij aan het water. Hierbij drie diverse etsen en houtsnedes, 16e t/m 18e eeuw; viermaal ets/houtsnede; 10 x 15 ...
Europese school, 18e eeuwPaar aquarellen, berglandschappen; tweemaal aquarel; 73 x 64 cm.; [2]1500
Europese school, 18e eeuwPaar aquarellen, berglandschappen; tweemaal aquarel; 73 x 64 cm.; [2]1500 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwBoereninterieur ; paneel; 32 x 45 cm.; 1250 ...[more]
Europese school, 18e eeuwDe voetwassing; inkttekening; 18 x 22 cm.; de opbrengst van dit kavel zal
Europese school, 18e eeuwDe voetwassing; inkttekening; 18 x 22 cm.; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis,...
Hollandse school, 18e eeuwStilleven met rozen, druiven en een perzik; doek; 33 x 37 cm.; 1250
Hollandse school, 18e eeuwStilleven met rozen, druiven en een perzik; doek; 33 x 37 cm.; 1250 ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwGezicht op de Delftse Poort te Rotterdam; paneel; 33 x 42 cm.; 1250
Hollandse school, 18e eeuwGezicht op de Delftse Poort te Rotterdam; paneel; 33 x 42 cm.; 1250 ...[more]
Italiaanse school, ca. 1700Uitgestrekt heuvellandschap met jachtgezelschap; ; paneel; 50 x 70 cm.;
Italiaanse school, ca. 1700Uitgestrekt heuvellandschap met jachtgezelschap; ; paneel; 50 x 70 cm.; 1500 ...[more]
Plattegrond van Amsterdam, 16e eeuw,gemaakt door Georg Braun en Frans Hogenberg, ca. 1590; gravure, handgekleurd; 34 x 49 cm.; 1500 ...[more]
Europese school, 18e/19e eeuwVrome vrouw; doek; 17 x 13 cm.; 1200 ...[more]
Europese school, 19e eeuwDame met gitaar; doek; 82 x 64 cm.; ; 1300 ...[more]
Europese school, 17e-19e eeuwDe apostel Jacobus de Meerdere; doek, niet ingelijst; 45 x 33 cm.;
Europese school, 17e-19e eeuwDe apostel Jacobus de Meerdere; doek, niet ingelijst; 45 x 33 cm.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwRivierlandschap met vele figuren bij een werf; paneel; 18,5 x 26
Hollandse school, 18e/19e eeuwRivierlandschap met vele figuren bij een werf; paneel; 18,5 x 26 cm.; 1200 ...[more]
Jacob Matham naar Hendrick Goltzius, ca. 1612De heilige Lucas schildert het portret van Maria;
Jacob Matham naar Hendrick Goltzius, ca. 1612De heilige Lucas schildert het portret van Maria; gravure; 49 x 36 cm.; 11000 ...[more]
Italiaanse School, ca. 1700Kustlandschap met een ruïne; gewassen inkt; 11 x 15 cm.; 1400 ...[more]
Hollandse school, 18eStaande man met een stok; tekening; 22 x 12,5 cm.; ; ; 1250 ...[more]
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het ijs.; paneel; 21 x 31 cm; gesign. r.o. en paneel...
Hollandse schoolRustende koe; tekening; 12 x 14 cm.; 180 ...[more]
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31 cm.; gesign. l.o., herkomst: familie van de kunst...
Hollandse school, vroeg 19e eeuwInterieur met biddende figuren; doek; 77 x 63 cm.; 1400 ...[more]
G.J. Crehay (19e eeuw)Wandelend paar in een bos; doek; 32 x 44 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Herders met kudde aan een rivieroever. ; prent/ets; 15 x 22
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Herders met kudde aan een rivieroever. ; prent/ets; 15 x 22 cm.; ongesign., 1769; 1200 ...[more]
Italiaanse school, 17e/18e eeuwLot en zijn dochters; doek; 31 x 45 cm.; 1450 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwSchapen / Twee tekeningen van pluimvee; drie tekeningen; 14 x 17 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuwSchapen / Twee tekeningen van pluimvee; drie tekeningen; 14 x 17 cm. en 8 x 7 cm. en 6 x 11 cm.; 1300 ...[more]
Théophile Christian Steinlen (1779-1847)Chateau de Chillon / Chateau de la tour de Peiz / Vevey /
Théophile Christian Steinlen (1779-1847)Chateau de Chillon / Chateau de la tour de Peiz / Vevey / Montreux / Bains de l'Alliaz; zeven maal aquarti...
G. Bonte (vroeg 19e eeuw)Schepen voor anker op een kalm meer; inkt en aquarel; 43 x 61 cm.;
G. Bonte (vroeg 19e eeuw)Schepen voor anker op een kalm meer; inkt en aquarel; 43 x 61 cm.; gesign. l.o., 1813; 1200 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Diverse gravures en tekeningen, voornamelijk 18e en 17e eeuwmap400 ...[more]
Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek; 60 x 55 cm.; 1; 1800 ...[more]
Louis Apol (1850-1936)Figuur bij molens in de sneeuw; houtskool en wit krijt; 8 x 11,5 cm.;
Louis Apol (1850-1936)Figuur bij molens in de sneeuw; houtskool en wit krijt; 8 x 11,5 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst; 20 x 23 cm; gesigneerd r.o. ...
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure,
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure, handgekleurd; 50 x 60 cm.; 1250 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwVisser bij huizen aan een bosrand; paneel; 30 x 40 cm.; 1120 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign.
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuwuitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725;
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuwuitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725; gravure, handgekleurd; 62 x 102 cm.; 1500 ...[m...
Vier ingelijste gravures,van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.;
Vier ingelijste gravures,van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.; ds100 ...[more]
George Meekyn (1831-1909)Stadsgezicht Bristol; doek; 36 x 31 cm.; gesign. l.o.; 1120 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op zee vanaf de duinen; aquarel; 8 x 15 cm.; gesign. r.o.; 180
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op zee vanaf de duinen; aquarel; 8 x 15 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Houthakker met paarden op een open plaats in het
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Houthakker met paarden op een open plaats in het bos; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[mor...
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.;
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.; houtskooltekening; 22 x 33 cm.; resten sign. r.o. e...
Europese school, 18e eeuwTuin van een palazzo; paneel; 28 x 39 cm.; 1600 ...[more]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekTom Lenders, Amsterdam; ds100 ...[more]
-
213 Los(e)/Seite