- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Oberkategorie
2845 Los(e)/Seite
China, Warring States, bronzen kledinghaak,het gefaceteerde einde versierd met curve linaire
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag relief.; h. 23 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
China, twee jadeiet stenen dierfiguren, 20ste eeuw;olifant en paar poezen.; L. 10 en diam. 7
China, drie jadeiet dekselvazen, 20st eeuw,een met opengewerkt florale motieven.; h. 15, 12 en 12
China, paar opengewerkte plaquettes en een cong, 20ste eeuw;met voorstelling van draken.; L. 21 en
China, zes diverse jadeiet objecten,o.a. een in de vorm van een ceremoniele bijl; L. 25 cm. (
China, paar mosagaten kommetjes, 20ste eeuw.hierbij een jadeiet miniatuur vaasje en paar stenen
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.h. 2 tot 8 cm.; Herkomst:
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.h. 2 tot 8 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 8200 ...[more]
China, serie van acht diverse dierfiguren,o.a. vier blanc de chine dierfiguren.; h. 3,5 tot 10
China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur met hoge hoed.; 8; Herkomst: Collectie
China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur met hoge hoed.; 8; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam150 ...[more]
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins; h. 2,5 tot 6 cm.; Herkomst: Collectie
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins; h. 2,5 tot 6 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj250 ...[more]
China, vier blanc de chine groepjes, Hollanders, 19e eeuw,w.o. een paar wierook houders.; h. 7
China, collectie van tien bronzen zodiak zegels, 20st eeuw,met de zodiak dieren bekroond.; br. 4
China, spekstenen beeldengroep, ca. 1950.met drie wijzen, twee consorts staande op een rots. Hierbij
China, paar Pekinglazen vazen, 20st eeuwin de vorm van een kalebas met opengewerkt lakwerk floraal
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwh. 26 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2300 ...[more]
China, paar porseleinen plaquettes, 20st eeuw,in opengestoken houten houders.; h. 33 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
China, vier diverse metalen objecten, 20st eeuw,o.a. bel, koro, siervaas en strijkwijzer.; h. 24,
China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken.; L. 40 en 34 cm.;
China, lot met diverse gewichten, ca. 1920;o.a. 50 liang zilver en 20 liang gewicht blok. Uitgegeven
China, diverse objecten, 20st eeuw;o.a. inktsteen in speksteen houder en metalen dekseldoosjes en
China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash.; diam. 8 - 15 cm.; ;
China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash.; diam. 8 - 15 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 5200 ...[more]
China, twee bronzen dienaren en een monnik, ca. 1900,dienaren met scepter in de handen. Met resten
China, zes diverse metalen beelden, 20st eeuw;o.a. twee Boeddha Baby sculpturen; 6; Herkomst:
China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met diverse dierfiguren.; h. 2,5 tot 7 cm.;
China, jadeiet naamzegel in de Han stijl en celadon naamzegel, 20ste eeuw,een bekroond met schildpad
China, vier zegelstempels, w.b. ca. 1900;een ivoren zegel met snijwerk van draak, ijzeren zegel
China, houten sculptuur van zittende Boeddha,met resten van beschildering en vergulding.; h. 42 cm.;
China, vier jadiet stempelzegels, 20st eeuw,versierd met gestilleerde dierfiguren.; h. 7, 8 en 8,3
China, buxushouten sculptuur van de onsterfelijke Liutte, 19e eeuw,met een jongeman en zijn
China, twee benen-ivoren beeldengroepen,Benen groep van marktman met kind, gemerkt Feng Shou '
China, ivoren beeldengroep, 19e eeuw,van een wijze man met dierfiguur bij rotspartij.; h. 10 cm.;
China, spekstenen stempelzegel, ca. 1930;een opengewerkte groep van opeengestapelde dieren, met
China, acht glazen en agaten snuifflesjes, 20st eeuw.h. 5 tot 7,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
China, acht glazen en agaten snuifflesjes, 20st eeuw.h. 5 tot 7,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj250 ...[more]
China, zeven snuifflesjes, 20ste eeuw;twee met achterglas schilderingen, gesigneerd.; h. 5 tot 7,5
China acht stenen objecten, 20st eeuw;een jadeiet ronde zegel en een stenen amulet in cassette in de
China, lot met diverse persoonlijke zegelstempels, 19e-20ste eeuw.div afm; Herkomst: Collectie
China, lot met diverse persoonlijke zegelstempels, 19e-20ste eeuw.div afm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj400 ...[more]
Japan, buidelvormige vaas, gesigneerd Kurisaki Tsugio (geb. 1946),met goud-purper gemarmerd
Japan, buidelvormige vaas, gesigneerd Kurisaki Tsugio (geb. 1946),met goud-purper gemarmerd patina; h. 17 cm. ; 1; 300 ...[more]
Japan, gestileerd kalebasvormig vaasje, Showa periode,met 'teadust'-patina; h. 17 cm.; 1200
Japan, gestileerd kalebasvormig vaasje, Showa periode,met 'teadust'-patina; h. 17 cm.; 1200 ...[more]
Japan, groen gepatineerde buidelvormige bronzen vaas, Gesigneerd zegelmerk Saburo Aso,met handvat in
Japan, 'white bronze' steelvaas.In originele houten bewaardoos; h. 19 cm.; 2150 ...[more]
Japan, porseleinen celadon kalebasvormige vaas, Showa periode,Gesigneerd. In originele houten
Japan, bruin gepatineerde karafvormige bronzen vaas met handvat.Gesigneerd Watanabe Shiho (geb.
Japan, groen gepatineerde bronzen vaasgesigneerd Tadahiro Baba (geb. 1930). In originele houten
Japan, groen gepatineerde bronzen vaasgesigneerd Tadahiro Baba (geb. 1930). In originele houten bewaardoos; h. 36 cm.; 2350 ...[more]
Japan, bruin gepatineerde bronzen vaasmet geribde schouder, gesigneerd Living National Treasure
Japan, paar bronzen okimono's, 20e eeuw;Konijnen. Gesigneerd; 2200 ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen steelvaasmet hals in vorm van bamboe. Gesigneerd Nakajima Yasumi II
Japan, bruin gepatineerde bronzen cilindervaas, gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001).Met originele
Japan, bruin gepatineerde bronzen cilindervaas, gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001).Met originele houten bewaardoos; 2300 ...[more]
Japan, theebusje van Seto keramiek,met gedraaid ivoren deksel; h. 9 cm.; 1120 ...[more]
Japan, twee mammoetivoren okimono's, Meiji periode;Geisha en boer, deels beschilderd en verguld.
Japan, fraai gestoken ivoren okimono. Meiji periode;Marskramer, deels gravé. Gesigneerd; h. 25
Japan, fraai gestoken ivoren okimono. Meiji periode;Marskramer, deels gravé. Gesigneerd; h. 25 cm.; 1800 ...[more]
2845 Los(e)/Seite