- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Oberkategorie
2845 Los(e)/Seite
Albert Saverys (1886-1964)Winters landschap; houtskool, inkt en pastel; 29 x 37 cm.; gesign. l.o.;
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Straatgezicht Amsterdam; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]1200
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Straatgezicht Amsterdam; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]1200 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Gezicht op de Noorderhaven, Groningen; doek; 70 x 63 cm.; gesign. l.o.;
Cor van Loenen (geb. 1943)Gezicht op de Noorderhaven, Groningen; doek; 70 x 63 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad; doek; 67 x 60 cm.; gesign. l.o.; 1400
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad; doek; 67 x 60 cm.; gesign. l.o.; 1400 ...[more]
Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.;
Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]500 ...[more]
Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.
Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]250 ...[more]
Rudolf Jacobi (1889-1972)Gezicht op een baai; doek (beschadigd); 65 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1400
Rudolf Jacobi (1889-1972)Gezicht op een baai; doek (beschadigd); 65 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Theo Champion (1887-1952)Figuren op straat; doek; 50 x 51 cm.; gesign. l.o., 1922; Tom Lenders,
Theo Champion (1887-1952)Figuren op straat; doek; 50 x 51 cm.; gesign. l.o., 1922; Tom Lenders, Amsterdam; 1800 ...[more]
Pieter Geraedts (1911-1978)Madonna; doek; 70 x 62 cm.; gesign. m.o.; 1500 ...[more]
Douwe van der Zweep (1890-1975)Zandafgraving; maroufle; 26 x 37 cm.; gesign. r.o., 1936; 1500
Douwe van der Zweep (1890-1975)Zandafgraving; maroufle; 26 x 37 cm.; gesign. r.o., 1936; 1500 ...[more]
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Landschap met figuren bij een molen; doek; 60 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Landschap met figuren bij een molen; doek; 60 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969)Bloemen in een vaas; board; 47 x 54 cm.; gesign. l.o.; 1450 ...[more]
Willem Hamel (geb. 1912)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam; doek; 60 x 75 cm.; r.o. ‘42; [1]280 ...[more]
Jules Rambo (1896-1974)Dames in een tuin; doek; 33 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Gezicht op de Montelbaanstoren; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; 11200
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Gezicht op de Montelbaanstoren; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Wim Bosma (1902-1985)Stilleven; doek; 78 x 64 cm.; gesign. l.o., 1940; Tom Lenders, Amsterdam; 1600
Wim Bosma (1902-1985)Stilleven; doek; 78 x 64 cm.; gesign. l.o., 1940; Tom Lenders, Amsterdam; 1600 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Stilleven met hyacinten; doek; 40 x 50 cm.; gesign. m.r., 1933; 11200
Jacob Nieweg (1877-1955)Stilleven met hyacinten; doek; 40 x 50 cm.; gesign. m.r., 1933; 11200 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Stilleven met vruchten op een schaal en een kandelaar op tafel; doek; 41 x
Cornelius Postma (1903-1977)Appel en boom; board; 11 x 16 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o., '26;
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o., '26; 11200 ...[more]
Theo Hekker (1880-1959)Gezicht op Sassenheim met bollenveld; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.;
John Raedecker (1885-1956)Staand vrouwelijk naakt; potlood; 64 x 40 cm.; ongesigneerd; Uit de
Frits Klein (1898-1990)Clown; pastel; 40 x 28 cm.; gesign. l.o., 1931; [1]350 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]350 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. m.r., 1933; 1800 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Boten op een meer; doek, niet ingelijst; 60 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
Jacob Nieweg (1877-1955)Boten op een meer; doek, niet ingelijst; 60 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921; 1600 ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)Vissersboot op het strand bij een dorpje / Studieblad met schetsen van
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) naar Jan van Huysum.Rozen, hyacinten en andere bloemen in
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap bij Gouda; houtskool; 20 x 26,5 cm.; gesign. r.o., sept. '86;
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap bij Gouda; houtskool; 20 x 26,5 cm.; gesign. r.o., sept. '86; 1200 ...[more]
Hollandse school, ca. 1800Jachgezelschap; doek; 130 x 90 cm.; [1]350 ...[more]
Hollandse school, 18eStaande man met een stok; tekening; 22 x 12,5 cm.; ; ; 1250 ...[more]
2845 Los(e)/Seite