63 Los(e)
63 Los(e)/Seite
Los 3296P
India, twee bewerkt ivoren panelen, 19e eeuw, mogelijk Goa.met voorstelling van Krishna en Parvati
Los 3296Q
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60 cm.; 1400 ...[more]
63 Los(e)/Seite