179 Los(e)/Seite
Twee oosterse dolken in schede en een zilveren mesje in de stijl van een krisl. 38,5 cm.; 3180
Twee oosterse dolken in schede en een zilveren mesje in de stijl van een krisl. 38,5 cm.; 3180 ...[more]
Indonesie, polychroom houten Garudaéén vleugel los; h. 36 cm.; 130 ...[more]
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60 ...[more]
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3 dzn; 100 ...[more]
Divers,mineralen, stenen en fossielen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds80 ...[more]
India, beschilderd houten bijouskastjemet laden in het front en zijden met deurtje; h. 43, br. 38,
Bronzen hoogwaardigheidsbekleder, koro en kleine Boeddha3100 ...[more]
Diverse Aziatische, metalen sculpturen en een plaquette8,4 x 9,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Divers oosters snijwerk,w.o. snuifflesjes van gestoken walnoot; zkj200 ...[more]
Drie stuks divers,w.o. houten sculptuur gesigneerd Sabri; ; 30 ...[more]
China, collectie stenen en spekstenen naamzegels en decoratieve zegels, 20ste eeuw.l. 4-8,4 cm.;
China, collectie stenen naamzegels en decoratieve zegels, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
Diverse mahjong en domino spelen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; vds100 ...[more]
Divers koperwerk en kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2 dzn60 ...[more]
Paar koperen kandelaars in Barok stijlmet kantige bobeches en voet; h. 26 cm.; 2180 ...[more]
Jade, vijf stuks jade,w.o. chilong; l. ca. 10 cm.; [5]160 ...[more]
China, jade pendant, 19e/20e eeuw,in vorm van vrucht; l. 5 cm.; [1]140 ...[more]
China, fraaie handspiegel, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw,de greep deels met jade, achterzijde
China, bamboe koro, 20e eeuw,met gestoken chilongs langs de rand; diam. 12 cm.; [1]120 ...[more]
China, houten dekselmand, 19e eeuw en houten schoenmakers attribuut.mand versierd met beschildere
China, rood gelakt en verguld houten dekseldoos,De zijkanten met opengewerkte houten panelen met
China, Manderijenen hoed in doosdiam. 29 cm.; [2]; China, Manderin hat, with red glas bead, feathers
China, groen jade dekselpot, 20e eeuw,met ringdragende drakenkoppen als greep, de knop met bladmotief; h. 15 cm.; [1]200 ...[more]
China, set van 24 miniatuur traditionele muziekinstrumentenvervaardigd van jade, agaat en lapis.
China, grijs Tao He stenen inktpot met deksel, 20e eeuw,met gestoken draken. Geproduceerd in Lin
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200 ...[more]
China, gestoken houten beeld van Mongoolse krijger te paard, ca. 1900;man met vaandel in een hand,
Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]180 ...[more]
Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]
Diverse bronzen sculpturenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj150 ...[more]
Diverse antieke bronzen objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200
Diverse antieke bronzen objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]
179 Los(e)/Seite