114 Los(e)/Seite
Japan, twee tsuba's, Edo periode,een ajour met in reliëf een bloesemtak, gesigneerd Choshi Hagirju
Drie tsuba's Edo periode;een ajour en twee met abstracte decoratie. Ongesigneerd; l. 6,5/8 en 8,4
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een met omgebogen einde en twee gaten en voorstelling in hoog
Japan, drie tsuba's, Edo periodetwee ajour met florale patronen en resten van vergulding en een
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een met vergulding en voorstelling van bloemen en arceringen, een
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een ajour in vorm van bloem, een ajour in vorm van web met twee
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een ajour in vorm van paddestoel, een met reliëf in zilver en
Japan drie tsuba's, Edo periode,een ronde tsuba in de stijl van gevlochten rotan, een met reliëf
Japan, drie tsuba's Edo periode,een ajour in vorm van bamboe, een tsuba in bladvorm met versieringen
Japan, collectie van zes tsuba's, Edo periode,een ajour met zes opengewerkte cirkels met uitgesneden
Japan, lakwerk miniatuur meubel, Meiji periode,in drie etages met twee paar kastdeurtjes en Hean
Japan, collecie van zeven diverse lakwerk dekseldoosjes, Meiji-Taisho periode,twee vierkante
Japan, miniatuur ko dansu, drie lakwerk stapeldozen en een lakwerk dekseldoos, Taisho periode,
Japan, lakwerk metalen miniatuur sake ketel, Taisho periode.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Japan, lakwerk metalen miniatuur sake ketel, Taisho periode.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
Japan, buxus houten beeldengroep van Hannya, 19e eeuw,de duiveling met draak op het hoofd, mand in
Japan, buxus houten beeldengroep van hond met puppies, Meiji periode,Gesigneerd Shokatsu.; l. 9 cm.;
Japan, buxus houten beeld van Boeddha als asceet, Taisho periode.Gesigneerd Hidemasa.; h. 13,5
Japan, twee buxus houten netsukes, Meiji periodein de vorm van twee padden. Gesigneerd Masamao.;
Japan, drie ivoren netsukes en een houten netsuke, Laat Edo - Meiji periode;aapje als Sanbanso,
Japan, zes ivoren netsukes, Taisho periode;twee in de vorm van zeeoren, awabi, een dokters lady en
Japan, bronzen vaas, ca. 1900,versierd met gouden vlekken en kind draak, chilong, in relief.; ; h.
Japan, zeven verschillende Satsuma dierfiguren, Meiji-Taisho periode;dieren van de dierenriem. (
Japan, twee houten sculpturen, ca. 1900;staande Bodhisatva met bloem in de handen en wachterfiguur
Japan, verguld houten sculptuur van Boeddha Amida Nyorai, ca. 1900,gezeten op hoge troon met
Japan, verguld lakwerk houten Boeddha, ca. 1900,met mandorla en in een reiskist, zushi, waarop tekst
Japan, gelakt en verguld houten beeld van een staande monnik, Edo periode,met details op de robe,
Japan, klein reisaltaar, ca. 1940,in zushi. Hierbij een lege zushi, 19e eeuw.; h. 8 en 27 cm.;
Japan, houten tabaksdoos, buxus houten figuur van Chinese man, ca. 1900.de doos, kiseru met vier
Japan, benen sculptuur van man met aap en manden en scultpuur van man met aapje, ca. 1900;gesigneerd
Japan, twee houten sculpturen, ca. 1920;van oude man met pad op schouders en oude vrouw met
Japan, buxus houten sculptuur van man met inktvissen en houten sculptuur van demoon, ca. 1900.de
Japan, gezwart bronzen scultpuur van een olifant, ca. 1900h. 14,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Japan, gezwart bronzen scultpuur van een olifant, ca. 1900h. 14,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
Japan, gestoken houten sculptuur van Boeddha Amida, 18e-19e eeuw,met brede usnisha en resten van
Japan, twee gelakt houten sculpturen van twee mannen, 19e eeuw,een gezeten figuur met opgeheven
Japan, gebronsd metalen scultpuur van een gezeten aaph. 22,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Japan, gebronsd metalen scultpuur van een gezeten aaph. 22,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
Lot diverse Japanse objecten;waarbij een aardewerk beker met figuur in reliëf, gesigneerd en een met
Japan, hinoki en keyaki houten keukenkast, 'mizuya-dansu', Meiji-periode,in twee verdelingen. De
Japan, paar kantige porseleinen Imari schalen, Meiji periodemet voorstelling van bloemen, dieren
Japan, serie van drie Satsuma gelobde schaaltjes, Meiji periode,met voorsteling van figuren onder de
Japan, vier porseleinen Imari sprenkelaartjes, 19e eeuw,met blauw glazuur, een met eekhoorn als
Japan, rechthoekig lakwerk dienblad, ca. 1930versierd met ingelegde beschilderd porseleinen
Ferry Bertholet, houtdruk en stenen Oosterse sculptuur, ca. 1900,van een baviaan, met resten van
Japan, paar Imari vazen, Meiji periode,met uitlopende hals en twee oren (één hersteld); h. 46 cm.;
Japan, paar Imari vazen, Meiji periode,met uitlopende hals en twee oren (één hersteld); h. 46 cm.; 2; one damaged250 ...[more]
Japan, vierkant wierookdoosje 'kogo', gesigneerd Takahashi Rakusai IV (geb. 1925)met origineel
Japan, vierkant wierookdoosje 'kogo', gesigneerd Takahashi Rakusai IV (geb. 1925)met origineel houten bewaardoosje; 2150 ...[more]
Korea, porseleinen karaf met cupvormige halsopening.Hierbij een theekom (restauraties), 19e eeuw;
Korea, porseleinen karaf met cupvormige halsopening.Hierbij een theekom (restauraties), 19e eeuw; 2200 ...[more]
Japan, serie van drie Imari schotels, Meiji periode,met decor van mon en vakwerk; diam. 30 cm.;
Japan, serie van drie Imari schotels, Meiji periode,met decor van mon en vakwerk; diam. 30 cm.; 3250 ...[more]
Japan, Samurai pop met gofun hoofd, Meiji periode; Uit de collectie van een herenhuis; 1350
Japan, Samurai pop met gofun hoofd, Meiji periode; Uit de collectie van een herenhuis; 1350 ...[more]
Japan, houten dekseldoos, ca. 1900,met gevlochten rieten banden. Tekst op onderzijde; [1]80
Japan, houten dekseldoos, ca. 1900,met gevlochten rieten banden. Tekst op onderzijde; [1]80 ...[more]
Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,
Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,5 cm.; [1]100 ...[more]
Japan, Kunisada, gesigneerd Toyokuni III, twee houtsnedes,twee gedeelten van een triptiek, in lijst;
Japan, Kunisada, gesigneerd Toyokuni III, twee houtsnedes,twee gedeelten van een triptiek, in lijst; 35 x 25 cm.; [2]100 ...[more]
Japan, rolschildering,vogels bij bamboe; Uit de collectie van een heer van stand; 1200 ...[more]
Japan, paar houtsnedesHerkomst: Uit een Amsterdamse privé collectie; 2150 ...[more]
114 Los(e)/Seite