76 Los(e)/Seite
Rien Poortvliet (1932-1995)Vos op pad; aquarel; 22,5 x 26 cm.; gesign. r.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.;
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Kop van een ree; aquarel; 18 x 15 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Drie kolganzen; aquarel; 29 x 39 cm.; ongesigneerd; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek;bestaande uit zestien pagina's, aan beide zijden getekend,
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek voor 'langs het tuinpad van mijn vaderen';bestaande uit
Rien Poortvliet (1932-1995)twee bladen met schetsen van een baby; twee pentekeningen, niet ingelijst; 20 x 23 cm.; ongesign.; map250 ...[more]
Wilhelm Buddenberg (1890-1967)Vos in de sneeuw. Hierbij twee tekeningen door andere kunstenaars, '
Diverse schilderijen, tekeningen en reproductiesvds200
Richard Friese (1886-1935)Olieverfschets; board; 40 x 27 cm.; gesign. m.r., '87; 11000 ...[more]
Richard Friese (1886-1935)Hoog gras; board; 22 x 32 cm.; gesign., '97; 1800 ...[more]
Gesigneerd Louis ApolBomen bij een boerderij; board; 30 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Diverse topografische gravuresdeels m.b.t. Dirksland en Schiedam; doos200 ...[more]
Vijf posters met afbeelding naar Rien Poortvliet70 x 80 cm.; map80 ...[more]
Beukenhouten schildersezel en twee schildersdoeken;reeds gegrond door Rien Poortvliet. Grote ezel
Hout gesneden corpus, gesneden door Rien Poortvlietl. 42 cm.; 1150 ...[more]
Koperen tafellampvoet met schemerkapbeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van herten in
Eikenhouten, polychroom beschilderd hangkastjemet één deur en één lade. Beschilderd door Rien
Eikenhouten, polychroom beschilderd hangkastjemet twee deuren, beschilderd door Rien Poortvliet. Met
Eikenhouten, polychroom beschilderde klapbankbeschilderd door Rien Poortvliet. Voorstelling van
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van een winterboom.; br.
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van een winterboom.; br. 25, h. 23 en d. 3 cm; 1300 ...[more]
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van boerderij bij een
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van boerderij bij een boom.; br. 26, h. 38 en d. 3 cm; 1300 ...[more]
Friese staartklok, 19e eeuw,met door Rien Poortvliet beschilderde wijzerplaat en aanduiding van
Friese staartklok, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat, mechaniek en aanduiding van uren,
Twee afsluitbare rieten mandenwaarvan één grote en één kleine.; groot: h. 57, br. 80 en d. 46,
Twee afsluitbare rieten mandenwaarvan één grote en één kleine.; groot: h. 57, br. 80 en d. 46, klein: h. 44, br. 69 en d. 36; 2120 ...[more]
Twee afsluitbare rieten mandenvan gelijke grootte.; h. 57, br. 80 en d. 46; 2150 ...[more]
Houten duwsleegekleurd in rood en groen. Vroeg 20e eeuw.; br. 57, h. 83 en d. 91 cm; 1120 ...[more]
Twee kunststoffen tuinkabouters met kabouterhuishierbij diverse kleine plastic kabouters.; 4
Twee kunststoffen tuinkabouters met kabouterhuishierbij diverse kleine plastic kabouters.; 4 ...[more]
Diverse tuinkaboutersw.o. drie in originele verpakking.; 3 + 2 dzn ...[more]
Diverse merchandise van Rien Poortvlietw.o. drinkbekers en tekenblokjes.; 2 dzn ...[more]
Polychroom beschilderd aardewerken tegeltableau, 19e eeuwbestaande uit 12 tegels, met voorstelling
Diverse boeken door Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Kabouter
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Gnome
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Op
Kleuren foto van Rien Poortvliet als lakei bij de Gouden Koets, 1977Hierbij twee andere zwart wit
Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld (1911-2004)Studie van twee bomen; aquarel; 29 x 22,5 cm.;
Diverse penselen en potlodendirect afkomstig uit het atelier. Hierbij fles vernis; 530 ...[more]
Prullenbak gemaakt van herten geweien; h. 52 cm.; ; 180 ...[more]
Mouflon ram hoorns en schedelmet inscriptie 10-12-1982, Het Loo; 1150 ...[more]
Serie van zeven gemonteerde everzwijn tanden,één met annotatie van Rien Poortvliet op achterzijde '
Hertengewei en schedelgemonteerd op bord. Hierbij vier wandlampen gemaakt van hertengewei; l. 24 cm.
Hertengewei en schedelgemonteerd op bord. Hierbij vier wandlampen gemaakt van hertengewei; l. 24 cm. (schedel); 560 ...[more]
Zeven diverse bok geweiengemonteerd en ongemonteerd, diverse plekken geschoten; 7150 ...[more]
Kapitale hanglamp gemaakt van geweiendiam. 108 en h. 96 cm.; 1800 ...[more]
Kapitale messing vogelkooih. 104 cm.; 1150 ...[more]
Vijfpunts hertengewei gemonteerd op bordgeschoten op Het Loo, 20 januari 1965; l. 40 cm. (schedel); 1250 ...[more]
Twee opgezette vogelsekster en valkje; 2120 ...[more]
Twee antieke houten vogelkooienéén groen, één bruin gelakt; 260 ...[more]
Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en
Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en één pijpenasbak. ; 530 ...[more]
Antieke houten wandtelefoon, L.M. Ericsson&Co,hierbij houten kolenkit en schuifdoos; 360 ...[more]
Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren;
Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren; 56 x 43 cm.; 1+ds150 ...[more]
Gietijzeren wapenschild met de Hollandse leeuw, houten muizenval en Schwarzwalder houten beer.
Gietijzeren miniatuur fornuis, kabouterhuis en poppenbed met pop,hierbij diverse kaboutermeubelen;
Gietijzeren miniatuur fornuis, kabouterhuis en poppenbed met pop,hierbij diverse kaboutermeubelen; 4+ds30 ...[more]
Divers, waaronder plastic lokeendenen overige dieren; ds20 ...[more]
Schip in fles, houten Indiaan en gewichten blok.Hierbij divers waaronder notenkraker en kaarsendover; 3+zkj20 ...[more]
Twee iconen,hierbij polychroom beschilderde figuur; 330 ...[more]
Twee papier maché spaarpottenmet bewegend hoofd; 230 ...[more]
Zwart blikken kraantjeskanmet beschildering van paard door Rien Poortvliet; 130 ...[more]
Antieke toverlantaarn met doos met glazen plaatjes en een stereokijker met plaatjes650 ...[more]
76 Los(e)/Seite