- Oberkategorie,
66 Los(e)/Seite
Bing & Gundahl, verguld en beschilderd porseleinen serviesgedeeltemet 'Flora Danica' decor,
Duitsland, blauw wit en rood aardewerk klepkan, begin 18e eeuw,met Imari Chinoiserie decor van
Twee majolica borden, 17e eeuw,één met decor van putto (restauratie), de ander met figuur met
Twee majolica borden, 17e eeuw,één met decor van putto (restauratie), de ander met figuur met cape; diam. 19 en 23 cm.; ; 280 ...[more]
Diverse tegels, 18e-20e eeuw2 dzn200
Diverse tegels, 18e-20e eeuw2 dzn200 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk vaas(beschadigd); 1120 ...[more]
66 Los(e)/Seite