73 Los(e)/Seite
China, gietijzeren sculptuur van Bodhisatva en Thailand, bronzen zittende Boeddha, 20ste eeuw.; h.
India, stenen stele van Duga, 14e-15e eeuwlzwart gelakt; h. 25 cm.; 1400 ...[more]
India, diverse metalen en ivoren objectenHerkomst Collectie Cerno, Amsterdam; India lot with several
Perzie, antiek bronzen gelobd schaaltjemet groen-bruin patina.; l. 9 cm.; [1]80 ...[more]
Perzie, Selsug, bronzen ronde schotel, 10e-12e eeuw,met in het midden en op de rand gegraveerde
India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met
India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met bloemen.; 30 x 18,5 cm.; 1700 ...[more]
India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x
India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x 17,5 cm.; 1500 ...[more]
Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature,
Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature, 18th century.900 ...[more]
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60 cm.; 1400 ...[more]
Zuid Oost Azie, diverse objecten;o.a. bronzen dierfiguutjes, ca. 1900 en Tibet koperlegering zegel.;
Zuid Oost Azie, diverse objecten;o.a. bronzen dierfiguutjes, ca. 1900 en Tibet koperlegering zegel.; h. 4,5 tot 12 cm.; ; zkj250 ...[more]
73 Los(e)/Seite