225 Los(e)/Seite
Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw.o.a. Tibetaanse wierookhouders; Herkomst: Collectie
Een paar Blanc-de-Chine zotjes op stieren en een paar bisquit Fo-hondenh. 20 / h. 21 cm. ; Herkomst:
Swat-vallei kist,hierbij een bronzen inktpot, een Romeins marmeren hoofdje en Grieks aardewerken
China, vier diverse gestoken houten beeldenh. 17 - 38 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, vier diverse gestoken houten beeldenh. 17 - 38 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 480 ...[more]
China, vijf diverse gestoken houten beeldenh. 24 - 33 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, vijf diverse gestoken houten beeldenh. 24 - 33 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 580 ...[more]
China, houten sculptuurmet zilverdraad; 180 ...[more]
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200 ...[more]
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis;
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 220 ...[more]
Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno,
Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en
Lot diverse bronzen en metalen dierfiguren, w.b. ca. 1900;; L. 2,5 tot 14,5 cm.; ; Herkomst:
Schrijfcassette ca. 1900.Hierbij divers o.a. koperen kandelaar en metalen bel en dekseldoos.; div
China, diverse spekstenen groepen, 20ste eeuw,h. 3,5 tot 17 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Tibet, met zilver belegde houten kom,hierbij Yixing-stijl trekpotje; 2200 ...[more]
Japan, verzameling van gesteenten, een mineralenboek (Japan, Tokio c. 1930), een verzameling
China, diverse stenen en houten objectenoa. snuifflesjes en amuletten; zkj120 ...[more]
China, twee snuifflesjes en een stenen sculptuurzkj100 ...[more]
China, diverse glazen en benen snuifflesjes en opbergdoosjeszkj200 ...[more]
Indonesie, bronzen plaquette, 20ste eeuw,met voorstelling in relief van twee gezeten figuren.
China, negen diverse spekstenen waterhouders en penseelhouders, ca. 1930 en later;; ; h. 6 tot 19
Twee paar metalen Kyins, 20ste eeuw4; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam80 ...[more]
India, terracotta stele, 20ste eeuw,met relief versiering van figuren onder de Bodhi boom. Hierbij
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
China, metalen zittende Boeddha en beschilderde buste van Boeddha, 20st eeuw.h. 33 en 34 cm.;
Diverse Aziatische objectenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj100 ...[more]
Merklap en kralen beursje en tinnen klepkan, ca. 1910.Merklap gedateerd 1848; 1 + zkj80 ...[more]
Belgie, bronzen wandschotel, begin 20e eeuw,met Chinoiserie relief van vissers aan waterkant.
Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180
Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180 ...[more]
Japan, diverse houten netsukes, 20e eeuwzkj200 ...[more]
Japan, tinnen theepot in houten houderh. 30 cm.; 280 ...[more]
Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken;
Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken; 5150 ...[more]
Divers,waaronder Benin, bronzen plaquette; Uit de collectie van een heer van stand; ds120 ...[more]
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand;
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand; 3150 ...[more]
Twee oosterse dolken in schede en een zilveren mesje in de stijl van een krisl. 38,5 cm.; 3180
Twee oosterse dolken in schede en een zilveren mesje in de stijl van een krisl. 38,5 cm.; 3180 ...[more]
Indonesie, polychroom houten Garudaéén vleugel los; h. 36 cm.; 130 ...[more]
Gabon, twee decoratieve beeldenmet koper beslagen; 2120 ...[more]
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60 ...[more]
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3 dzn; 100 ...[more]
Divers,mineralen, stenen en fossielen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds80 ...[more]
Divers jade en jadeit en 'barnsteen' collierzkj100 ...[more]
India, beschilderd houten bijouskastjemet laden in het front en zijden met deurtje; h. 43, br. 38,
Bronzen hoogwaardigheidsbekleder, koro en kleine Boeddha3100 ...[more]
Diverse Aziatische, metalen sculpturen en een plaquette8,4 x 9,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Divers oosters snijwerk,w.o. snuifflesjes van gestoken walnoot; zkj200 ...[more]
U.S.A., Quilt150 x 170 cm.; 1150
U.S.A., Quilt150 x 170 cm.; 1150 ...[more]
Drie stuks divers,w.o. houten sculptuur gesigneerd Sabri; ; 30 ...[more]
China, collectie stenen en spekstenen naamzegels en decoratieve zegels, 20ste eeuw.l. 4-8,4 cm.;
China, collectie stenen naamzegels en decoratieve zegels, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
Diverse mahjong en domino spelen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; vds100 ...[more]
Divers koperwerk en kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2 dzn60 ...[more]
Drie diverse kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 380 ...[more]
Paar koperen kandelaars in Barok stijlmet kantige bobeches en voet; h. 26 cm.; 2180 ...[more]
Jade, vijf stuks jade,w.o. chilong; l. ca. 10 cm.; [5]160 ...[more]
China, drie rolschilderingen, 20e eeuw;Voorouderportretten; [3]100 ...[more]
China, jade pendant, 19e/20e eeuw,in vorm van vrucht; l. 5 cm.; [1]140 ...[more]
China, fraaie handspiegel, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw,de greep deels met jade, achterzijde
225 Los(e)/Seite