225 Los(e)/Seite
China, bamboe koro, 20e eeuw,met gestoken chilongs langs de rand; diam. 12 cm.; [1]120 ...[more]
China, houten dekselmand, 19e eeuw en houten schoenmakers attribuut.mand versierd met beschildere
China, rood gelakt en verguld houten dekseldoos,De zijkanten met opengewerkte houten panelen met
China, Manderijenen hoed in doosdiam. 29 cm.; [2]; China, Manderin hat, with red glas bead, feathers
China, groen jade dekselpot, 20e eeuw,met ringdragende drakenkoppen als greep, de knop met bladmotief; h. 15 cm.; [1]200 ...[more]
China, set van 24 miniatuur traditionele muziekinstrumentenvervaardigd van jade, agaat en lapis.
China, grijs Tao He stenen inktpot met deksel, 20e eeuw,met gestoken draken. Geproduceerd in Lin
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200 ...[more]
China, gestoken houten beeld van Mongoolse krijger te paard, ca. 1900;man met vaandel in een hand,
Paar met buffelbot belegde houten vrouwfiguren, 20ste eeuw,met fraai gegraveerde robes en ceintuurs,
China, stilleven, olie op doek, 20e eeuw;Chinese blauw-wit porseleinen vazen, potjes en ruan op
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel;
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel; ; 120 x 60 cm.; [1]400 ...[more]
Bronzen sculptuur van Shiva op leeuwh. 55 cm.; [1]220 ...[more]
Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]180 ...[more]
China, paar ronde houten panelen, ingelegd met speksteen, ca. 1900diam. 32 cm.; [1]150 ...[more]
Gestoken houten portretl. 19 cm.; 1100 ...[more]
Thailand, grote goud beschilderde metalen staande Boeddha, 20ste eeuw.(sokkel ontbreekt); ; 1800
Thailand, grote goud beschilderde metalen staande Boeddha, 20ste eeuw.(sokkel ontbreekt); ; 1800 ...[more]
China, twee zegels, 20e eeuw,hierbij diverse spekstenen objecten; Herkomst: Collectie Cserno,
China, twee zegels, 20e eeuw,hierbij diverse spekstenen objecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2+ds80 ...[more]
Birma, kleine bronzen Boeddha, ca. 1900.In Shan stijl met tekst op achterzijde; h. 29 cm; 1300
Birma, kleine bronzen Boeddha, ca. 1900.In Shan stijl met tekst op achterzijde; h. 29 cm; 1300 ...[more]
Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]
Japan, vier opiumpijpen,hierbij diverse opiumobjecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 4+
Japan, vier opiumpijpen,hierbij diverse opiumobjecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 4+zkj0 ...[more]
Diverse bronzen sculpturenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj150 ...[more]
Diverse antieke bronzen objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200
Diverse antieke bronzen objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]
225 Los(e)/Seite