145 Los(e)/Seite
Henri Michaux (1899-1984)Zonder titel; board; 27 x 40 cm.; gemonn. l.o., 1977, herkomst: Le Point
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 90 x 100 cm.; gesign. l.o.,'55, tentoonstelling: '
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (vogelkop); aquarel; 30 x 20 cm.; gesigneerd met initialen r.
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (contrabas en piano); aquarel; 32 x 23 cm.; gesigneerd met
Willem Hussem (1900-1974)Zonder titel; doek; 65 x 60 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '63; Tom
Serge Charchoune (1888-1975)'Bach Cantate (N 182?) Sol. Friedmann VII'; doek; 50 x 73 cm.; gesign.
Serge Charchoune (1888-1975)'Menotrs N5'; doek; 38 x 55 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 11200 ...[more]
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 80 x 110 cm.; gesign. l.o., '55; Tom Lenders,
Piet Ouborg (1893-1956)Compositie met ruit; board; 35 x 27 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '
Piet Ouborg (1893-1956)Zonder titel; inkttekening; 21 x 13 cm.; ongesign.,1948, verklaring door
Piet Ouborg (1893-1956)Paard en berijder; druk, aquarel en gouache; 24 x 28 cm.; ongesign., 1948/'
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Toegeschreven aan Serge Charchoune (1888-1975)Zonder titel; olieverf op doek op board; 19 x 35
Jan Stekelenburg (1922-1977)Zonder titel; board; 28 x 44 cm.; gesign. l.o., '55, verso gesigneerd en
Co Westerik (1924-2018)Twee figuren met een scooter; inkttekening; 17 x 15 cm.; gesign. r.b., '54;
Leonhard Fink (geb. 1982)Dierfiguur; potlood; 30 x 42 cm.; gesign. l.o., 2006; Tom Lenders,
Sava Sekulic (1902-1989)Zonder titel; gemengde techniek op board; 43 x 60 cm.; gemonn. r.o., 1980;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]
Franz Kernbeis (1935-2019)Figuur bij een huis; potlood; 20 x 30 cm.; gesign. m.o., 1979; Tom
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguren en figuren; potlood; 30 x 40 cm.; gesign. m.b., 1979; Tom
Marino Marini (1901-1980)Compositie met figuur en paard; ; ets; 25 x 30 cm.; gesign. r.o., 43/65;
Breyten Breyntenbach (geb. 1939)'Paysage'; doek; 136 x 136 cm.; verso gesign., Breyten 12 X '64,
Tom Lenders (1942-2019)Collectie tekeningen, collages en etsplaten; Tom Lenders, Amsterdam; ds120
Tom Lenders (1942-2019)Collectie tekeningen, collages en etsplaten; Tom Lenders, Amsterdam; ds120 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)Portret van Christine, dochter van de kunstenaar; inkttekening; 12 x 9,5 cm.;
Wobbe Alkema (1900-1984)Compositie in rood en zwart I; houtsnede; 17 x 12 cm.; gesign. r.o., '25,
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 35 x 35 cm.; verso
Hubert van Hille (1903-1983)Watervlak / Zijne Majesteit de Patiënt; tweemaal doek, niet ingelijst;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Guest at Easter'; doek, niet ingelijst; 80 x 100 cm.; gesign.
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Landschap; doek, niet ingelijst; 81 x 65 cm.; gesign. r.o., 1976,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Dolche'; doek; 66 x 93 cm.; verso titel en signatuur, 2010;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Zonder titel; board; 36 x 50 cm.; gesign. r.b., '76; Tom Lenders,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o.,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o., 2004; Tom Lenders, Amsterdam; 2200 ...[more]
Albert Blitz (geb. 1938)Portret van Tom Lenders; doek; 70 x 48 cm.; verso gesign., 1966; Tom
Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom
Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom Lenders, Amsterdam; 1250 ...[more]
Paul van der Eerden (geb. 1954)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 29 x 45 cm.; gesigneerd
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders,
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Paul Thek (1933-1988)Kustgezicht bij Ponza, Italië; potloodtekening, niet ingelijst; 23 x 30 cm.;
Paul Thek (1933-1988)Zelfportret met paddenstoel-paraplu; potloodtekening, niet ingelijst; 21 x 26
Paul Thek (1933-1988)'Moment Chinese grace Truly Free'; potloodtekening, niet ingelijst; 21 x 26
Paul Thek (1933-1988)Lepel met veren; potloodtekening, niet ingelijst, blad met vouwen; 21 x 26 cm.;
Paul Thek (1933-1988)Studieblad; stift op papier, niet ingelijst, beschadigd; 29 x 23 cm.; ongesign.
Hendrik Valk (1897-1986)'De verstoorde stilte', opus:22; achterglasschildering; 17,5 x 23 cm.; verso
Henk Lamm (1908-1957)Gezicht op Oele bij Hengelo; tekening; 23 x 30 cm.; gesign. l.o., 1939; Tom
Henk Lamm (1908-1957)Gezicht op Oele bij Hengelo; tekening; 23 x 30 cm.; gesign. l.o., 1939; Tom Lenders, Amsterdam; 1200 ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwmap200 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwmap80 ...[more]
Georges Rober (1893-1969)Drie diverse ingelijste tekeningen / monotypes. Hierbij map met collages,
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 70 x 70 cm.; ongesigneerd, 1956; Tom Lenders,
Paul Almsy (1926-2003)Salvador Dali; silver print; 29 x 22 cm.; verso stempel; 1200 ...[more]
Alighiero Boetti (1940-1994)Kalender, 1979; ; collage; 25 x 35 cm.; gesign. m.m.; 1; Herkomst: Piero
Enrico Castellani (1930-2017)Zonder titel; seriegraphie, niet ingelijst; 42 x 50 cm.; gesign. r.
Lucebert (1924-1994)'Basta'; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o., '90, herkomst: Galerie Nouvelles
Museumjournaal voor moderne kunst, 1964,met omslag door Lucio Fontana; 25 x 19 cm.; 1350 ...[more]
Roy Lichtenstein (1923-1997)'Brushstroke'; seriegrafie, niet ingelijst; 58 x 73 cm.; gesign. r.o.,
Lucebert (1924-1994)Figuur; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 14000 ...[more]
Corneille (1922-2010)Landschap; inkttekening; 18 x 22 cm.; gesign. r.o.; 1300 ...[more]
145 Los(e)/Seite