Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
13 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Italiaanse school, ca. 1600Flora, houtskool en wit krijt, 36 x 20 cm. [1]900 ...[more]
Egbert van Drielst (1745-1818)Duinlandschap bij Kraantje Lek, gewassen inkttekening, verso gesign.
Egbert van Drielst (1745-1818)Duinlandschap bij Kraantje Lek, gewassen inkttekening, verso gesign. herk.: veiling R.W.P. de Vries 1933, 25 x 36 cm...
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876)Vrouw op een landweg bij avond, aquarel, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo, 35 x 52,5 cm. [1]400 ...[m...
Chris Lebeau (1878-1945)Staand vrouwelijk naakt, rood krijt, niet ingelijst, gesign. r.m., 1914,
Chris Lebeau (1878-1945)Staand vrouwelijk naakt, rood krijt, niet ingelijst, gesign. r.m., 1914, 98 x 76 cm. [1]400 ...[more]
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman (1897-1987)Gezicht op het Rokin ter hoogte van de Spuistraat. Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Acht...
Rienk Jelgerhuis (1729-1806)Portret van een heer / Portret van een dame, tweemaal pastel, gesign.
Rienk Jelgerhuis (1729-1806)Portret van een heer / Portret van een dame, tweemaal pastel, gesign. r.o., 23-8-1778, genummerd 419 en 420, litt.: Th...
N. Dupré (1734-1784)Paar Italiaanse landschappen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur
N. Dupré (1734-1784)Paar Italiaanse landschappen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980, tweemaal ...
Wouterus Verschuur (1812-1874)Staand paard, inkt en aquarel, gesign. l.o., 16 x 21,3 cm. [1]200
Wouterus Verschuur (1812-1874)Staand paard, inkt en aquarel, gesign. l.o., 16 x 21,3 cm. [1]200 ...[more]
Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)Wandelend paar in een park, aquarel, gesign. r.o., 1869,
Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)Wandelend paar in een park, aquarel, gesign. r.o., 1869, 24 x 40 cm. [1]120 ...[more]
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur Alkmaar, potlood en aquarel, gesign. m.o., 22,5 x 15
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur Alkmaar, potlood en aquarel, gesign. m.o., 22,5 x 15 cm. [1]200 ...[more]
Naar RembrandtPortret van een vrouw, houtskool en pastel, 64 x 49 cm. [1]350 ...[more]
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)Monnik in een tuin bij een klooster, pastel, gesign. r.
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)Monnik in een tuin bij een klooster, pastel, gesign. r.o., 1919 [1]120 ...[more]
Leonid Sologaub (1884-1956), pastel, 30 x 40 cm. [1]80 ...[more]
-
13 Los(e)/Seite