76 Los(e)/Seite
Chris Lanooy, vaas,met rood iriserend glazuur, gemerkt aan onderzijde, h. 17,5 cm. [1]120 ...[more]
ADO, houten vrachtauto met oplegger, ca. 1930.'Houthandel'. , l. 79 cm. [1]80 ...[more]
Faience & Tegelfabriek Holland, polychroom geglazuurd jeneverkruikje, ca. 1900,ontwerp J.W.
Wendingen, negen uitgaven, vnl. betreffende architectuur, [9]500 ...[more]
Kristalunie Maastricht, negentien kristallen sherry- en likeurglazen, ontwerp Eisenloeffel, ontw.
Tiffany Studio, bronzen sigarettendoos 'Zodiac', Art Deco,met twee sterrenbeelden op het deksel.
Daum, glazen presse-papier en Sipec, twee glazen in etui, 80 ...[more]
Ontwerp Rob van Koningsbruggen, vierentwintig-delig serviesgedeelte,produktie Koninklijke Mosa,
Murano, Gabbiani, kapitale paars glazen vaaskelkvormig, met verguld knoop op de stam. Gesigneerd, h.
Blauw glazen hoge geribde vaas, 1e helft 20e eeuwmet zes geribde randen en taps-uitlopende hals.
Niek Zwartjes, groenglazen vaas, 1995,op ronde voet en gemodelleerd met drie bollen, h. 29,5 cm [1]
Niek Zwartjes, groenglazen vaas, 1995,op ronde voet en gemodelleerd met drie bollen, h. 29,5 cm [1]300 ...[more]
Floris Meydam, blauwglazen schaal, 1993,met donkerblauwe rand, uitgevoerd door Neil Wilkin, Bath, h.
Floris Meydam, blauwglazen schaal, 1993,met donkerblauwe rand, uitgevoerd door Neil Wilkin, Bath, h. 14,5 cm [1]400 ...[more]
Maria Roosen (geb. 1957), glazen sculptuur;gemerkt onderzijde, 1994, 'de Oude Horn’. Uit de
Glasgow, een paar Clutha glazen iriserende vazen, ca. 1900,elk gemodelleerd met hoge gedraaide hals,
Jean LURÇAT (1892-1966), wandkleed met afbeelding van haan met bloemen. Gesigneer Lurcat.Met
Oostenrijk, glazen iriserende vaas en rozensteker, ca, 1920, h. 9 en 16 cm. [2]80 ...[more]
Geelkoperen Nieuwe Kunst Pendule, ca. 1905;monumentaal van vorm met uitgezaagde en gegraveerde
Lalique, glazen 'Mossi' noppenvaas, ontwerp 1933,met gesatineerde ondergrond waarop helderglazen
Lalique, paar glazen 'Elisabeth' vazen, 20e eeuw, hierbij een klein glazen Lalique vaasje en een
Frankrijk, een paar ijzeren tafellampen met le Verre Français cameo kappen, ca. 1925;gehamerde
Set van vier gelijke kristallen karaffen, uitvoering Kristal Unie Maastricht, ca. 1930;bol van
Geelkoperen rook set op dienblaadje in de stijl van Jan Eisenloeffel, samengesteld, ca. 1930;
Zuid-Holland, plateel kan, Jugendstil,met gestileerd decor van bloemen op wit fond (minieme flinter.
Distel, plateel vaas, ca. 1910met gestilleerd floraal decor in paars, groen, geel en zwart.
Distel, plateel vaas, ca. 1910met gestilleerd floraal decor in paars, groen, geel en zwart. Gemerkt D.Z., h. 20 cm. [1]300 ...[more]
België, set van zeven porseleinen nestschalen, Studio Pieter Stockmans, ontwerp uit 1989,Expression set., diam 7 - 28 cm. [7]80 ...[more]
Zweden, glazen vaas, ca. 1955.Met gegraveerd decor van drie vissersboten met uitgeworpen netten.
Groenglazen vaas, mogelijk Murano, 20e eeuw,met oranje gekleurde banen, h. 46,5 cm [1]120 ...[more]
Vier gekleurde glas-in-lood ramen met elk een melkglazen geschilderde ruit met professie, ca.
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60 ...[more]
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering '73, h. 41 cm. [1]150 ...[more]
Zwart keramiek torenvormige dekselvaasmet wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel, h. 47 cm.
Zwart keramiek torenvormige dekselvaasmet wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel, h. 47 cm. [1]80 ...[more]
Ontwerp Wilhelm Wagenfeld, uitvoering Technolumen, chroom fluitketel, ontwerp 1929/30,de houten
Frankrijk, zwart gelakt smeedijzeren hanglamp, ca. 1930,met matglazen schaal en vier armen met
Rozenburg Den Haag, plateel kommetje, ca. 1910 (schilfertje). Gemerkt en genummerd W244 B, diam.
Rozenburg Den Haag, plateel kommetje, ca. 1910 (schilfertje). Gemerkt en genummerd W244 B, diam. 13 cm. [1]180 ...[more]
Duitsland, bronzen tafellamp, ca. 1920;opengewerkte voet en kap met decoratie van schelpen, zijden
Duitsland, bronzen tafellamp, ca. 1920;opengewerkte voet en kap met decoratie van schelpen, zijden binnen kap. , h. 68 cm. [1]600 ...[more]
76 Los(e)/Seite