76 Los(e)/Seite
Fris Edam, aardewerk serviesgedeelte en Murano, gelobde glazen schaal, '70 jaren., [1 + ds]120
Fris Edam, aardewerk serviesgedeelte en Murano, gelobde glazen schaal, '70 jaren., [1 + ds]120 ...[more]
Royal Doulton, hoge vaas,met in relief versieringen van bloemen en planten. Gemerkt. Hierbij DDR,
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l.
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l. 26 cm., totale hoogte 36 cm. [1]400 ...[more]
Lies van Vlijmen (geb. 1935), keramiek sculptuur;Zittende vrouw. Ongesigneerd, Uit de collectie
Lies van Vlijmen (geb. 1935), keramiek sculptuur;Man uit schelp. Ongesigneerd. Uit de collectie
Anton Fortuin (geb. 1890), coromandelhouten beeld van adorant.gesigneerd Anton Fortuin in de ovale
Anton Fortuin (geb. 1890), coromandelhouten beeld van adorant.gesigneerd Anton Fortuin in de ovale voet., h. 28 cm. [1]1200 ...[more]
Amsterdamse school, coromandelhouten voorzittershamer, ca. 1925., l. 26 cm. [1]80 ...[more]
Vijf verschillende coromandelhouten dierfiguren, ca. 1925,waar onder een kikker en een krab met
Ad Copier, dikwandig vaasje en DKP Dordrecht, plateel hoog vaasje.Hierbij twee iriserend aardewerk
Plateelbakkerij Zenith, plateel schotel met fraaie decoratie van drie vogels, ca. 1930;gemerkt aan
Nieuwe Kunst, deels gehamerde tinnen sier schotel, Johannes Blinxma, ca. 1905;aan de rand vier
Carrera y Carrera, massief 18krt. gouden en amethist bokaal, jaarstuk 1990.De gouden steel wordt
Carrera Y Carrera, massief 18krt. gouden en edelstenen jaarstuk, 1991voorstellende de harlekijn
Rozenburg Den Haag, porselein tegeltableau, ca. 1900;met fraaie voorstelling van gestileerde bloemen
76 Los(e)/Seite