112 Los(e)/Seite
Indonesie, tempelpoort-deur, buitenmaat h. 204, br. 185, deuren elk h, 160, br 57 cm. [1]250
Indonesie, tempelpoort-deur, buitenmaat h. 204, br. 185, deuren elk h, 160, br 57 cm. [1]250 ...[more]
China, polychroom houten opiumbed, 19e eeuw,de geplooide wanden met geschilderde taferelen en
Bruin gebeitst eikenhouten tafelmet twee laden, 185 x 100 en h. 76 cm [1]400 ...[more]
Stalen groen geschilderde één-deurs doktersvitrine, ca. 1915,met gebogen fronten tussen drie
Zwart laqué plaatstalen werktafelmet houten blad en tussenblad, 130 x 80 en h. 91 cm [1]400
Zwart laqué plaatstalen werktafelmet houten blad en tussenblad, 130 x 80 en h. 91 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met natuurstenen blad (besch.) Op ronde kolompoot met driesprant, diam. 96 en h. 74 cm [1]120 ...[more]
Hollandse beschilderde grenenhouten kast, 18e eeuw,met vier deuren, br. 121, h. 154 en d. 57 cm [1]
Hollandse beschilderde grenenhouten kast, 18e eeuw,met vier deuren, br. 121, h. 154 en d. 57 cm [1]400 ...[more]
Eiken- en teakhouten secretaire à abattant, vroeg 19e eeuw,met in de kap een lade waaronder een
Eikenhouten commode, 19e eeuw,in het front vier laden, br. 93, h. 90 en d. 48 cm [1]150 ...[more]
Noord-Frankrijk, eikenhouten commode, 18e eeuw,in het front drie laden waarop gestoken lijstwerk.
Wit gelakte eikenhouten commode, Louis XVI, laat 18e eeuw,met groen/grijs marmeren blad. In het
Notenhouten Drentse kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee deuren. In de voet een lade. Op
Fijnhouten en parelmoeren achtkantige oosterse bijzettafel, 48 x 48 en h. 54 cm [1]100 ...[more]
Mahoniehouten penantkast in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,in het front twee laden en twee jaloeziedeuren
Mahoniehouten haardscherm, 19e eeuw,met op de kapregel voluutvormige ornamenten. Het stoffen
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]80 ...[more]
Eikenhouten kastje, Renaissance,met deur, lade en twee gezwarte halve kolommen. Op gezwarte
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45 cm [3]600 ...[more]
Notenhouten commode in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met marmeren 'breche d'alep' blad en drie laden.
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116 cm [1]500 ...[more]
Engeland, wit gelakte gietijzeren paraplustandaard, ca. 1870,met afneembare lekbak. Sheffield, Edwin
Noten- en notenwortelhouten hangvitrinekast,in de gebogen kap een snijstuk waaronder een deur met
Mahoniehouten ronde klaptafel, 19e eeuw,op gedraaide kolompoot met driesprant, herkomst: wijlen
China, bruin gebeitst houten plantentafel, ca. 1930,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Verguld beukenhouten rechthoekige salontafel in Louis XVI-stijl,met spiegelblad, herkomst: wijlen
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200 ...[more]
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d.
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d. 28 cm [1]300 ...[more]
Mahoniehouten etagère-tafeltje, 19e eeuw, 38 x 38 en h. 74 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten afneembaar dienblad,op opklapbaar onderstel, 88 x 72 en h. 46 cm [1]80 ...[more]
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br.
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br. 51, h. 53 en d. 37 cm [1]900 ...[more]
Mahoniehouten tafelvitrine in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met openslaande klep. Het geheel versierd
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met driesprant, diam. 86 en h. 54 cm [1]300 ...[more]
Elegant eikenhouten tafelkabinetje, zgn. 'cartonier', in LXV-stijl, 19e eeuw,aan de zijkanten
China, bruin gebeitst houten kastje,met hekwerk, open vakwerk, lade, deurtje en vier schuifdeuren,
Mahoniehouten theetafel in Queen Anne-stijl, 19e eeuw.Het gecontourneerde blad deels opklapbaar,
Engeland, mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw,met opklapbare zijbladen en lade. De vier gedraaide poten
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén arm defect, h. 203 cm 200 ...[more]
Beschilderd bedsteebankje, 19e eeuw, br. 88, h. 40 en d. 29 cm [1]200 ...[more]
Mahoniehouten schrijfbureautje in Louis XVI-stijl,met opzet waarin zes laden en twee deuren. Het
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85 cm [2]120 ...[more]
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d.
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d. 50 cm [1]250 ...[more]
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer),
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer), diam. 60 en h. 60 cm [1]100 ...[more]
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200 ...[more]
Eikenhouten campagne toilet, 19e eeuw,in de vorm van een kleine commode met houten knoppen. Aan de
Engeland, fijne kleine mahoniehouten tafelvitrine, ca. 1900,de voorzijde schuin naar binnen
Engeland, mahoniehouten 'bowfront' tafelvitrine, ca. 1900,fraai gebogen glazen ruit, twee zijden
112 Los(e)/Seite