- Oberkategorie
153 Los(e)/Seite
China, rood lakwerk rond theedoosje, ca. 1900,gedecoreerd met een figuur in een rivierlandschap,
China, rood lakwerk rond theedoosje, ca. 1900,gedecoreerd met een figuur in een rivierlandschap, diam. 6 cm 200 ...[more]
China, wit en bruin geaderd jadeit koro, 20e eeuw,op driepoot, met twee oren, h. 7,5, br. 11,5 cm [
China, wit en bruin geaderd jadeit koro, 20e eeuw,op driepoot, met twee oren, h. 7,5, br. 11,5 cm [1]300 ...[more]
Groen jadeiet plaquette, 20e eeuw,met reliëf van archaïsche motieven, l. 21, br. 15 cm. [1]300
Groen jadeiet plaquette, 20e eeuw,met reliëf van archaïsche motieven, l. 21, br. 15 cm. [1]300 ...[more]
China, met zilver ingelegd bronzen kledinghaak, Eastern Han Dynastie (25–220 AD)met 'daigou'
China, met zilver ingelegd bronzen kledinghaak, Eastern Han Dynastie (25–220 AD)met 'daigou' dragonhoofd. , h. 11,7 cm. [1]700 ...[more]
China, bronzen wierookvat, 18e-19e eeuw,op ronde voet en met twee grepen, de onderzijde gegoten
China, jade snijstuk, in de vorm van een hoorn, met twee chilong draken in relief (barsten in de
China, jade snijstuk, in de vorm van een hoorn, met twee chilong draken in relief (barsten in de steen), l. 22,5 cm [1]200 ...[more]
Mongolie-Siberië, groen patina bronzen gordelhaak, 500 vChrin de vorm van een lopende tijger met
China, famille rose emaille kom, ca. 1740, de binnenzijde gedecoreerd met figurenpanelen op een
China, famille rose emaille dekseldoosje, 20e eeuw,in gebogen vorm en gedecoreerd met fazanten op
China, cloisonne tazza, 20e eeuw,ingelegd met patroon van pioenrozen, restauratie, h. 15,5 cm 80
China, cloisonne tazza, 20e eeuw,ingelegd met patroon van pioenrozen, restauratie, h. 15,5 cm 80 ...[more]
China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,met fraaie oorbellen, robe en zittend op
China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,met fraaie oorbellen, robe en zittend op lotustroon., h. 83 cm. [1]600 ...[more]
China, porseleinen sculptuur van Lohan, ca. 1900, h. 23 cm. [1]250 ...[more]
China, collectie cloisonne objecten, 19e eeuw,bestaande uit een paar bakjes, een paar schoteltjes,
China, famille rose Canton emaille gemonteerd bakje, 19e eeuw,in bloemvorm en gedecoreerd met een
China, twee cloisonne bronzen vazen, 19e eeuw,ingelegd met polychrome lotus (slijtage emailles),
China, drie bronzen wierookvaten, 19e-20e eeuw,een in yue-vorm, een op driepoot en een voor de
China, twee bronzen figuren van Luohan, Ming-dynastie,beide staande met gevouwen handen op een
China, jade archaïstische kan met deksel, 20e eeuw,gesneden met geometrische motieven en taotie
China, collectie jade ringen en gespen,bestaande uit twee boogschuttersringen, een tweedelige
China, collectie jade gordelhaken,vier gesneden als een chilong, twee met archaïstische motieven,
China, drie jade bi-discs,twee celadonkleurig in effen vorm, een crèmekleurig gesneden in reliëf (
China, eem jade bi-disc en een hanger,de disc gesneden met draken, de hanger met geometrische
China, collectie jade kralen en objecten,bestaande uit zeven diverse gesneden kralen, een hanger
China, jade penselenwasser,in archaïstische vorm, ingekerfd met karakters, herkomst: Collectie
China, jade penselenwasser,in archaïstische vorm, ingekerfd met karakters, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 9,7 cm [1]150 ...[more]
China, vijf jade hangers,in de vorm van een vaas, vleermuis, bel, shou karakter, en een wit jade
China, collectie jade hangers,bestaande uit drie ronde opengewerkte hangers, twee in de vorm van een
China, collectie jade modellen van dieren,bestaande uit een stier, een paard, een draak, een
China, twee antiek bronzen handbijlen, h. 18 en 16 cm. [2]400 ...[more]
China, collectie jade modellen van vruchten,bestaande uit perziken, granaatappel en verschillende
China, benen en jade vliegenkwast, 19e eeuw,bestaande uit gesneden ronde jade kralen en benen
China, collectie jade en stenen armbanden,twee gesneden met draken, in verschillende kleuren en
China, collectie diverse objecten,waaronder een agaat vaasje, jade hangers, amber snijwerk en
China, collectie zegels,samen met drie jade vaasjes, een jade gesp en twee turquoise amuletten (
China, paar geborduurd stoffen tasjes, 19e/20e eeuw,geborduurd in gouddraad met perziken en
China, diverse bronzen objecten,waaronder een opiumgewicht, herkomst: Collection Cserno, Amsterdam, diam. 4 cm max. [5]40 ...[more]
China, ivoren model van de Hehe Erxian tweeling, 19e eeuw,gesneden met de rug naar elkaar toe (
China, cloisonne en houten ruyi scepter, 19e/20e eeuw,de gesneden houten scepter ingelegd met
China, metalen ruyi scepter, 19e/20e eeuw,gegoten in reliëf met draken, ingelegd met jade plaque van
China, houten figuur van Shoulao, 20e eeuw,gesneden uit een boomstronk (slijtage, haarlijnen),
China, spekstenen beeldengroep, 19e eeuw,bestaande uit Onsterfelijken naast een paviljoen op een
China, spekstenen model van Shoulao, 19e eeuw,met kalebasvormige fles in zijn ene, en stok in zijn
China, spekstenen groep van Shoulao met hert, 19e eeuw,samen met een gesneden standaard (kleine
China, twee ronde cinnaber lakwerk poederdoosjes, 19e/20e eeuw, gesneden met bloemen, herkomst:
China, cinnaber lakwerk dekseldoos, 19e/20e eeuw,gesneden met een karper en draak, samen met vijf
China, fijn gestoken houten Guanyin, mogelijk Qing dynastie,gezeten op wolk, de rechterhand in
China, fijn gestoken houten Guanyin, mogelijk Qing dynastie,gezeten op wolk, de rechterhand in shunya-mudra, h. 32 cm. [1]600 ...[more]
China, verguld bronzen dolk, ca. 1920-1930.Met schildpad greep en schede waarop verguld bronzen
China, collectie van tien bronzen antieke zodiak zegelsmet de zodiak dieren bekroond., br. 4 en h.
China, twee verguld bronzen een een stenen stempelzegel, o.a. Jin Dynastie en latertwee verguld
China, een paar vuurverguld bronzen tempeldienaren, 18e-19e eeuwCollectie Cserno, Amsterdam, h. 7
China, een paar vuurverguld bronzen tempeldienaren, 18e-19e eeuwCollectie Cserno, Amsterdam, h. 7 cm. [2]400 ...[more]
China, diverse verzamelobjecten, deels antiekHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 10 en 8,5 cm.
China, diverse verzamelobjecten, deels antiekHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 10 en 8,5 cm. [zkj]400 ...[more]
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 26 en 16 cm.
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 26 en 16 cm. [2]400 ...[more]
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst:
China, vijf diverse bronzen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash. Herkomst: Collectie
China, vijf diverse bronzen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, diam. 8 - 15 cm. [5]800 ...[more]
China, drie geborduurd zijden doeken, ca. 1800,één met voorstelling van draak tussen de wolken,
China, stucco hoofd van Boeddha, mogelijk antiekmet resten van beschildering. Samengesteld en
China, stucco hoofd van Boeddha, mogelijk antiekmet resten van beschildering. Samengesteld en beschadigingen., h. 45 cm. [1]800 ...[more]
China, bamboe ronde (poeder?)doosmet fijn gestoken relief van naaldbomen. Gesigneerd met 4
China, bamboe snijwerk;Liggende Budai met glas in de hand, l. 13 cm. [1]600 ...[more]
153 Los(e)/Seite