- Oberkategorie
153 Los(e)/Seite
China, fijn gestoken houten plengofferbeker 'libation cup', mogelijk Qing dynastie,rondom negen
China, langwerpige bronzen spiegel, Qing dynastie,met releif van kraanvogels en schilpad in
China, geel spekstenen snijwerk, 20e eeuw;Lohan met tijger, ingelegd met pareltjes en bloedkoraal,
China, geel spekstenen snijwerk, 20e eeuw;Lohan met tijger, ingelegd met pareltjes en bloedkoraal, h. 6,5 cm. [1]600 ...[more]
China, deels verguld houten uithangbord, Qing dynastie.Op standaard, 76 x 146 cm. [1]0 ...[more]
China, ceremonieel bruids hoofddeksel, Miao, ca. 1930;uitgevoerd met laag gehalte zilveren decoratie
China, rood lakwerk doos, 20e eeuw,met reliëf van berglandschap, 19 x 13 cm. [1]150 ...[more]
China, antiek grijs jade rechthoekige pendantmet reliëf van bloemen, 6 x 4 cm. [1]400 ...[more]
India, tien diverse bronzen objecten, 19e eeuwwaaronder cosmeticadoos, kruithoorn, olielamp, doos
China, wortelhouten ruyiscepter, l. 57 cm. [1]500 ...[more]
China, Pekingglas schaalmet dieren als oor, l. 17,5 cm. [1]200 ...[more]
China, spekstenen snijstuk van godheid gezeten op draak, mogelijk Qing Dynastie,de godheid met
Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond
Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond en geribde hals, h. 40 cm. [2]260 ...[more]
China, drie cloisonné vazen w.o een kantige vaas met taoti maskers waaraan twee ringen. Herkomst:
China, drie cloisonné vazen w.o een kantige vaas met taoti maskers waaraan twee ringen. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [3]250 ...[more]
China, grote bamboe vogelkooi, vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 77 cm. [1]1500
China, grote bamboe vogelkooi, vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 77 cm. [1]1500 ...[more]
China, bamboe vogelkooi vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 40 cm. [1]1000 ...[more]
Zuid Oost Azie, gestoken rozenhouten kamerscherm, ca. 1900met in relief voorstelling van vele
Zuid Oost Azie, gestoken rozenhouten kamerscherm, ca. 1900met in relief voorstelling van vele figuren, [1]600 ...[more]
China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen Zhou,En Ming-stijl, boek lezende dame
China, schildering, inkt op papier;Waterkant (niet ingelijst), 16,5 x 47 cm. [1]200 ...[more]
Paar rolschilderingen door Ding Jue Ping;Kalligrafie o.a. de tekst 'niet alles gebeurt wat je
Paar rolschilderingen door Ding Jue Ping;Kalligrafie o.a. de tekst 'niet alles gebeurt wat je wil', [2]600 ...[more]
China, vijf antieke vuurvergulde bronzen sculpturen, waarschijnlijk enkele Tang Dynastie.Herkomst:
China, twee verguld bronzen staande Boeddha's, zeer waarschijnlijk Sui of Tang Dynastie.Herkomst
China verguld bronzen beeld van zittende Boeddha, zeer waarschijnlijk Tang Dynastiegezeten op hoge
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding, h. 5.5 cm. [1]
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding, h. 5.5 cm. [1]250 ...[more]
China, bruin gepatineerd bronzen vaas, 19e eeuw,met relief van twee olifanten bij een boom, ingelegd
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900, h en diam. 16 cm.
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900, h en diam. 16 cm. [2]180 ...[more]
China, jade vierkant cachet,met afgeschuinde bovenzijde, h. 8,5 cm. [1]400 ...[more]
China, antiek bronzen 'garlic head' ofwel 'suantouping' vaas in Han ofwel archaische stijl,met groen patina, h. 29 cm. [1]250 ...[more]
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven, l. 7 cm. [1]400
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven, l. 7 cm. [1]400 ...[more]
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam,
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 2,5 tot 6 cm. [zkj]500 ...[more]
China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met diverse dierfiguren. Herkomst: Collectie
China, vijf bronzen, ijzeren en koperen naamzegels , w.b. ca. 1900met dierfiguren versierd een in de
153 Los(e)/Seite