43 Los(e)/Seite
Rechthoekige spiegel in gezwarte en verguld houten lijst, 19e eeuw,met robbellijstwerk en achantusbladeren, 109 x 95 cm [1]1200 ...[more]
Damspiegel in verguld en gestoken houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, herkomst: wijlen
Rechthoekige piegel in gestoken vruchtenhouten lijst in Rococo stijl, 19e eeuw,met acanthusbladeren,
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 18e eeuw,de opengewerkte kuif met
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,met beige kap, diam. 62 en h. 174 cm [1]150
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,met beige kap, diam. 62 en h. 174 cm [1]150 ...[more]
Verguld bronzen en messing zeslichts kroonmet kristallen pegels, diam. 48 en h. 66 cm [1]180
Verguld bronzen en messing zeslichts kroonmet kristallen pegels, diam. 48 en h. 66 cm [1]180 ...[more]
Rechthoekige spiegel in cremekleurig en verguld houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, 98
Rechthoekige spiegel in cremekleurig en verguld houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, 98 x 56 cm [1]250 ...[more]
Staande koperen schemerlampmet florale motieven (geen kap), h. 125 cm [1]150 ...[more]
Verguld bronzen en messing zeslichts zakkroon en twee -wandlustersmet kristallen prisma's, diam.
Verguld bronzen en messing zeslichts zakkroon en twee -wandlustersmet kristallen prisma's, diam. 42 en h. 61 cm; h. 43 cm [3]250 ...[more]
Staande messing en bronzen schemerlamp, Art Nouveau, h. 135 cm [1]200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in wit en verguld gelakt houten lijst, Hollands Empire, ca. 1825,met leeuwenmaskers, h. 136 en br. 53 cm [1]1200 ...[more]
Ovale gefacetteerde Venetiaanse spiegelmet kuif, h. 125 en br. 75 cm [1]500 ...[more]
Verguld houten rechthoekige spiegel, Louis XVI,met gestoken en opengewerkte kuif. Oogsttafereel,
Verguld houten rechthoekige spiegel, Louis XVI,met gestoken en opengewerkte kuif. Oogsttafereel, h. 147 en br. 74 cm [1]2200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, ca. 1830,met twee vrijstaande kolommen. Op de kuif
Duitsland, rechthoekige spiegel in berkenhouten lijst, Biedermeier, ca 1830,met timpaan en verguld
Rechthoekige spiegel in grijs-groen en verguld gelakt houten lijst, 19e eeuw.waarboven ovale prent
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XVI, met gestoken en opengewerkte
Italië, paar spiegels in verguld gelakte en gestoken houten lijst in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met
Rechthoekige spiegel in cremekleurige houten lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw,met verguld gelakte
Rechthoekige spiegel in verguld gelakt en gestoken houten lijst, Louis XVI, met opengewerkte kuif (
Rechthoekige spiegel in verguld gelakt en gestoken houten lijst, Louis XVI, met opengewerkte kuif (besch.), h. 66 en br. 40 cm [1]150 ...[more]
Paar kapitale tienlichts zakkronenmet kristallen prisma's en pegels, diam. 78 en h. 128 cm. [2]4000
Paar kapitale tienlichts zakkronenmet kristallen prisma's en pegels, diam. 78 en h. 128 cm. [2]4000 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,de opengewerkte kuif met
Vertind stalen zeslichts hanglamp, Art Deco,met zes witglazen kappen, diam. 67 en h. 70 cm [1]150
Vertind stalen zeslichts hanglamp, Art Deco,met zes witglazen kappen, diam. 67 en h. 70 cm [1]150 ...[more]
Vertind stalen achtlichts hanglamp, Art Deco,met vier witglazen kapjes en -panelen, diam. 65 en h.
Vertind stalen achtlichts hanglamp, Art Deco,met vier witglazen kapjes en -panelen, diam. 65 en h. 82 cm [1]150 ...[more]
Vierlichts kroonmet kristallen prisma 's en pegels, diam. 45 en h. 90 cm [1]400 ...[more]
Messing twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages, diam. 78 en h. 109 cm [1]200
Messing twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages, diam. 78 en h. 109 cm [1]200 ...[more]
Verguld bronzen en messing tienlichts kaarsenkroon in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met kristallen
Verguld bronzen en messing zeslichts geëlektrificeerde kaarsenkroon in Empire-stijl, 19e eeuw,
Verguld stalen vijftienlichts kroonmet o.a. zeemeermin, kindfiguren en acanthusbladeren, diam. 85 en
Verguld stalen vijftienlichts kroonmet o.a. zeemeermin, kindfiguren en acanthusbladeren, diam. 85 en h. 93 cm [1]250 ...[more]
Venetiaanse glazen zeslichts kroon, versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde,
Venetiaanse glazen zeslichts kroon, versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde, h. 55 cm. [1]200 ...[more]
Frankrijk, hexagonaal vormige vernikkeld bronzen één lichts plafonniere, Art Deco, ca. 1930,
Een paar kristallen vaasvormige tafellampen met ananas slijpsel, ca, 1940,voorzien van bronzen
Ovale gefacetteerde spiegel in poli cuivre bewerkte lijst, 19e eeuw, de vergulde kuif (deels besch.)
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, louis XVI,de gestoken en opengewerkte kuif o.a. met
Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19e eeuw,met kuif, h. 79 en br. 46 cm [1]500
Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19e eeuw,met kuif, h. 79 en br. 46 cm [1]500 ...[more]
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijstmet messing bieswerk, h. 156 en br. 109
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijstmet messing bieswerk, h. 156 en br. 109 cm [1]150 ...[more]
Rechthoekige spiegelin verguld en gebronst hardhouten lijst met parelrand en piramidale omlijsting, h. 150 en br. 104 cm [1]150 ...[more]
Damspiegel in verguld en zwart laqué houten lijst, laat 19e eeuw,met kuif, h. 204 en br. 30 cm [1]
Damspiegel in verguld en zwart laqué houten lijst, laat 19e eeuw,met kuif, h. 204 en br. 30 cm [1]600 ...[more]
Rechthoekige spiegel in olijfhouten lijst, 17e eeuw, met gestoken en opengewerkte notenhouten
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis Philippe,met parelrand, zijspiegels en kuif
43 Los(e)/Seite