223 Los(e)/Seite
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen maanflessen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van strijders te
China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel.
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel. Gemerkt Chenghua, diam. 27 cm. [1]240 ...[more]
China, kantige blauw-wit porseleinen kom en twee borden, Kangxi(kom en één bord beschadigd), diam.
Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, ca. 1700,met Kakiemon stijl decor van tijger bij
Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand, diam. 25 cm. [1]250 ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers, haarscheur), [1]250 ...[more]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]120 ...[more]
China, melk en bloed kom kom, Qianglong,met decor van bloesem, diam. 19 cm. [1]100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi, diam. 25 cm. [1]300 ...[more]
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen, diam. 17 cm. [1]220
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen, diam. 17 cm. [1]220 ...[more]
China, porseleinen wandvaas, mogelijk begin 20e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemen en
China, blauw-wit porseleinen penseelhouder, 20e eeuw,met decor van eenden. Gemerkt met zegelmerk ,
China, blauw-wit porseleinen penseelhouder, 20e eeuw,met decor van eenden. Gemerkt met zegelmerk , h. 14 cm. [1]500 ...[more]
China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met gekerfd decor van gedicht. Gemerkt met zes muntstukken op
China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met gekerfd decor van gedicht. Gemerkt met zes muntstukken op onderzijde, h. 9 cm. [1]550 ...[more]
China, Wucai dekseldoos in Wanli stijl, 20e eeuw, met decor van draak en foenix. Gemerkt 6-
China, Wucai dekseldoos in Wanli stijl, 20e eeuw, met decor van draak en foenix. Gemerkt 6-karaktermerk Kangxi, l. 30, br. 11 cm. [1]600 ...[more]
China, schoteltje in Sung stijlmet relief van chrysanten, de rand verguld, diam. 14 cm. [1]500
China, schoteltje in Sung stijlmet relief van chrysanten, de rand verguld, diam. 14 cm. [1]500 ...[more]
China, 'Imperial yellow' kom, 20e eeuw,met relief van draak en parel. Gemerkt met 6-karaktermerk
China, zes stuks monochroom porselein, h. ca. 10 cm. [6]150 ...[more]
China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (
China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (bakfoutjes), diam. 29,5 cm 350 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,gedecoreerd met bloemen, gemerkt (een met haarlijn), diam. 26 cm [2]500 ...[more]
China, paar blauw-witte porseleinen kommen, Jiaqing, ca. 1800,gedecoreerd met insecten en bloemen (
China, blauw-witte porseleinen vaas en twee miniatuur vaasjes, 18e-19e eeuw, de vaas gedecoreerd met
China, poederblauw geglazuurde porseleinen olie- en azijnkannetje met deksels, 18e eeuw,de zijden
China, poederblauw geglazuurde porseleinen kom, 18e eeuw,de zijden verguld met pioenrozen in een
China, collectie poederblauw geglazuurd 'Hatcher cargo' porselein, laat 17e eeuw,bestaande uit een
China, blauw-wit porseleinen vaas, Kangxi,peervorm met hoge hals, gedecoreerd met Antiquiteiten,
China, twee blauw-wit porseleinen vaasjes, Kangxi,elk gedecoreerd met vogel op bloesemtak (een met
China, paar blauw-wit porseleinen kommetjes, begin 17e eeuw,elk aan de binnenzijde gedecoreerd met
China, zes blauw-wit en cafe-au-lait geglazuurde porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,de
China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, Kangxi,bestaande uit een set van 12
China, blauw-witte Swatow schotel, Ming-dynastie, midden 17e eeuw, met decor van aapje en hert in
China, blauw-wit porseleinen soepterrine en deksel, Qianlong,de ronde zijden gedecoreerd met
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,gedecoreerd met elegante dames en een jongen in een
China, blauw-wit porseleinen achtkantige schotel, Qianlong,de diepe schotel gedecoreerd met een
China, een set van drie blauw-witte porseleinen schaaltjes, Qianlong,gedecoreerd met dames in een
China, tien blauw wit porseleinen koppen en acht schotels, Qianlong,met decor van tulpen en bloemen,
China, tien blauw wit porseleinen koppen en acht schotels, Qianlong,met decor van tulpen en bloemen, [18]200 ...[more]
China, inktsteen en blanc-de-Chine inktpot, de steen in relief gedecoreerd met twee draken, de
China, blanc-de-Chine achtkantige inktpot, ca. 1800,de zijden gemodelleerd met gestileerde bloemen (bakfoutjes), diam. 10 cm [1]300 ...[more]
China, blanc-de-Chine penselenwasser, Kangxi,de baluster wasser gemodelleerd met bloeiende prunus (
China, twee paar blanc-de-Chine bekers, ca.1800,gemodelleerd met bloeiende prunus (twee beschadigd),
China, twee paar blanc-de-Chine bekers, ca.1800,gemodelleerd met bloeiende prunus (twee beschadigd), h. 6,2 cm (max.) [4]250 ...[more]
China, blanc-de-Chine figuur van Guandi 18e-19e eeuw, gemonteerd in latere bronzen kaarsenhouder,
China, blanc-de-Chine watersprenkelaar, 18e eeuw,met relief van prunus (tuit en onderrand met
China, blanc-de-Chine watersprenkelaar, 18e eeuw,met relief van prunus (tuit en onderrand met schilfertje), h. 6,5 cm [1]320 ...[more]
China, Yixing 'eekhoorn en druif' theepot met deksel, late Qing dynastie,de zijden gemodelleerd
China, wucai dekselpot met bronzen montering, 20e eeuw,gedecoreerd met bloemenpanelen, op bronzen
China, wucai porseleinen bord, 20e eeuw,gedecoreerd met gestileerde bloemen, met apocrief Yongzheng merk, diam. 17,5 cm [1]150 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen dienschaal, Qianlong,met decor van pagoda in rivierlandschap, l. 37
China, blauw-wit porseleinen dienschaal, Qianlong,met decor van pagoda in rivierlandschap, l. 37 cm [1]200 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ronde dienschotel, Qianlong,met decor van pioenrozen (kleine randschilfers), diam. 33,9 cm [1]120 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen botervloot, deksel en schotel, ca. 1800,gedecoreerd met bloemen , l.
China, blauw-wit porseleinen botervloot, deksel en schotel, ca. 1800,gedecoreerd met bloemen , l. 15,4 cm [2]80 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotels, Qianlong,w.o. twee rechthoekige dienschaaltjes en twee
China, paar verte-Imari schotels, Qianlong,gedecoreerd met pioenroos en bamboe in ommuurde tuin,
223 Los(e)/Seite