- Oberkategorie
224 Los(e)/Seite
China, collectie blauw-witte en Imari borden, voornamelijk 18e eeuw,bestaande uit een set van vier
China, blauw-witte porseleinen kalebasvormige vaas, 19e/20e eeuw,de onderste helft gedecoreerd met
China, blauw-wit porseleinen tuinzetel, mogelijk Republiek,gedecoreerd met rivierlandschap, met
China, blauw-witte porseleinen figuur van Budai, vroeg 20e eeuw, afgebeeld met kralenketting en
China, blauw-witte porseleinen figuur van Budai, vroeg 20e eeuw, afgebeeld met kralenketting en loshangende mantel, h. 20,5 cm [1]800 ...[more]
China, collectie divers porselein, 16e-17e eeuw en Qing dynastie,bestaande uit een Swatow schotel,
China, collectie blauw-wit porselein, 18e-20e eeuw,waaronder een paar florale borden, een paar
China, drie Imari borden, 18e eeuw, twee gedecoreerd met pioenen en bamboe en één met jardinière ,
China, twee blauw-witte en een famille rose porseleinen bord, 18e eeuw,de blauw-witte borden
China, twee famille rose borden, Qianlong,verschillend gedecoreerd met pioenrozen in een tuin (
China, drie famille rose theekommen, Qing dynastie,elk gedecoreerd met figuren (chips, haarlijn),
China, drie famille rose theekommen, Qing dynastie,elk gedecoreerd met figuren (chips, haarlijn), diam. 7,7 cm (max) [3]150 ...[more]
China, famille rose Pronk 'La Dame au Parasol' bord, 20e eeuw,gedecoreerd naar een ontwerp van
China, blauw-wit porseleinen theepot, 18e eeuw en melkkan, Qianlong, h. 13 cm. [2]200 ...[more]
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli(w.b.
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli(w.b. beschadigd), diam. 15 cm. [12]200 ...[more]
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,gemerkt met zegelmerk Qianlong, h. 4 cm. [2]
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,gemerkt met zegelmerk Qianlong, h. 4 cm. [2]200 ...[more]
China, Wucai porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van ruiter te paard. Gemerkt 6-
China, Wucai porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van ruiter te paard. Gemerkt 6-karaktermerk Ming, diam. 19 cm. [1]200 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van feniks, diam. 20 cm. [1]200
China, blauw-wit porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van feniks, diam. 20 cm. [1]200 ...[more]
China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode noppen, h. 45 cm. [1]150 ...[more]
China, twee Imari kommen, 18e eeuw,met decor van landschappen. Hierbij vier wit porseleinen kommen
China, paar Imari Pronk 'La Dame au Parasol' borden, 20e eeuw,gedecoreerd naar een ontwerp van
China, ijzerrood geglazuurde porseleinen stemcup, ca. 1900,met vergulde decoratie van bloemen en
China, ijzerrood geglazuurde porseleinen stemcup, ca. 1900,met vergulde decoratie van bloemen en zeskarakter merk, h. 13,9 cm [1]150 ...[more]
China, famille rose schotel, 20e eeuw,met decor van vogels tussen pioenrozen, met apocrief Yongzheng
China, famille rose schotel, 20e eeuw,met decor van vogels tussen pioenrozen, met apocrief Yongzheng merk , diam. 42,2 cm [1]200 ...[more]
China, famille rose wandvaas, 20e eeuw,gemodelleerd als twee Onsterfelijken, met tekst achterop:
China, paar Canton famille rose vazen, 19e eeuw,gedecoreerd met panelen met figuren en bloemen, op
China, famille rose 'Wu Shuang Pu' theeservies, 19e eeuw,gedecoreerd met figuren uit de 'Wu Shuang
China, porseleinen Chine de Commande Imari sauskom voor de Europese markt, ca. 1750,de binnenzijde
China, een set van drie famille rose porseleinen schoteltjes, Qianlong, elk gedecoreerd met
China, famille rose bord en kop en schotel, ca. 1900 en later,het bord gedecorerd met met Shoulao op
China, bruingeglazuurde porseleinen 'lingzhi' penselenwasser, 20e eeuw, in de vorm van een lingzhi
China, turquoise- en blauwgeglazuurde aardewerken lotusvormige schotel, moderngemodelleerd met
China, perzikkleurig geglazuurde schotel, modernin de vorm van een lotus, met apocrief Yongzheng
China, perzikkleurig geglazuurde schotel, modernin de vorm van een lotus, met apocrief Yongzheng merk, diam. 22 cm [1]400 ...[more]
China, famille rose kom, laat Qing dynastie en kom, Daoguang,met decor van draak. De laatste gemerkt
China, ijzerrood gedecoreerd porseleinen 'draken' wijnkommetje, 20e eeuw,gedecoreerd met twee draken
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 2 tot 8 cm. [8]300 ...[more]
China, famille rose 'ruby back' schoteltje, 20e eeuw,gedecoreerd met vogel op bloesemtak, de
China, bruingeglazuurde 'draken' kalebasvaas, 20e eeuw,in reliëf gedecoreerd in geel en groen met
China, sang de boeuf geglazuurd kalebasvaas, 20e eeuw,met donkerrode glazuur en witte bovenrand, met
China, rose geglazuurde sgraffito 'draken' kop, deksel en schotel, gedecoreerd met ingekerfde draken
China, collectie famille rose dekselkommen, schotels en lepels, 20e eeuw,bestaande uit vier
China, rood geglazuurde porseleinen standaard, 20e eeuw,in goud gedecoreerd met lotus, met apocrief Qianlong merk, diam. 15,5 cm [1]200 ...[more]
China, Imari porseleinen 'lotus' kopje, 20e eeuw,met apocrief Qianlong merk, diam. 8,6 cm [1]200
China, Imari porseleinen 'lotus' kopje, 20e eeuw,met apocrief Qianlong merk, diam. 8,6 cm [1]200 ...[more]
China, rond porseleinen 'kalligrafie' vaasje, 20e eeuw,de zijden met kalligrafische inscripties en
China, collectie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,voornamelijk decor van bloemen (kleine
China, een paar overgedecoreerde blauw-witte dienschaaltjes, Qianlong,met decor van feniksen en
China, een paar overgedecoreerde blauw-witte dienschaaltjes, Qianlong,met decor van feniksen en pijnbomen, l. 26,8 cm [2]150 ...[more]
China, een paar Amsterdams Bont blauw-witte porseleinen kommen, 18e eeuw,gedecoreerd met bloemen
China, famille verte porseleinen tegel, 19e-20e eeuw, gedecoreerd met vijf geleerden die een
China, famille rose porseleinen tegelfragment, 20e eeuw,gedecoreerd met een Onsterfelijke gezeten op
China, famille rose porseleinen tegel, 20e eeuw,gedecoreerd met go-spelers en geleerden die
China, grisaille porseleinen 'rivierlandschap' tegel, 20e eeuw, gedecoreerd in 'Wang Ye Ting' style,
China, twee famille rose porseleinen tegels, 20e eeuw,een gedecoreerd met een tijger (gebroken en
China, set van vijf blauw-witte achtkantige koppen en schotels, 19e eeuw,gedecoreerd met elegante
China, grote blauw-witte vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met panelen met riverlandschappen, met olifant-
China, grote blauw-witte vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met panelen met riverlandschappen, met olifant-en-ring-grepen, h. 79 cm [1]0 ...[more]
China, famille rose vaas, 20e eeuw,met decoratie van Onsterfelijken en jongetjes in een tuin, met
China, celadon-geglazuurd schoteltje, 20e eeuw,gedecoreerd met vlinders bij een bloesemtak, met
China, blauw-witte Ming-stijl kom,rondom gedecoreerd met elegante dames en jongetjes in paviljoens
China, vierkant blauw-wit porseleinen miniatuur penselenpot, 20e eeuw,de zijden gedecoreerd met
China, famille rose roodgegronde kalebasvormige vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met vlinders, bloemen,
224 Los(e)/Seite