224 Los(e)/Seite
China, famille rose porseleinen vierdelige dekseldoos, ca. 1920,gedecoreerd met jongetjes, hierbij
China, zes Imari borden, Qianlong,elk gedecoreerd met lotus rondom een waaiervormig paneel in het
China, paar Chine de Commande wapenborden voor de Nederlandse markt, ca. 1740-1745, gedecoreerd in
China, zwart aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,samen met een zwart zijde hoedje, h. 13,5 cm [
China, zwart aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,samen met een zwart zijde hoedje, h. 13,5 cm [2]100 ...[more]
China, Yixing aardewerken perzikvormige waterpot, 19e eeuw,rustend op takken met kleinere vruchten, gemerkt Ming Yuan, h. 6,5 cm [1]450 ...[more]
China, Yixing aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,de ronde pot met geappliceerde cartouches,
China, Yixing aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,de ronde pot met geappliceerde cartouches, gemerkt, h. 9 cm [1]350 ...[more]
China, twee Yixing aardewerk theepotten en deksels, 20e eeuw,een gemodelleerd met taotie maskers
China, turquoise-geglazuurde vaas, modern,,de zijden met twee maskergrepen, met apocrief Qianlong
China, turquoise-geglazuurde vaas, modern,,de zijden met twee maskergrepen, met apocrief Qianlong merk, h. 29 cm [1]500 ...[more]
China, twee 'theestof' geglazuurde vaasjes en een 'perzikbloesem' geglazuurd vaasje, 20e eeuw,elk
China, famille rose stemcup, ca. 1900,gedecoreerd met bloemen, de binnenzijde met dubbele perzik, h.
China, famille rose stemcup, ca. 1900,gedecoreerd met bloemen, de binnenzijde met dubbele perzik, h. 10,6 cm [1]100 ...[more]
China, paar gekleurd porseleinen gemberpotten, circa 1930met deksels en afbeeldingen van figuren
China, twee celadon-geglazuurde puntvazen, 20e eeuw,elk met gecracqueleerd glazuur (kleine chips),
China, twee celadon-geglazuurde puntvazen, 20e eeuw,elk met gecracqueleerd glazuur (kleine chips), h. 25 cm [2]140 ...[more]
China, celadon-gegelazuurde dekselpot met houten deksel, 20e eeuw,met reliëfdecoratie met lotus (
China, celadon-gegelazuurde dekselpot met houten deksel, 20e eeuw,met reliëfdecoratie met lotus (haarscheur), h. 17,5 cm [1]100 ...[more]
China, aardewerken Cizhou-stijl kom,met reliëfdecoratie aan binnenzijde, diam. 16,6 cm [1]100
China, aardewerken Cizhou-stijl kom,met reliëfdecoratie aan binnenzijde, diam. 16,6 cm [1]100 ...[more]
China, celadon-geglazuurd 'dubbele vis' bord, Ming dynastie,gemodelleerd met twee vissen (glazuurlijntjes), diam. 20,9 cm [1]400 ...[more]
China, celadon-geglazuurd 'lotus' bord, Ming dynastie,de buitenzijde gemodelleerd met bloembladeren (kleine chips), diam. 21 cm [1]200 ...[more]
China, celadon-geglazuurd diep bord, Ming dynastie,met opstaande rand (krasjes), diam. 29,9 cm [1]
China, celadon-geglazuurd diep bord, Ming dynastie,met opstaande rand (krasjes), diam. 29,9 cm [1]200 ...[more]
China, zwart geglazuurd aardewerken vaasje, mogelijk Song,het dikke glazuur stopt boven de voetrand (beschadigingen), h. 9,2 cm [1]120 ...[more]
China, ge-type gecraqueleerd geglazuurd gelobd schaaltje, Qing dynastie,bedekt met een netwerk van
China, celadon-geglazuurd schaaltje, Qing dynastie,met een fijn netwerk van craquelures, diam. 14,
China, celadon-geglazuurd schaaltje, Qing dynastie,met een fijn netwerk van craquelures, diam. 14,4 cm [1]250 ...[more]
China, celadon-geglazuurd gelobd schoteltje, Qing dynastie, het donkergroene glazuur met een fijne
China, celadon-geglazuurd gelobd schoteltje, Qing dynastie, het donkergroene glazuur met een fijne craquelure, diam. 17 cm [1]250 ...[more]
China, celadon-geglazuurde jardinière, Qing dynastie,rechthoekig met gelobde zijden en rustend op
China, hazenvel-geglazuurde kom, modern,gemodelleerd met opstaande rand en geglazuurd met een dik
China, twee qingbai-geglazuurde schoteltjes, 20e eeuw,ingekerfd met gestileerde bloemen, samen met
China, celadon-geglazuurde 'lotus' schotel, Ming dynastie, gemodelleerd met een centrale lotus,
China, yue-geglazuurde pot, mogelijk Jin dynastie,met geappliceerde maskerons op een geometrische
China, zwart geglazuurde porseleinen wierookbrander en yixing kom, 20e eeuw,de brander zwart
China, celadon-geglazuurd miniatuur vaasje, 20e eeuw,gemodelleerd met opengewerkte greep , h. 5,3 cm
China, celadon-geglazuurd miniatuur vaasje, 20e eeuw,gemodelleerd met opengewerkte greep , h. 5,3 cm [1]120 ...[more]
China, zwart geglazuurde kom,in Song stijl, met dik druipend glazuur over de grijze klei, diam. 10
China, zwart geglazuurde kom,in Song stijl, met dik druipend glazuur over de grijze klei, diam. 10 cm [1]150 ...[more]
China, wit geglazuurde aardewerken wierookbrander,in Song stijl, met horizontale ribben en op drie
China, wit geglazuurde aardewerken wierookbrander,in Song stijl, met horizontale ribben en op drie pootjes, diam. 12,6 [1]250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen balustervaas, 18e/19e eeuw,met decor van feniksen tussen pioenen,
China, blauw-wit porseleinen vaas, 19e/20e eeuw,gedecoreerd met shou-symbolen en bloemen, de hals
China, aardewerken pot,in Neolithische stijl, hierbij Mexicaans terracotta hoofd, h. 16,9 cm [2]150
China, aardewerken pot,in Neolithische stijl, hierbij Mexicaans terracotta hoofd, h. 16,9 cm [2]150 ...[more]
China, paar aardewerken gemberpotten en chocoladeketel, circa 1900.alle zonder deksel, [3]200
China, paar aardewerken gemberpotten en chocoladeketel, circa 1900.alle zonder deksel, [3]200 ...[more]
China, pate tendre geel-groene gemberpot, circa 1920met decor van kraanvogel, blindmerk (deksel
China, pate tendre geel-groene gemberpot, circa 1920met decor van kraanvogel, blindmerk (deksel gebroken), h. 23 cm. [1]150 ...[more]
China, famille rose kom, Qianlong,de buitenzijde gedecoreerd met vogels en vlinders tussen pioenroos
China, paar famille rose kommen, Qianlong,gedecoreerd met feniksen tussen pioenrozen (een met chip
China, famille rose balustervaas, 20e eeuw,gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen, h. 45 cm [
China, famille rose balustervaas, 20e eeuw,gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen, h. 45 cm [1]700 ...[more]
China, famille rose balustervaas, 20e eeuw, gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen, h. 45 cm [
China, famille rose balustervaas, 20e eeuw, gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen, h. 45 cm [1]700 ...[more]
China, famille rose balustervaas, 19e eeuw,gedecoreerd met een pauw en verschillende vogels tussen
China, famille rose balustervaas, 20e eeuw,gedecoreerd met geleerden in een tuinlandschap, met
China, famille rose vaas, 20e eeuw, gedecoreerd met verticale gekleurde banen waarin lotusranken,
China, een paar en een enkele famille rose vaas, 19e-20e eeuw,de enkele vaas gedecoreerd met
China, paar kleine famille rose vaasjes, 20e eeuw,gedecoreerd met vogels in een bloementuin, met
China, witgeglazuurde driedubbele porseleinen vaas, 20e eeuw,in reliëf gedecoreerd met lotus,
China, twee famille rose figuren, late Qing-dynastie,een in de borm van een jongen met ruyi-
China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,bedekt met een donkerrood glazuur met lavendel
China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,bedekt met een helderrood glazuur, (haarlijn)
China, twee rood- en groengeglazuurde vaasjes, 19e/20e eeuw,bedekt met een gestreept groen en rood
China, blanc-de-Chine figuur van Guanyin, 20e eeuw,gezeten op een drakentroon met een ruyi-scepter
China, collectie poederblauw geglazuurd porselein, 18e eeuw,bestaande uit een kom, twee borden met
China, famille verte standaard, Kangxi,de zeskantige standaard opengewerkt en gedecoreerd met draken
Japan, Imari schotel, Meiji periode,gedecoreerd met panelen met kalebasvazen en lotus, de onderzijde
224 Los(e)/Seite