Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Crockery and glassware (19)

Schätzpreis

  • Asian Art  (19)
19 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 19 Los(e)

China, divers porselein[ds], 50 ...[more]

China, groengeglazuurd aardewerken model van een eend, modern,in Tang stijl (kleine beschadigingen), h. 30,5 cm [1]100 ...[more]

Vier oosterse porseleinen borden,w.o. famille rose bord, laat 18e eeuw (barsten), Imari schotel., diam. 23-37 cm. [4]80 ...[more]

China, collectie divers aardewerk,waaronder figuren en kommen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]

China, famille rose vaas, 20e eeuw, h. 61 cm. 140 ...[more]

  • 19 Los(e)