19 Los(e)/Seite
China, twee famille rose vissenpotten, modern,een gedecoreerd met vogels, de ander met bloemen, h.
China, divers porselein[ds], 50
China, divers porselein[ds], 50 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen wierookhouder en dekseldoos, 20e eeuwde wierookhouder gedecoreerd met
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43 cm. [2]80 ...[more]
China, twee terracotta figuren in Tang stijl, een in staande, de ander in zittende houding (kleine
Japan, wierookbrander en kop en schotel en China, gemberpot, 19e-20e eeuw,metalen wierookbrander,
China, groengeglazuurd aardewerken model van een eend, modern,in Tang stijl (kleine beschadigingen),
China, witgeglazuurd porseleinen figuur van een arhat en een Boeddha, modern,de arhat gezeten op een
Vier oosterse porseleinen borden,w.o. famille rose bord, laat 18e eeuw (barsten), Imari schotel.,
China, paar blanc-de-Chine figuren van Guanyin, ca. 1950,beide staande op lotustroon met lotus in
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120 ...[more]
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt.
China, blauw wit puntvaas, laat 20e eeuw., h. 34 cm. [1]150 ...[more]
China, ducai vaas, met olifantsoren, laat 20e eeuw;gemerkt Ming, h. 45,5 cm. [1]400 ...[more]
China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [
China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]200 ...[more]
China, collectie divers aardewerk,waaronder figuren en kommen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]
Divers oosters porselein en aziatica, [ds]0 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [1]140 ...[more]
China, famille rose vaas, 20e eeuw, h. 61 cm. 140 ...[more]
19 Los(e)/Seite