89 Los(e)/Seite
Duitsland, Hutschenreuther, creme aardewerken servies met vergulde geschulpte rand, decor Hoyng,
Duitsland, Bavaria/Hutschenreuter, samengesteld wit porseleinen servies gedeelte met vergulde rand,
Porseleinen serviesgedeelte Heinrich ivory body,bestaande uit: 2 dekschalen, juskom, vleesschotel,
Engeland, Baker&Co. lim., aardewerken serviesgedeelte met turkooizen rand met bloemen en fruitmand,
Frankrijk, diverse aardewerken borden, Creil et Montereu en Choisy le Roi, 19e eeuwmet transfer
Twee poederblauwe theebussen en deksels, 1e kwart 19e eeuwmet vergulde en famille rose decoratie,
Collectie diverse kristallen karaffen en kannen,bestaande uit twee paar en twee diverse kannen,
Diverse kristallen glazen,meestens wijn-en waterglazen, deels facet geslepen en geëtst, herkomst:
Versace, paar porseleinen bordjes decor Medusa,hierbij porseleinen bord 'Les tresors de la Mer' , [
Versace, paar porseleinen bordjes decor Medusa,hierbij porseleinen bord 'Les tresors de la Mer' , [3]30 ...[more]
Delft, divers aardewerk bestaande uit: paar moderne dekselvazen, paar grote borden, 2 tafelbellen,
Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en
Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en oranjeappeltjes, [7]60 ...[more]
Delft, De Porceleyne Fles, drie aardewerk bordenmet afbeeldingen naar schilderijen van Mesdag,
Delft, De Porceleyne Fles, drie aardewerk bordenmet afbeeldingen naar schilderijen van Mesdag, Apol en Eerelman, [3]120 ...[more]
Twee steengoed kruiken, één met tinnen klep,(beschadigingen en reparaties), h. 35,5 cm [2]150
Twee steengoed kruiken, één met tinnen klep,(beschadigingen en reparaties), h. 35,5 cm [2]150 ...[more]
Delft, blauw-witte tegel met voorstelling van een leeuw, 17e eeuw, ingelijst (gecracqueleerd), h.
Delft, twee polychroom aardewerk kaststellen, ieder bestaand uit drie stuks. Hierbij diverse
China, twee famille rose vissenpotten, modern,een gedecoreerd met vogels, de ander met bloemen, h.
Paar kristallen schalen en één kristallen schaal op voet,met divers slijpsel, [3]200 ...[more]
China, divers porselein[ds], 50
China, divers porselein[ds], 50 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen wierookhouder en dekseldoos, 20e eeuwde wierookhouder gedecoreerd met
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43 cm. [2]80 ...[more]
China, twee terracotta figuren in Tang stijl, een in staande, de ander in zittende houding (kleine
Japan, wierookbrander en kop en schotel en China, gemberpot, 19e-20e eeuw,metalen wierookbrander,
China, groengeglazuurd aardewerken model van een eend, modern,in Tang stijl (kleine beschadigingen),
China, witgeglazuurd porseleinen figuur van een arhat en een Boeddha, modern,de arhat gezeten op een
Satsuma theeservies, [ds]0
Satsuma theeservies, [ds]0 ...[more]
Satsuma koffie- en theeservies. Hierbij Japan, schotel, 120 ...[more]
Atelier St. Joris, Beesel, grote aardewerken vaas, ca. 1950,met ingekerfde en blauw geglazuurde
Atelier St. Joris, Beesel, zoutgeglazuurd aardewerken sculptuur van een mijnwerker, ca. 1950, hoek
Maastricht, P. Regout & Co, twee blauw-witte cache-pots en schotels, 20e eeuw,met transferprint
Maastricht, P. Regout & Co, een paar NOF (Nederlandse Olie Fabrieken) schalen en een set van drie
Twee creme geglazuurde aardewerken visvormen,daarbij puddingvormen, een kom, een bord en een
Plateel schotel, gemerkt Carreau, met decor van zwanen in meer., diam. 62 cm [1]250 ...[more]
Twee wit biscuit putti en een heiligen beeld, [3]30 ...[more]
Vier stuks divers gekleurd aardewerkwaaronder drielichtskandelaar, twee schalen en vaas, [4]20
Vier stuks divers gekleurd aardewerkwaaronder drielichtskandelaar, twee schalen en vaas, [4]20 ...[more]
Diverse aardewerk borden,waaronder Frankrijk, [4 dzn]30 ...[more]
Divers glaswerk waaronder opaline, [ds]20 ...[more]
Drie diverse stelvazen,hierbij één ander, [4]20 ...[more]
Divers porselein,w.o. snorrekop en knobbelvaasjes, [ds]40 ...[more]
Societe Ceramique Maastricht, aardewerk kan en vijf bekers, Art Deco, ca. 1934,met bruin gespoten
Porseleinen serviesgedeelte met vis motief, 'Porcelaine Veritable' bestaande uit: één dienschaal,
Engeland, twee serviesgedeeltes, één met lichtgroene rand, [2 dzn]30 ...[more]
Twee ontbijtserviesgedeeltes, [2 dzn]20 ...[more]
Divers porselein, aardewerk en glas,waaronder gebakschotels, [3 dzn]30 ...[more]
Vier stuks divers porselein en aardewerk,waaronder witte vaas, grote koektrommel met pompoen als
Divers kristal o.a. met olijfslijpsel,waaronder twee sets van zes champagneflutes, [39]30 ...[more]
Kristallen jardiniere, twee bordjes en tinnen kan, ca. 1800, 80 ...[more]
Divers kristalwaaronder groen glazen roemers, [23]30 ...[more]
Kapitale witte siervaas met gouden bladeren, h. 94 cm. [1]120 ...[more]
Kapitale kunststof smalle vaas, h. 81 cm. [1]120 ...[more]
Vier oosterse porseleinen borden,w.o. famille rose bord, laat 18e eeuw (barsten), Imari schotel.,
Herend, grote porseleinen cachepot, Rothschild decoratie. Hierbij een kleine cachepot, Apponyi green
Schaal, gemaakt uit tegelfragmenten, l. 50 cm. [1]80 ...[more]
Engeland, aardewerken dienschaal, ca. 1900in transferprint gedecoreerd met idyllisch landschap
China, paar blanc-de-Chine figuren van Guanyin, ca. 1950,beide staande op lotustroon met lotus in
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120 ...[more]
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt.
89 Los(e)/Seite