- Oberkategorie,
13 Los(e)/Seite
Meissen, porseleinen groep, 1e helft 19e eeuw;Drie putto met korenaren, allegorie op de oogst.
Amstel, paar porseleinen borden, circa 1790,met licht geschulpte vergulde randen, met floraal decor,
Mogelijk Frankrijk, geelgeglazuurde en vergulde porseleinen kop en schotel, 19e eeuw,(schotel met
Meissen, Empire stijl verguld en groengeglazuurd porseleinen kop en schotel, circa 1800, gedecoreerd
Meissen, porseleinen theepot en deksel, 18e eeuw,de ronde zijden gedecoreerd met galante scenes (
Zwitserland, Nyon, porseleinen trekpotje en deksel, eind 18e eeuw,beschilderd met kleine bloemetjes,
Sèvres, pate tendre porseleinen schotel, 18e eeuw,met latere beschildering van putto en bloemen op
Meissen, paar porseleinen groepen, eind 19e eeuw;Jongen en meisje met bloemen en schep, h. 14 cm. [
Meissen, paar porseleinen groepen, eind 19e eeuw;Jongen en meisje met bloemen en schep, h. 14 cm. [2]200 ...[more]
Thüringen, vier porseleinen groepen, begin 20e eeuwFiguren op stoel in 18e eeuwse kledij, h. 14-19
Thüringen, vier porseleinen groepen, begin 20e eeuwFiguren op stoel in 18e eeuwse kledij, h. 14-19 cm. [4]200 ...[more]
Passau, vier porseleinen groepen, 1e helft 20e eeuw, h. 19 cm. [4]200 ...[more]
Hoechst, vier porseleinen groepjes, eind 19e eeuw;Bloemenmeisjes, h. 10-12 cm. [4]80 ...[more]
13 Los(e)/Seite