198 Los(e)/Seite
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw;w.b. H.J. van der Weele. Herkomst: nalatenschap H.J. van der
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw;w.b. H.J. van der Weele. Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele., [map]0 ...[more]
Vijf diverse diploma's en prijzen uitgereikt aan H.J. van der WeeleHerkomst: nalatenschap H.J. van
Isaac Israels (1865-1935)Maison Hirsch, Amsterdam, ets, gesign. r.o., No. 18, 18 x 12 cm. [1]400
Isaac Israels (1865-1935)Maison Hirsch, Amsterdam, ets, gesign. r.o., No. 18, 18 x 12 cm. [1]400 ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Ni Asoeg in Ardja, ets, gesign. in de plaat, 25 x 23 cm. [1]400
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Ni Asoeg in Ardja, ets, gesign. in de plaat, 25 x 23 cm. [1]400 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Studie van een vis, houtskool, gemonogrammeerd r.o., 40 x 48 cm.
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Studie van een vis, houtskool, gemonogrammeerd r.o., 40 x 48 cm. [1]100 ...[more]
Leonid Sologub (1884-1956)Landschap met figuren, tekening, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]80
Leonid Sologub (1884-1956)Landschap met figuren, tekening, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]80 ...[more]
El Lissitsky, Figurinenmappe,hierbij bouwplaat, Architectural Models 5 Lenin Tribune, [map]100
El Lissitsky, Figurinenmappe,hierbij bouwplaat, Architectural Models 5 Lenin Tribune, [map]100 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Duinen, houtskool, vouw in papier, gesign. r.o., 21 x 30 cm. [1]40
Arnout Colnot (1887-1983)Duinen, houtskool, vouw in papier, gesign. r.o., 21 x 30 cm. [1]40 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Singel met de Ronde Lutherse Kerk / Poortje Heiligeweg, tweemaal ets, gesign.,
Onduidelijk gesigneerd r.o. en gedateerd '77Vrouw bij een boerderij, maroufle, 27 x 31,5 cm. [1]100
Onduidelijk gesigneerd r.o. en gedateerd '77Vrouw bij een boerderij, maroufle, 27 x 31,5 cm. [1]100 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Pianospelende vrouw. Hierbij schilderij., ets, gesign. r.o., 15 x 10 cm. en
Han van Meegeren (1889-1947)Twee figuren, houtskool, gesign. r.o., 35 x 34 cm. [1]200 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Cactus met zelfportret, houtsnede, gesign. r.o., gedat.
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Op de rug gezien vrouwelijk naakt , litho, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: vier halffiguren, twee aan twee naar elkaar
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Profiel met masker, houtsnede, gesign. r.o. en gesign. m.
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: een groep halffiguren, ets, gesign. r.o., 3/15, Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Curaçauer. Deze aquarel is een studie voor een houtsnede
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, in golvende lijnen (linksboven een
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt in geometrische zetel, houtsnede, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, linksboven het silhouet van een
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Bocheltje, houtsnede, gesign. r.o., 34/100, Van Es H 127,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Verdriet (vrouwelijk naakt), houtsnede, gesign. r.o., Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Lezen (Liggend naakt, een boek lezend), houtsnede, gesign.
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren in golvende lijnen, ets, niet
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Roos, litho, gesign. l.o. en gesign. r.o., Van Es L 034, 28 x
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Roos, litho, gesign. l.o. en gesign. r.o., Van Es L 034, 28 x 23 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam gemodelleerd),
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam uitgespaard),
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, linksboven in beeld krullerige
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Barasingha hert, litho, handgesign. r.o., 1916, Van Es L 012,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Barasingha hert, litho, handgesign. r.o., 1916, Van Es L 012, 40 x 30 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt, ets, gesign. r.o., 1917, Van Es D 076, 35 x 18
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt, ets, gesign. r.o., 1917, Van Es D 076, 35 x 18 cm. [1]500 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie met Siamese tweeling, ets, gesign. r.o., Van Es D
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie met Siamese tweeling, ets, gesign. r.o., Van Es D 096, 15 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Twee rozen, litho, gesign. r.o., Van Es L 035, 19 x 23,5
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Twee rozen, litho, gesign. r.o., Van Es L 035, 19 x 23,5 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Dode duif (Der onschuld dood), houtsnede, niet ingelijst,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: twee mannenkoppen in profiel naar links, houtsnede,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Vogeltje in hoek van een kooi, houtsnede, gesign. r.o., Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Vogeltje in hoek van een kooi, houtsnede, gesign. r.o., Van Es H 064, 16 x 18 cm. [1]350 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie : kop, houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie : kop, houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: twee figuren met mutsjes, litho, gesign. r.o., 17/
Willem Witsen (1860-1923)Jodenhouttuinen, ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de
Willem Witsen (1860-1923)Jodenhouttuinen, ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de Groot no. 114, 40 x 50 cm. [1]250 ...[more]
Willem Witsen (1860-1923)Binnenkant met afbraak, ets en aquatint, ca. 1912-1913, gesign. r.o., no.
Willem Witsen (1860-1923)Bierhaven te Rotterdam, ets en aquatint, gesign. r.o., no. 99, De Groot 88,
Willem Witsen (1860-1923)Bierhaven te Rotterdam, ets en aquatint, gesign. r.o., no. 99, De Groot 88, 25 x 20 cm. [1]200 ...[more]
Willem Witsen (1860-1923)Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug, ets en aquatint,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Portret van een vrouw, potlood en houtskool, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Portret van een vrouw, potlood en houtskool, gesign. r.o., 1934, 48 x 35 cm. [1]1200 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Kippen op een erf, board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm. [1]
Albert Regagnon (1874-1961)Kippen op een erf, board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm. [1]80 ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam, houtskool en aquarel, gesign. l.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam, houtskool en aquarel, gesign. l.o., 20 x 25 cm. [1]250 ...[more]
Johan Polet (1894-1971)Liggend naakt, tekening, gesign. l.o., ´37, 62 x 95 [1]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt,
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 80 x 62 cm. [1]250 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vrouw bij een poort (volgens annotatie op de achterzijde Samuel de
Dirk Koning (1888-1978)Zonder titel. Hierbij affiche van het Rode Kruis uit 1928., zeefdruk, niet
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60 ...[more]
198 Los(e)/Seite