198 Los(e)/Seite
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)Havengezicht, 40 x 51 cm., doek, gesign. l.o. [1]150 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Straatje in Noord-Afrika, gouache, gesign. l.o., 23 x 17 cm. [1]100 ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)Ets. Hierbij diverse tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel,
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel, ongesign. [1]600 ...[more]
Jan Grégoire (1887-1960)Bloemstilleven, board, gesign. l.o., 57 x 47 cm. [1]250 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBordeelscène, aquarel en gouache, 18 x 24 cm. [1]50 ...[more]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]120 ...[more]
Leonid Sologaub (1884-1956), pastel, 30 x 40 cm. [1]80 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, 50 x 40 cm., doek, gesign. r.o. [1]100 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm.,
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm., aquarel en gouache, gesign. [2]120 ...[more]
Hollandse school, ca. 1925Gezicht op de watertoren aan de Amstel gezien vanaf de (huidige) Rijnstraat., doek, 30 x 42 cm. [1]120 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven, doek, gesign., 45 x 45 cm. [1]150 ...[more]
Tom Lenders (1942-2019)Stilleven, board, verso gesign., 60 x 80 cm. [1]50 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Pierrot, board, gesign. r.o., '42, 40 x 35 cm. [1]100 ...[more]
Toegeschreven aan Paul de Longpré (1855-1911)Bloemstilleven, doek, 90 x 60 cm. [1]1000 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwBloemstilleven, board, 55 x 64 cm. [1]40 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Zelfportret, ets, gesign. r.o., '19/'20, 25 x 19 cm. [1]120 ...[more]
198 Los(e)/Seite