159 Los(e)/Seite
Europese school, 18e eeuwLandschap met Apollo, putti en een jonge vrouw, doek, niet ingelijst, 104 x
Europese school, 18e eeuwLandschap met Apollo, putti en een jonge vrouw, doek, niet ingelijst, 104 x 137 cm. [1]800 ...[more]
Naar Guido Reni, 18e eeuwEcce Homo, doek, 65 x 51 cm. [1]500 ...[more]
Navolger van Gerard ter BorchMusicerend gezelschap in een interieur, paneel, 26 x 33 cm. [1]1000
Navolger van Gerard ter BorchMusicerend gezelschap in een interieur, paneel, 26 x 33 cm. [1]1000 ...[more]
Johannes Lingelbach (1622-1674)Rustend gezelschap bij een fontein in een park met beelden, paneel,
Johannes Lingelbach (1622-1674)Rustend gezelschap bij een fontein in een park met beelden, paneel, gesign. r.o., 34 x 25 cm. [1]5000 ...[more]
Vlaamse School, 17e eeuwZittende vrouw bij een beekje, paneel, 25 x 31 cm. [1]1800 ...[more]
Hollandse school, 17e/vroeg 18e eeuw, met initialen WvV 1691Vele schepen, waaronder het jacht van de
Christian Stöcklin (1741-1795)Kerkinterieur met figuren, paneel, gesign. m.o., 28 x 30 cm. [1]1800
Christian Stöcklin (1741-1795)Kerkinterieur met figuren, paneel, gesign. m.o., 28 x 30 cm. [1]1800 ...[more]
Toegeschreven aan Simon Jacobsz. de Vlieger (c. 1600 - c. 1653)Schepen in een storm, paneel, ond.
Toegeschreven aan Simon Jacobsz. de Vlieger (c. 1600 - c. 1653)Schepen in een storm, paneel, ond. gesign. r.o., 35 x 4 5cm. [1]12000 ...[more]
Abraham de Pape (1620-1666)Interieur met oudere man en vrouw en een jongen met schooltas, paneel,
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne, 32 x 23
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne, 32 x 23 cm., doek, ongesign. [1]500 ...[more]
Hollandse school, 17e eeuwInterieur met een muzikant, paneel, 26 x 19 cm. [1]1800 ...[more]
Toegeschreven aan Pieter Vogelaer (1641-1720)Hollandse schepen op een rivier, mogelijk de Nieuwe
Europese school, 17e/18e eeuwEngel bij een heilige, doek, 50 x 36 cm. [1]500 ...[more]
Navolger van Abraham MignonStilleven met roemer, druiven, perziken en een citroen, 37 x 47,5 cm.,
Vlaamse school, 16e eeuwDe Heilige Familie met twee engelen, olieverf op koper, 22,5 x 18 cm. [1]
Vlaamse school, 16e eeuwDe Heilige Familie met twee engelen, olieverf op koper, 22,5 x 18 cm. [1]4000 ...[more]
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis, 100 x 78 cm.,
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis, 100 x 78 cm., doek, gesign. l.o. [1]800 ...[more]
Jan Ekels I (1724-1781)Herder met koeien bij de ruïne van Huis te Spange, herkomst: wijlen mevrouw
Hollandse school, 17e eeuwKrabbend ram, paneel, 26 x 32 cm. [1]1800 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuwFiguren in een herberg, doek, 24 x 31 cm. [1]300 ...[more]
Hollandse school, 17e eeuwFiguren op een pad in een heuvellandschap, paneel, 20 x 24,5 cm. [1]400
Hollandse school, 17e eeuwFiguren op een pad in een heuvellandschap, paneel, 20 x 24,5 cm. [1]400 ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912)Schepen op een meer, doek, gesign.
Toegeschreven aan Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912)Schepen op een meer, doek, gesign. l.o., 1858, 55 x 84 cm. [1]1200 ...[more]
Italiaanse school, ca. 1600Flora, houtskool en wit krijt, 36 x 20 cm. [1]900 ...[more]
Emilie Schmäck-Stregen (1817-1886)Kinderen spelend met een poes, doek, niet ingelijst, gesign. l.o.,
Emilie Schmäck-Stregen (1817-1886)Kinderen spelend met een poes, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1841, 71 x 91 cm. [1]1000 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwDrukte bij de Korenbeurs aan het Damrak te Amsterdam, doek, 78 x 138
Hollandse school, 17e/18e eeuwDrukte bij de Korenbeurs aan het Damrak te Amsterdam, doek, 78 x 138 cm. [1]2000 ...[more]
Charles Hoguet (1821-1870)Interieur met kokende vrouw bij een haardvuur, paneel, gesign. l.o., 16
Charles Hoguet (1821-1870)Interieur met kokende vrouw bij een haardvuur, paneel, gesign. l.o., 16 x 12 cm. [1]800 ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwLandschap met figuren op een bevroren vaart, doek, 42 x 59 cm. [1]800
Hollandse school, 18e eeuwLandschap met figuren op een bevroren vaart, doek, 42 x 59 cm. [1]800 ...[more]
Johannes Cornelis Haccou (1798-1839)Schepen op een kalm meer, paneel, gesign. met initialen l.o., 21
Johannes Cornelis Haccou (1798-1839)Schepen op een kalm meer, paneel, gesign. met initialen l.o., 21 x 28 cm. [1]500 ...[more]
Egbert van Drielst (1745-1818)Duinlandschap bij Kraantje Lek, gewassen inkttekening, verso gesign.
David Oyens (1842-1902)'Est-ce que tu m'aimes', paneel, gesign. r.o., '78, 32 x 30 cm. [1]2000
David Oyens (1842-1902)'Est-ce que tu m'aimes', paneel, gesign. r.o., '78, 32 x 30 cm. [1]2000 ...[more]
Albertus Verhoessen (1806-1881)Hen met kuikens (een paar), herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Pieter Gerardus van Os (1776-1839)In de stal, paneel, gesign. l.o., 9 x 12 cm. [1]500 ...[more]
Hollandse school, 17e eeuwSchepen voor een rotskust, 14,5 x 14 cm., paneel [1]600 ...[more]
Geo Poggenbeek (1853-1903)Stoomtrein onder een brug, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Europese school, ca. 1800Portret van een heer, doek, 75 x 63 cm. [1]1100 ...[more]
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Kinderen in de sneeuw bij een molen, doek, gesign. r.o., 57 x
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Kinderen in de sneeuw bij een molen, doek, gesign. r.o., 57 x 40 cm. [1]800 ...[more]
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Martin 1827, paar schilderijen;Kustgezicht / Rivierlandschap,
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Martin 1827, paar schilderijen;Kustgezicht / Rivierlandschap, tweemaal doek, 31 x 43 cm. [2]2200 ...[more]
Willem Maris (1844-1910Landschap met molen, doek, gesign. l.o, incl. restauratierapport door Peter
Willem Maris (1844-1910Landschap met molen, doek, gesign. l.o, incl. restauratierapport door Peter Willemse, 67 x 53 cm. [1]2500 ...[more]
Victor Pierre Huguet (1835-1902)Jongen bij paard drinkend in een beekje, herkomst: wijlen mevrouw
Franse school, 18e eeuwUitgestrekt landschap met figuren bij een rivier, doek, 50 x 70 cm. [1]800
Franse school, 18e eeuwUitgestrekt landschap met figuren bij een rivier, doek, 50 x 70 cm. [1]800 ...[more]
Hermanus Koekkoek (1815-1882)Reizigers op een pad bij huizen. Tentoonstelling: Pretoria Art
Hendrick Hulk (1842-1937)Schepen voor de kust / Schepen op een meer, tweemaal olieverf op doek,
Pierre Jean Fardon (1794-1858)Veldslag, paneel, gesign. r.o., 26 x 37 cm. [1]300 ...[more]
Gesigneerd D.K. Kok, 1768Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag, paneel, gesign. r.o., 20 x
Gesigneerd D.K. Kok, 1768Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag, paneel, gesign. r.o., 20 x 25 cm. [1]4500 ...[more]
Henriette Herminie Gudin (1825-1876)Schepen bij een ruïne voor de kust bij maanlicht, doek,
Henriette Herminie Gudin (1825-1876)Schepen bij een ruïne voor de kust bij maanlicht, doek, gesign. l.o., 31 x 39 cm. 400 ...[more]
Johannes Akkeringa (1861-1942)Chrysanten, doek, gesign. r.o., verso titel, datering 1931 en adres
Johannes Akkeringa (1861-1942)Chrysanten, doek, gesign. r.o., verso titel, datering 1931 en adres Eemwijkstraat 19, 56 x 70 cm. [1]1100 ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Herder met schapenkudde in heidelandschap, doek, 65 x 100 cm.,
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Paar schilderijen met afbeelding van een koe,
Louis Albert Roessingh (1873-1951)Heidelandschap, doek gesign. r.o., 30 x 34 cm. [1]400 ...[more]
Evert Pieters (1856-1932)Lezend meisje, board, niet ingelijst, gesign. r.o., 37 x 24 cm. [1]400
Evert Pieters (1856-1932)Lezend meisje, board, niet ingelijst, gesign. r.o., 37 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Hendrik Valkenburg (1826-1896)De kraamkamer, paneel, gesign. met initialen r.o., 26 x 32 cm. [1]500
Hendrik Valkenburg (1826-1896)De kraamkamer, paneel, gesign. met initialen r.o., 26 x 32 cm. [1]500 ...[more]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen op het strand te Katwijk, board, gesign.
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen op het strand te Katwijk, board, gesign. r.o., '24, 32 x 26 cm. [1]800 ...[more]
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen, paneel, gesign.
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen, paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]400 ...[more]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam,
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam, aquarel, gesign. r.o., 62 x 44 cm. [1]1200 ...[more]
George Gillis van Haanen (1807-1879)Interieur met lezende man, paneel, verso gesign., 1836, 8 x 6,
George Gillis van Haanen (1807-1879)Interieur met lezende man, paneel, verso gesign., 1836, 8 x 6,5 cm. [1]200 ...[more]
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Gezicht op Noorden. Herkomst: Christie's Amsterdam, 27 april
Euphémie Muraton (1840-1914)Portret van een hond, doek, gesign. r.o., 47 x 38 cm. [1]500 ...[more]
Clara Buining-Bruins (1859-1922)Interieur met lezend meisje, doek, gesign. r.o., 57 x 45 cm. [1]400
Clara Buining-Bruins (1859-1922)Interieur met lezend meisje, doek, gesign. r.o., 57 x 45 cm. [1]400 ...[more]
159 Los(e)/Seite