Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Plated objects and objets de vertu (231)

Schätzpreis

231 Los(e)

  • 231 Los(e)

Divers,w.o. koperen comforts, [ds]30 ...[more]

Diverse sculpturen, [ds]40 ...[more]

Perzië, koperen waterhouder , [1]100 ...[more]

China, diverse aandelen en spaarplaatjes, [ds]100 ...[more]

China, diverse houten sokkels, [ds]80 ...[more]

Twee drukrollen voor behang, [2]40 ...[more]

Tiffany-stijl tafellamp, modern;gebronsd metalen voet met glas in lood kap met motief van zonnebloemen. , h. 61 cm. [1]120 ...[more]

Tiffany-stijl tafellamp;deels messing voet met glas in lood kap met decoratie van diverse bloemen., h. 70 cm. [1]120 ...[more]

Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren doppen, l. 24 cm. [1]100 ...[more]

Divers pleet bestekherkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980, [ds]60 ...[more]

Schelpvormige pleet schaal, paar flessenbakken en twee drielichts kandelaars,tevens te gebruiken als éénlichts, [5]80 ...[more]

Engeland, pleet strooier, James Dixon & sons, ca. 1920;hierbij divers pleet w.o. tafelaansteker en suikerpot., [zkj]200 ...[more]

Ovale portretminiatuur op ivoor, [1]100 ...[more]

Klassieke gitaar door C. Swagemakers, gitaarbouwer.bouwjaar 1971, en genummerd 747. Compleet met gitaarkoffer., l. 99 cm. [2]120 ...[more]

Kwart cello voor kinderen, 20e eeuw;voorzien van papieren label aan de binnenzijde 'Modell Chicago'., l. 100 cm. [1]200 ...[more]

Houten telraam met vogeltjes als telkralen., [1]50 ...[more]

Set decoratieve ijzeren vuurbokken, 19e eeuw;met blad ranken en wapenschild. In rococo stijl., h. 23 cm, l. 39 cm. [2]200 ...[more]

Stel gietijzeren tafellampen met schildvormig front, 20e eeuw;elk op langwerpige getrapte voet., h. 50 cm. [2]200 ...[more]

  • 231 Los(e)