47 Los(e)/Seite
Gouden sleutelhorloge in geciseleerde buitenkast, adres Rayment London, 18e eeuw,met witte emaile
Vier gouden sleutelhorloges alle met witte emaille wijzerplaten (defecten). Hierbij twee differente remontoirhorloges, [6]600 ...[more]
18krt. Gouden damessleutelhorloge en een opwindsleutel, begin 19e eeuw,Achterzijde horloge met
14krt. Gouden dames remontoirhorloge en een 14krt. gouden horloge ketting.Horloge met rijkelijk
Twee 14krt. gouden dames remontoirhorlogeséén met hoekige kast (beide met onedele binnendeksel en
Twee 14krt. gouden dames remontoirhorlogeséén met hoekige kast (beide met onedele binnendeksel en beschadigingen), [2]500 ...[more]
14krt. Gouden remontoirhorlogemet witte wijzerplaat en secondeplaat. (binnendeksel onedel en
14krt. Gouden remontoirhorlogemet witte wijzerplaat en secondeplaat. (binnendeksel onedel en beschadigingen), [1]220 ...[more]
Antoine Frères, 14krt. gouden remontoir horlogemet witte emaille wijzerplaat en seconde plaat.
Frank's Watch, 18krt. remontoirhorloge, 24 uurs,met witte en crème wijzerplaat en secondeplaat (
Omega, 18krt. gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat en secondeplaat. In etui, [2]320
Omega, 18krt. gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat en secondeplaat. In etui, [2]320 ...[more]
14krt. Gouden remontoirhorlogemet goudkleurige wijzerplaat en secondeplaat. Kast versierd met
Phenix, 14krt. gouden remontoirhorlogemet goudkleurige wijzerplaat en secondeplaat (binnendeksel
14krt. Gouden remontoirhorloge en een vergulde pen, met witte emaille wijzerplaat en secondeplaat (
Système Glashütte, 14krt. gouden remontoirhorloge waaraan een gouden slangencollierHorloge met
Elan Ancre, 14krt. witgouden remontoirhorlogemet zilverkleurige wijzerplaat. Hierbij een gezwart
Elan Ancre, 14krt. witgouden remontoirhorlogemet zilverkleurige wijzerplaat. Hierbij een gezwart zilveren collier, [2]220 ...[more]
International Watch Company (IWC), 18krt. gouden damespolshorloge, opwindmet goudkleurige wijzerplaat en gevlochten band, [1]600 ...[more]
Baum & Mercier, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindmet goudkleurige wijzerplaat. Hierbij een
Baum & Mercier, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindmet goudkleurige wijzerplaat. Hierbij een ander goud horloge (slijtage), [2]900 ...[more]
14krt. Gouden damespolshorloge, opwindaan Milanese band. Zilverkleurige wijzerplaat (waterschade).
Omega, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindaan gematteerde schakelband, [1]600 ...[more]
Omega, 18krt. gouden horloge, opwind,glas met gefacetteerde rand. Aan Milanese band (beschadigingen), [1]600 ...[more]
Rolex Presision, 18krt roségouden damespolshorloge, opwindaan gevlochten band, op de schouders gezet
L.U. Chopard, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindaan gematteerde band. De lunette gezet met
L.U. Chopard, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindaan gematteerde band. De lunette gezet met briljant geslepen diamanten, [1]1800 ...[more]
Must de Cartier, zilveren damespolshorloge, quartzaan blauw lederen band, met stalen vlindersluiting. In etui, [2]400 ...[more]
Chopard, 18krt. gouden polshorlogeaan zwart lederen band. ref nr. 480971-429-1 In etui, [1]900
Chopard, 18krt. gouden polshorlogeaan zwart lederen band. ref nr. 480971-429-1 In etui, [1]900 ...[more]
Universal, 18krt. gouden polshorloge, automaat,aan licht bruin lederen band, [1]300 ...[more]
Omega, Seamaster de Ville, polshorloge, automaatmet vergulde lunette. Aan bruin lederen band, [1]
Omega, Seamaster de Ville, polshorloge, automaatmet vergulde lunette. Aan bruin lederen band, [1]450 ...[more]
Omega, Seamaster, stalen polshorloge, automaataan flexband, [1]300 ...[more]
Enicar, herenpolshorloge, super quartzaan zwart lederen band. Met zilverkleurige wijzerplaat en
Enicar, herenpolshorloge, super quartzaan zwart lederen band. Met zilverkleurige wijzerplaat en datumaanduiding, [1]200 ...[more]
Record, herenpolshorloge, automaat,aan licht grijze lederen band. grove kast gematteerd, [1]120
Record, herenpolshorloge, automaat,aan licht grijze lederen band. grove kast gematteerd, [1]120 ...[more]
Seiko/Eterna, twee stalen polshorloges, quartzSeiko digitaal, [2]200 ...[more]
Venus/Seiko, twee stalen herenpolshorlogesSeiko met rechthoekige kast en aan stalen band, met datum-
Venus/Seiko, twee stalen herenpolshorlogesSeiko met rechthoekige kast en aan stalen band, met datum- en dagaanduiding, [2]200 ...[more]
Camly, twee stalen herenpolshorlogesbeide aan stalen band, blauwe wijzerplaat en datum- en dagaanduiding, [2]200 ...[more]
Tissot, drie herenpolshorlogeséén met gezwarte grove vierkante kast, [3]200 ...[more]
Longines/Girard Perregaux, twee heren polshorlogesLongines met zilverkleurige wijzerplaat, aan zwart
Certina, twee stalen herenpolshorlogesbeide aan zwart lederen band, datumaanduiding en met zilverkleurige wijzerplaat, [2]200 ...[more]
Certina/Jenny, twee stalen damespolshorlogesCertina met blauwe wijzerplaat, datumaanduiding en aan
Omega/Bucherer/Zenith, drie damespolshorlogestwee met vergulde kast. Zenith met stalen kast en
Omega/Bucherer/Zenith, drie damespolshorlogestwee met vergulde kast. Zenith met stalen kast en schouders, in originele etui, [4]200 ...[more]
Lapponia, zilveren damespolshorlogegeheel met organische structuur, [1]150 ...[more]
14krt. Rosé en geelgouden damespolshorloge, opwind , jaren '40/50met vierkante kast, [1]700 ...[more]
Ebel, 18krt. witgouden damespolshorloge, opwind.Kast is rechthoekig en loopt over in de stijve
Gouden trouwring en drie differente damespolshorlogesw.o. een Movado met vergulde kast. Hierbij
Gouden trouwring en drie differente damespolshorlogesw.o. een Movado met vergulde kast. Hierbij divers, [4+zkj]100 ...[more]
Titoni, stalen damespolshorloge, opwindmet groene wijzerplaat en stalen band. Hierbij divers, [1+
Titoni, stalen damespolshorloge, opwindmet groene wijzerplaat en stalen band. Hierbij divers, [1+zkj]80 ...[more]
Corum, gouden klokje, verstopt in een munthanger.Hanger gezet met een gouden tientje, Koning
Dunhill, zwaar vergulde aansteker, [1]220 ...[more]
47 Los(e)/Seite