89 Los(e)/Seite
Two brown glazed, temoku bowls(damaged), 250 ...[more]
China, blauw wit puntvaas, laat 20e eeuw., h. 34 cm. [1]150 ...[more]
China, ducai vaas, met olifantsoren, laat 20e eeuw;gemerkt Ming, h. 45,5 cm. [1]400 ...[more]
Twee aardewerk puddingvormen, 19e eeuw;hierbij een tegel tableau met blauw witte landschaps tegels.,
Twee aardewerk puddingvormen, 19e eeuw;hierbij een tegel tableau met blauw witte landschaps tegels., [3]200 ...[more]
Japan, paar Satsuma vazen en deksels, Meiji periode,gedecoreerd met samurai en jongetjes (een met
Decoratief porseleinen gebombeerde kist op pootjes, 20e eeuw,met decoratie van figuren in landschap.
China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [
China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]200 ...[more]
China, collectie divers aardewerk,waaronder figuren en kommen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]
Diverse glazen, deels 19e eeuw, [ds]60 ...[more]
Zeven stuks kristal en glas,w.o. botervloot met zilveren knop in vorm van vis en meerdere karaffen, [7]100 ...[more]
Limoges, ruim tienpersoons porseleinen dinerservies, begin 20e eeuw,met vergulde meanderrand,
Divers aardewerk,w.o. betreffende koningshuis, [ds]30 ...[more]
Wedgwood, veertien stuks Jasperware, 20e eeuw, [14]150 ...[more]
Groen celadon vaas, 20e eeuw,met relief, h. 32 cm. [1]100 ...[more]
Acht stuks porselein en glaswerk, Art Deco,w.o. KPM, bolvaasje, [8]80 ...[more]
Verguld glazen likeurset op dienblad en Boheemse kristallen bokaal, 19e eeuw, [7]100 ...[more]
Boterstolp en kaasstolp met zilveren knop, [2]40 ...[more]
Divers oosters porselein en aziatica, [ds]0 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [1]140 ...[more]
China, famille rose vaas, 20e eeuw, h. 61 cm. 140 ...[more]
Paar aardewerk puntvazen, 19e eeuw, op houten sokkels. Hierbij Japanse theepot, h. 17 cm. [3]100
Paar aardewerk puntvazen, 19e eeuw, op houten sokkels. Hierbij Japanse theepot, h. 17 cm. [3]100 ...[more]
Twee steengoed dekselterrines, ca. 1930;in de vorm van eenden (een besch.), l. 30 - 32 cm. [2]150
Twee steengoed dekselterrines, ca. 1930;in de vorm van eenden (een besch.), l. 30 - 32 cm. [2]150 ...[more]
De Sphinx Maastricht, samengesteld servies gedeelte in pasteltinten;bestaande uit 3 dinerborden, 3
Verzameling van 24 m.n. wit aardewerk puddingvormen, waar onder fabricaat Société Ceramique
Zuid Holland, plateel likeurset (w.b. beschadigd), [12]60 ...[more]
Engeland, uitgebreid aardewerk servies, gemerkt Alfred Meakin, Marlorough, England, 1907-1913;met
89 Los(e)/Seite