Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Crockery and glassware (89)

Schätzpreis

89 Los(e)

  • 89 Los(e)

Two brown glazed, temoku bowls(damaged), 250 ...[more]

Divers, w.o. vormstukken, schaal en vaasjes., [ds]80 ...[more]

China, collectie divers aardewerk,waaronder figuren en kommen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]

Zes Keulse potten, [6]40 ...[more]

Diverse glazen, deels 19e eeuw, [ds]60 ...[more]

Zeven stuks kristal en glas,w.o. botervloot met zilveren knop in vorm van vis en meerdere karaffen, [7]100 ...[more]

Divers aardewerk,w.o. betreffende koningshuis, [ds]30 ...[more]

Divers kristal, [ds]30 ...[more]

Boterstolp en kaasstolp met zilveren knop, [2]40 ...[more]

China, famille rose vaas, 20e eeuw, h. 61 cm. 140 ...[more]

  • 89 Los(e)