Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3157 Los(e)

  • 3157 Los(e)

Diverse grafiek, 18e en 19e eeuw, [ds]100 ...[more]

Andries van den Berg (1852-1944)Moeder met kinderen in een interieur, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]120 ...[more]

  • 3157 Los(e)