- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met zwart marmeren blad (rest.). Op drie kolomvormige poten met
Mahoniehouten trumeau, Empire,met grijs marmeren blad en vuurverguld bronzen ornamenten, waaronder
Eiken-, notenhouten broodkast, 17e eeuw,met rechte kap, waaronder twee deuren, ieder met drie
Antwerpen, ebbenhouten en zwart laqué houten kunstkabinet, vroeg 18e eeuw,met openslaande klep,
Mahoniehouten secrétaire en abattant in Empire-stijlmet zwart marmeren blad. In het front lade, twee
België, noten-, notenwortelhouten salonkast, ca. 1950,met twee glazen schuifdeuren en twee deuren,
België, noten-, notenwortelhouten salonkast, ca. 1950,met twee glazen schuifdeuren en twee deuren, br. 114, h. 141 en d. 42 cm [1]300 ...[more]
Rozenhouten commode, Louis XVI, met roze marmeren blad. In het front vijf 'sans traverse' laden. Het
Italië, notenhouten uitschuiftafel op zeven ronde poten, 17e/18e eeuw,met geprofileerde regels. Op
Engeland, mahoniehouten ladenkast, 'tallboy', 19e eeuw, met zes laden, herkomst: wijlen mevrouw
Duitsland, noten- en notenwortelhouten commode, 18e eeuw,met in het dubbelgebogen front vier
Kapitale bruin gebeitste eikenhouten tafel, deels 19e eeuw,met in het front vier laden, 240 x 101 en
Kapitale bruin gebeitste eikenhouten tafel, deels 19e eeuw,met in het front vier laden, 240 x 101 en h. 77 cm [1]500 ...[more]
Mahoniehouten archiefkast, 'cartonnier', eerste kwart 20e eeuw,met acht, door lat afsluitbare,
Vruchtenhouten commode, 19e eeuw,met drie laden en zwart marmeren blad, herkomst: wijlen mevrouw
Noten-, notenwortelhouten commode, 19e eeuw,met in het orgelgebogen front drie laden waarop
Engeland, noten-, notenwortelhouten klepsecrétaire, vroeg 19e eeuw,met opslaande schrijfklep,
Grijs gelakte porseleinkast, 18e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met gecontourneerde kap en
Eikenhouten commode, 19e eeuw,met vier lades en cannelures, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Noord Frankrijk, iepenhouten commode, 18e eeuw.In het front drie laden met bronzen Louis XVI-stijl
Italië, omgeving Toscane, notenhouten gestoken credenza, 17e eeuw, met twee deuren en vijf laden.
Engeland, eikenhouten commode, 19e eeuw,de vijf laden met bronzen trekkers, br. 100, h. 95 en d.
Engeland, eikenhouten commode, 19e eeuw,de vijf laden met bronzen trekkers, br. 100, h. 95 en d. 55 cm [1]200 ...[more]
Eikenhouten buffetkast, vroeg 20e eeuw,mogelijk Jac. van den Bosch, met lade en vier deuren, waarvan
Eikenhouten zitmeubel-boekenkast, vroeg 20e eeuw,het zitgedeelte met twee openslaande kleppen; het
Duitsland, vurenhouten kleermakers- of winkel tafel, ca. 1900,onder het blad een grote lade. Het
Teakhouten schakelboekenkast, naar Globe-Wernicke, in twee verdelingen. In het front vijf deuren,
China, bruin gebeitst hardhouten tafel,met gespijlde regel, 95 x 95 en h. 86 cm [1]300 ...[more]
Noordelijke Nederlanden, eikenhouten kist, 16e eeuw,met in het front zeven Gotische bewerkte
Mahoniehouten secrétaire en abattant, Empire,met lade, twee deuren en openslaande schrijfklep,
Mahoniehouten klepbureau in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met
Mahoniehouten boekenkastje, Biedermeier,met lade en twee deuren, ieder met ruit, br. 101, h. 153
Mahoniehouten boekenkastje, Biedermeier,met lade en twee deuren, ieder met ruit, br. 101, h. 153 en d. 37 cm [1]300 ...[more]
Eikenhouten commode, 19e eeuw,met vier laden, waarop latoenkoperen trekkers en geperst lederen
Rechthoekige gemarmerd grenenhouten uitschuiftafel in Louis XVI-stijl,met geschilderde tandlijst ,
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met boldeksel. Gedateerd 1780, br. 118, h. 79 en d. 62 cm [1]700
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met boldeksel. Gedateerd 1780, br. 118, h. 79 en d. 62 cm [1]700 ...[more]
Mahoniehouten chiffonnière, Biedermeier,met in de kap een lade, waaronder nog vijf laden, br.116, h.
Mahoniehouten chiffonnière, Biedermeier,met in de kap een lade, waaronder nog vijf laden, br.116, h. 162 en d. 51 cm [1]250 ...[more]
Korea, bruin gebeitst houten kast, in twee verdelingen. De bovenkast met vier laden en twee
China, houten bruidskastmet in het front een klep, waarin acht gestoken en opengewerkte panelen. Het
Indonesie, tempelpoort-deur, buitenmaat h. 204, br. 185, deuren elk h, 160, br 57 cm. [1]250
Indonesie, tempelpoort-deur, buitenmaat h. 204, br. 185, deuren elk h, 160, br 57 cm. [1]250 ...[more]
China, polychroom houten opiumbed, 19e eeuw,de geplooide wanden met geschilderde taferelen en
Bruin gebeitst eikenhouten tafelmet twee laden, 185 x 100 en h. 76 cm [1]400 ...[more]
Stalen groen geschilderde één-deurs doktersvitrine, ca. 1915,met gebogen fronten tussen drie
Zwart laqué plaatstalen werktafelmet houten blad en tussenblad, 130 x 80 en h. 91 cm [1]400
Zwart laqué plaatstalen werktafelmet houten blad en tussenblad, 130 x 80 en h. 91 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met natuurstenen blad (besch.) Op ronde kolompoot met driesprant, diam. 96 en h. 74 cm [1]120 ...[more]
Hollandse beschilderde grenenhouten kast, 18e eeuw,met vier deuren, br. 121, h. 154 en d. 57 cm [1]
Hollandse beschilderde grenenhouten kast, 18e eeuw,met vier deuren, br. 121, h. 154 en d. 57 cm [1]400 ...[more]
Eiken- en teakhouten secretaire à abattant, vroeg 19e eeuw,met in de kap een lade waaronder een
Eikenhouten commode, 19e eeuw,in het front vier laden, br. 93, h. 90 en d. 48 cm [1]150 ...[more]
Noord-Frankrijk, eikenhouten commode, 18e eeuw,in het front drie laden waarop gestoken lijstwerk.
Wit gelakte eikenhouten commode, Louis XVI, laat 18e eeuw,met groen/grijs marmeren blad. In het
Notenhouten Drentse kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee deuren. In de voet een lade. Op
Fijnhouten en parelmoeren achtkantige oosterse bijzettafel, 48 x 48 en h. 54 cm [1]100 ...[more]
Mahoniehouten penantkast in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,in het front twee laden en twee jaloeziedeuren
Mahoniehouten haardscherm, 19e eeuw,met op de kapregel voluutvormige ornamenten. Het stoffen
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]80 ...[more]
Eikenhouten kastje, Renaissance,met deur, lade en twee gezwarte halve kolommen. Op gezwarte
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45 cm [3]600 ...[more]
Notenhouten commode in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met marmeren 'breche d'alep' blad en drie laden.
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116 cm [1]500 ...[more]
Engeland, wit gelakte gietijzeren paraplustandaard, ca. 1870,met afneembare lekbak. Sheffield, Edwin
Noten- en notenwortelhouten hangvitrinekast,in de gebogen kap een snijstuk waaronder een deur met
3157 Los(e)/Seite