- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Mahoniehouten ronde klaptafel, 19e eeuw,op gedraaide kolompoot met driesprant, herkomst: wijlen
China, bruin gebeitst houten plantentafel, ca. 1930,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Verguld beukenhouten rechthoekige salontafel in Louis XVI-stijl,met spiegelblad, herkomst: wijlen
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200 ...[more]
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d.
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d. 28 cm [1]300 ...[more]
Mahoniehouten etagère-tafeltje, 19e eeuw, 38 x 38 en h. 74 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten afneembaar dienblad,op opklapbaar onderstel, 88 x 72 en h. 46 cm [1]80 ...[more]
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br.
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br. 51, h. 53 en d. 37 cm [1]900 ...[more]
Mahoniehouten tafelvitrine in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met openslaande klep. Het geheel versierd
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met driesprant, diam. 86 en h. 54 cm [1]300 ...[more]
Elegant eikenhouten tafelkabinetje, zgn. 'cartonier', in LXV-stijl, 19e eeuw,aan de zijkanten
China, bruin gebeitst houten kastje,met hekwerk, open vakwerk, lade, deurtje en vier schuifdeuren,
Mahoniehouten theetafel in Queen Anne-stijl, 19e eeuw.Het gecontourneerde blad deels opklapbaar,
Engeland, mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw,met opklapbare zijbladen en lade. De vier gedraaide poten
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén arm defect, h. 203 cm 200 ...[more]
Beschilderd bedsteebankje, 19e eeuw, br. 88, h. 40 en d. 29 cm [1]200 ...[more]
Mahoniehouten schrijfbureautje in Louis XVI-stijl,met opzet waarin zes laden en twee deuren. Het
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85 cm [2]120 ...[more]
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d.
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d. 50 cm [1]250 ...[more]
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer),
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer), diam. 60 en h. 60 cm [1]100 ...[more]
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200 ...[more]
Eikenhouten campagne toilet, 19e eeuw,in de vorm van een kleine commode met houten knoppen. Aan de
Engeland, fijne kleine mahoniehouten tafelvitrine, ca. 1900,de voorzijde schuin naar binnen
Engeland, mahoniehouten 'bowfront' tafelvitrine, ca. 1900,fraai gebogen glazen ruit, twee zijden
Holland, tafelklok gesigneerd Jan Heimelinck, Amsteldam, 18e eeuw.Uurwerk uitgevoerd met gaand- en
Frankrijk, miniatuur skeletpendule, 1851gegraveerde platine, wit emaille cijffering, uurwerk
Frankrijk, miniatuur skelet pendule, 1851wit emaille cijffering, uurwerk uitgevoerd met gaandwerk,
Zwitserland, miniatuur Zappler klok, circa 1860,primitief gegraveerde wijzerplaat, één wijzer
Frankrijk, marmeren pendule in Louis XVI stijl,wit emaille wijzerplaat, uurwerk met gaand en
Frankrijk, palissander houten reisklok met wit emaille wijzerplaat, gesigneerd W. Promolis a
Frankrijk, palissander houten reisklok met marqueterie, wit emaille wijzerplaat (besch.), gesigneerd
Frankrijk, wit marmeren en vergulde bronzen pendule, Louis XVI,met wit emaille wijzerplaat,
Frankrijk, reiswekker, ca 1900.Verguld messing 'gorge' case. Verzilverde wijzerplaat. Uurwerk
Engeland, kleine tafelklok, zgn. 'bedroom timepiece', ges. William Carter, Southwark, ca. 1790;
Engeland, fraaie kleine tafelklok, ges. John Page, Ipswich, ca. 1760.Verzilverde messing wijzerplaat
Engeland, tafelklok gesigneerd Phillips Brothers, 31 Cockspur Street,18e/19e eeuw;Messing uurwerk
Engeland, tafelklok in de vorm van een lantaarnklok, 19e eeuw;Messing kast met gebruikmaking van
Verenigde Staten, mahoniehouten wandklok, door Birge & Fuller, 19e eeuw;uurwerk uitgevoerd met
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule met gepatineerd bronzen sculptuur van de oppergod Zeus,
Frankrijk, consoleklok met Boulle techniek, ca. 1720,uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een bel.
Frankrijk, zwart marmeren pendule stel, ca. 1880, compleet met twee sier coupes. Deels floraal
Frankrijk, composiet met albasten pendule, 19e eeuw,met sculptuur van een herderin. Uurwerk met
Frankrijk, een zeldzame vuurvergulde en polychroom beschilderde bronzen 'Harlekijn' pendule,
Denemarken, miniatuur staande klok, 19e eeuw,messing wijzerplaat, ankergang, slingeruurwerk
Engeland, lantaarnklok, James II periode,ca. 1685;30 urig uurwerk, messing kast. Fraai gegraveerde
Weense regulateur gesigneerd Juventius Es Fia, Pesten. Ca. 1850;Fijne wit email wijzerplaat. Uurwerk
Friese staartklok, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen cijferring en -hoekstukken
Friese staartklok, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en
Messing lantaarnklok, laat 18e eeuw, met vertinde cijferring. Met eikenhouten wandconsole, slinger
Friese/Groningse staartklok, 19e eeuw,met beschilderde panelen in de dubbele kap. De beschilderde
Staande horloge, eerste helft 18e eeuw,met messing wijzerplaat en verguld bronzen hoekstukken. Met
Engeland, staande klok, 19e eeuw,met mechaniek. Met messing wijzerplaat en aanduiding van uren,
3157 Los(e)/Seite