Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3157 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 3157 Los(e)

Twee conch shells, l. 22 en 28 cm. [2]150 ...[more]

Diverse Oosterse objecten, [2 zkjs]50 ...[more]

Wandelstok met zilveren greep, [1]120 ...[more]

Hellebaard, 20st eeuw., h. 221 cm. [1]120 ...[more]

China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven. Gemerkt, h. 23, diam. 24 cm. [2]100 ...[more]

Houten boomstronk , h. ca. 214 cm. [1]200 ...[more]

Collectie roodkoperen puddingvormen, [ds]100 ...[more]

Paarden bit,met zweep, [4]60 ...[more]

Bronzen abstract sculptuur, b. 31 cm. [1]100 ...[more]

Kunststof bol met terugkerend patroon van vissen. Gemerkt MCE 1940. Kopie naar de beukenhouten bol door M.C. Escher., diam. 14 cm. [1]80 ...[more]

Rood gelakte mobile, b, ca 145 cm. [1]60 ...[more]

India-Pakistan, stenen fragment van staande Boeddha, met geplooide robe met gegraveerde lijndecoratie., h. 82 cm. [1]300 ...[more]

Thailand, boeddha,20e eeuw, [1]120 ...[more]

Melkbus, h. 57 cm. 30 ...[more]

Zweden, behang fragment, florale voorstelling, ca. 1800;olieverf op doek, gelijst., h. 34 cm, b. 89 cm. [1]200 ...[more]

Drie grote koperen pannen, [3]60 ...[more]

Vijf roodkoperen pannen, [5]80 ...[more]

Divers,w.o. koperen comforts, [ds]30 ...[more]

Diverse sculpturen, [ds]40 ...[more]

  • 3157 Los(e)