Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3157 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 3157 Los(e)

Tinnen inktpot, [1]60 ...[more]

Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor. (schildpad etui met defecten), l. 11 en 14 cm. [2]80 ...[more]

Duitsland, een kleine treeft met houten handvat, 19e eeuw;hierbij twee grotere smeedijzeren exemplaren., [3]200 ...[more]

Divers tin, waaronder klepkan, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980, [ds]50 ...[more]

Bronzen vijzel en stamper., [1]120 ...[more]

Engeland, tafelklok naar antiek voorbeeld,in wortelnotenhouten kast. Met maan aanduiding. Gesigneerd John Taylor, Londen., [1]150 ...[more]

Houten poppenhemelbedje, begin 19e eeuw,samen met een kakstoeltje (beschadigingen), h. 68 x b. 55 x d. 32 cm [2]30 ...[more]

Een grote collectie houten speelgoed paardjes, 20e eeuw;verschillende afmetingen en uitvoeringen., [vds]120 ...[more]

Van Melle's toffee blik, [1]20 ...[more]

Drie beschilderde spanen dekseldozen, [3]250 ...[more]

Waddinxveen, twee beschilderde houten koetsen, [2]150 ...[more]

Houten speelgoed draaibrug, [1]150 ...[more]

Pluche Mickey Mousemet origineel label Walt Disney. Hierbij vier andere knuffels, twee in originele doos, [5]100 ...[more]

Rood marmeren vide-poche,met bronzen sculptuur van jager met geschoten wild (geweer beschadigd), h. 29 cm. [1]100 ...[more]

Bronzen sculptuur naar Mene;Paard, l. 37 cm. [1]400 ...[more]

Drie tinnen schotels,één met datering 1773, [3]280 ...[more]

Houten vis, circa 1920, h. 25, l. 18, d. 17 cm [1]60 ...[more]

Indonesië, wajangpop, [1]20 ...[more]

Drie Romeinse stijl glazen kannetjes, [3]120 ...[more]

Perzisch kussen en quilt, 20 ...[more]

Java, paar houten boekensteunen, [2]80 ...[more]

Indonesië, drie houten sculpturen, [3]150 ...[more]

Indonesië, zes stuks divers, [6]60 ...[more]

Indonesië, divers snijwerk, [5]60 ...[more]

Vier metalen stafjes,twee bekroond met figuren, [4]80 ...[more]

'Singing birdcage', 1900-1930;De koperen vogelkooi met twee vogels met veren, met mechaniek en speelwerk, h. 26 cm. [1]200 ...[more]

Twee conch shells, l. 28 en 14 cm. [2]120 ...[more]

  • 3157 Los(e)