75 Los(e)/Seite
Japan, rolschildering, vogels en bamboe, l. 187 cm. [1]100 ...[more]
Japan, tabakstasje en tabakskistje, Meiji periode.Kistje met vissenhuid belegd en bewerkt benen
Japan, benen greep, Meiji periode,met gegraveerde decoratie van een draak, karakters in cirkel en
Japan, benen greep, Meiji periode,met gegraveerde decoratie van een draak, karakters in cirkel en bloemmotieven, l. 21 cm [1]200 ...[more]
Japan, twee tsuba's, Meiji Periode en China, antiek stenen- of mogelijk glazen amuletHierbij een
Oosterse gongaan rijk deels ajour gestoken houten houder, h. 95 cm. [1]150 ...[more]
Japan, trompetvaas, 20e eeuw, 200
Japan, trompetvaas, 20e eeuw, 200 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoistische onsterfelijke met scepter in de
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoistische onsterfelijke met scepter in de hand, h. 27,5 cm. [1]400 ...[more]
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel, h. 27 en 20 cm. [2]150
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel, h. 27 en 20 cm. [2]150 ...[more]
China, bruiloftsjacketmet de hand geborduurde patronen in zilverdraad, paradijsvogels, L. 51 cm. [
China, bruiloftsjacketmet de hand geborduurde patronen in zilverdraad, paradijsvogels, L. 51 cm. [1]200 ...[more]
China, zwart of gezwart houten penseelbeker 'bitong'met fraai ingelegd speksteen, lapis, been en
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet, h. 25, br 20 cm.
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet, h. 25, br 20 cm. incl. voet [1]100 ...[more]
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet, h.
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet, h. 23, br. 14, d. 12 cm. [2]200 ...[more]
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Drie vrouwen in de sneeuw. Triptiek, in
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Drie vrouwen in de sneeuw. Triptiek, in lijst, [3]120 ...[more]
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Bakkers aan het werk. Triptiek, in lijst.,
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Bakkers aan het werk. Triptiek, in lijst., [1]120 ...[more]
China, twee houten penseelpotten, bitong, taps toelopend, h. 34 en 35 cm. [2]200 ...[more]
75 Los(e)/Seite