Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
80 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Duitsland, Hutschenreuther, creme aardewerken servies met vergulde geschulpte rand, decor Hoyng,
Duitsland, Hutschenreuther, creme aardewerken servies met vergulde geschulpte rand, decor Hoyng,bestaande uit: soepterrine, vier terrines (1 def r...
Engeland, Baker&Co. lim., aardewerken serviesgedeelte met turkooizen rand met bloemen en fruitmand,
Engeland, Baker&Co. lim., aardewerken serviesgedeelte met turkooizen rand met bloemen en fruitmand,bestaande uit: één slakom op voet, een ronde en...
Frankrijk, diverse aardewerken borden, Creil et Montereu en Choisy le Roi, 19e eeuwmet transfer
Frankrijk, diverse aardewerken borden, Creil et Montereu en Choisy le Roi, 19e eeuwmet transfer print decor van historische gebeurtenissen en figu...
Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en
Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en oranjeappeltjes, [7]60 ...[more]
Delft, De Paeuw, blauw-wit aardewerken bord,gedecoreerd met een pauw in een bloementuin (randbeschadigingen, krasjes), herkomst: wijlen mevrouw An...
Atelier St. Joris, Beesel, grote aardewerken vaas, ca. 1950,met ingekerfde en blauw geglazuurde
Atelier St. Joris, Beesel, grote aardewerken vaas, ca. 1950,met ingekerfde en blauw geglazuurde decoratie van pottenbakker, h. 44,5 cm [1]50 ...[...
Atelier St. Joris, Beesel, zoutgeglazuurd aardewerken sculptuur van een mijnwerker, ca. 1950, hoek
Atelier St. Joris, Beesel, zoutgeglazuurd aardewerken sculptuur van een mijnwerker, ca. 1950, hoek hersteld, h. 35 cm [1]60 ...[more]
Twee creme geglazuurde aardewerken visvormen,daarbij puddingvormen, een kom, een bord en een
Twee creme geglazuurde aardewerken visvormen,daarbij puddingvormen, een kom, een bord en een iriserend aardewerken sculptuur van een bison, [7]60...
Engeland, aardewerken dienschaal, ca. 1900in transferprint gedecoreerd met idyllisch landschap
Engeland, aardewerken dienschaal, ca. 1900in transferprint gedecoreerd met idyllisch landschap omgeven door bloemen, w. 45 cm [1]60 ...[more]
Delft, blauw-witte aardewerken chinoiserie schotel, 17e eeuw,gedecoreerd in de Chinese Transitional stijl met een ruiter omgeven door vakken met f...
Duitsland, groen aardewerk klepkan, ca. 1800, met tinnen montering. Herkomst: uit de collectie van
Duitsland, groen aardewerk klepkan, ca. 1800, met tinnen montering. Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Achterbergh (circa 1860-1936), Huize...
Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en
Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en bloemen bij hekwerk in vakkan. Gemerkt De Por...
Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,elk gemerkt voor
Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,elk gemerkt voor Pieter Kocx, beschilderd met vogels in een bloement...
Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan, ca. 1730,met Chinoiserie decor van figuren en
Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan, ca. 1730,met Chinoiserie decor van figuren en bloemenranken (glazuurbeschadigingen en chips aan ran...
Delft, tabakspot met koperen deksel, laat 18e eeuw,met opschrift 'Tabac de Strabourg' (hersteld), h.
Delft, tabakspot met koperen deksel, laat 18e eeuw,met opschrift 'Tabac de Strabourg' (hersteld), h. 41 cm 200 ...[more]
Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,elke gedecoreerd met
Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,elke gedecoreerd met twee leeuwen die een schild flankeren (een gebroken...
Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw, gemodelleerd in liggende
Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw, gemodelleerd in liggende positie (beschadigd), samen met een paar borden ged...
Italië, twee majolica albarello’s, 19e eeuw,elk gedecoreerd met een portretbuste van een man (
Italië, twee majolica albarello’s, 19e eeuw,elk gedecoreerd met een portretbuste van een man (restauraties en beschadigingen), h. 25,2 cm [2]500 ...
Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,met geschulpte rand, gedecoreerd met galante
Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,met geschulpte rand, gedecoreerd met galante koppels in een landschap (randrestauraties), diam....
Italië, majolica schaal met draak, 19e eeuw,gedecoreerd met grottesschi, enkele kleine beschadigingen en restauraties, w. 22,7 cm [1]200 ...[more]
Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaasMeissen, blauw-wit
Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaasMeissen, blauw-wit porsseleinen bekervaas en vergulde schaal, ei...
Holland, aardewerken tegelpaneel, 19e eeuw,gedecoreerd met kanarie in kooi, ingelijst (beschadigingen en restauraties), h. 25 x b. 25,5 cm [1]120 ...
Delft, polychroom aardewerken tegeltableau, 18e eeuw,gedecoreerd met een allegorie op de tijd (in
Delft, polychroom aardewerken tegeltableau, 18e eeuw,gedecoreerd met een allegorie op de tijd (in houten lijst, een tegel gebroken, enkele chips),...
Delft, twee polychrome aardewerken schotels, 18e/19e eeuw, een gedecoreerd met vogel in tuin, de
Delft, twee polychrome aardewerken schotels, 18e/19e eeuw, een gedecoreerd met vogel in tuin, de ander met gestileerde decoratie (chips en frits),...
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerken pauwenbord, eind 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas (
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerken pauwenbord, eind 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas (herstelde chip, kleine frits), diam. 31,1 cm [1]80 ...
Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,gedecoreerd met
Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas, doorboord, alle gemerkt (randbeschadigin...
Duitsland, collectie steengoed kruiken, circa 1600,bestaande uit een schnelle en vier zoutgeglazuurde kruiken, h. 25,5 cm (max.) [5]200 ...[more]
Duitsland, Westerwald steengoed bierkan, 17e eeuw,met tinnen deksel (gerestaureerd), h. 24,5 cm [1]
Duitsland, Westerwald steengoed bierkan, 17e eeuw,met tinnen deksel (gerestaureerd), h. 24,5 cm [1]350 ...[more]
Duitsland, bruin steengoed baardmankruik, 18e eeuw, h. 46 cm. [1]150 ...[more]
Delft, blauw aardewerk bord en pauwenschotel, 18e eeuw(haarscheur en randschilfers), diam. 31 en
Delft, blauw aardewerk bord en pauwenschotel, 18e eeuw(haarscheur en randschilfers), diam. 31 en 34 cm. [1]150 ...[more]
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 34 cm. [2]200
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 34 cm. [2]200 ...[more]
Delft, vier polychroom aardewerk borden, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 21-31 cm. [4]200
Delft, vier polychroom aardewerk borden, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 21-31 cm. [4]200 ...[more]
Wedgwood, biscuit aardewerken jachtterrine, ca. 1900,in relief gedecoreerd met wild, de dekselknop
Wedgwood, biscuit aardewerken jachtterrine, ca. 1900,in relief gedecoreerd met wild, de dekselknop in de vorm van een haas, l. 31 cm [1]250 ...[m...
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (hoeken beschadigd), h. 23,5 x b. 22 cm [1]150 ...[mo...
Zeventien aardewerk tegels, 17-20e eeuw(enkele beschadigd), [ds]100 ...[more]
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60 ...[more]
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine chip, h. 12,5 cm [1]150 ...[more]
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie in een vogelkooi, h. 25 x b. 26,5 cm [1]300 .....
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '1782' (randbeschadigingen), diam. 31 cm [1]200 ...
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan,
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan, gedateerd 1830, h. 20 cm. [3]90 ...[more]
Vier aardewerk borden, 19e eeuw, diam. 22-26 cm. [4] ]80 ...[more]
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33 cm. ]150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw, diam. 22 en 23 cm. [2]120 ...[more]
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de gecontourneerde rand met blauw-wit decor van cart...
Antieke geaderd glazen flesdruppelvormig, met geribde rand langs de hals, l. 25 cm. [1]200
Antieke geaderd glazen flesdruppelvormig, met geribde rand langs de hals, l. 25 cm. [1]200 ...[more]
Spanje, tegeltableau van zestien tegels, 16e/17e eeuw,met voorstelling van vierpassen (restauraties). Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Ac...
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van scenes met voorname figuren in cartouche. Herko...
Set van drie slingerglazen, 18e eeuw,met luchtslinger (één schilfer), h. 17 cm. [3]100 ...[more]
Diverse tegels, 18-20e eeuw,w.o. schildpadtegel, [ds]120 ...[more]
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1930,modelnummer 332, ontwerper Cornelis van der
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1930,modelnummer 332, ontwerper Cornelis van der Sluijs, h. 23,5 cm [1]200 ...[more]
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1925,modelnummer 242, ontwerper W.H. van Norden,
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1925,modelnummer 242, ontwerper W.H. van Norden, daarbij een Eskaf schaaltje, h. 13 cm [2]120 ...
W.C. Brouwer, blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,gemodelleerd met horizontale
W.C. Brouwer, blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,gemodelleerd met horizontale ribbels, h. 21 cm [1]120 ...[more]
W.C. Brouwer, drie geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1935,groen, bruin en creme geglazuurd, h. 13,7
W.C. Brouwer, drie geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1935,groen, bruin en creme geglazuurd, h. 13,7 - 19,5 cm [3]90 ...[more]
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,randrestauratie, h. 42
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,randrestauratie, h. 42 cm [1]80 ...[more]
Pieter Groeneveldt, Voorschoten, grote groen geglazuurde aardewerken vaas, 1925-1952,met bruin
Pieter Groeneveldt, Voorschoten, grote groen geglazuurde aardewerken vaas, 1925-1952,met bruin geglazuurde bovenrand, h. 40 cm [1]400 ...[more]
Hannie Mein, aardewerken oorvaas, ca. 1960,daarbij een bruin geglazuurde aardewerken vaas door
Hannie Mein, aardewerken oorvaas, ca. 1960,daarbij een bruin geglazuurde aardewerken vaas door Pieter Groeneveldt, een aardewerken vaasje, mogelij...
Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje en grijs geglazuurde aardewerken schenkkan en bord, ca. 1920,de
Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje en grijs geglazuurde aardewerken schenkkan en bord, ca. 1920,de kan met decor 'Pomona', h. 28 cm en diam. 22,...
Plazuid / Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1935,daarbij
Plazuid / Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1935,daarbij een Zenith schaaltje met decor 'Sepia' en een o...
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,met decor 'Iris',
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,met decor 'Iris', h. 24,3 cm [1]120 ...[more]
Arnhemsche Fayencefabriek, polychroom gedecoreerde aardewerken vaas, ca. 1915,modelnummer 614, met
Arnhemsche Fayencefabriek, polychroom gedecoreerde aardewerken vaas, ca. 1915,modelnummer 614, met decor 'Tristan', handvat gerestaureerd, daarbij...
-
80 Los(e)/Seite